gnome-screensaver MASTER - en to et translation catalogue (56 entries)

en: Causes the screensaver to exit gracefully
et: Ekraanisäästjat töö lõpetamine (ilma veakoodita)

en: Query the state of the screensaver
et: Ekraanisäästja oleku küsimine

en: Query the length of time the screensaver has been active
et: Ekraanisäästja aktiivse oleku kestuse küsimine

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
et: Töötavale ekraanisäästja protsessile kohese ekraanilukustamise käsu saatmine

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
et: Ekraanisäästja sisselülitamine (ekraani tühjendamine)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
et: Kui ekraanisäästja on aktiivne, siis selle deaktiveerimine (ekraani taastamine)

en: Version of this application
et: Selle rakenduse versioon

en: The screensaver is active
et: Ekraanisäästja on aktiivne

en: The screensaver is inactive
et: Ekraanisäästja on jõude

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
et[0]: Ekraanisäästja on olnud aktiivne %d sekund.
et[1]: Ekraanisäästja on olnud aktiivne %d sekundit.

en: The screensaver is not currently active.
et: Ekraanisäästja ei ole hetkel aktiivne.

en: Show debugging output
et: Silumisväljundi näitamine

en: Show the logout button
et: Väljalogimisnupu näitamine

en: Command to invoke from the logout button
et: Väljalogimise nupule klõpsamise korral käivitatav käsk

en: Show the switch user button
et: Kasutajate vahel lülitumise nupu näitamine

en: Message to show in the dialog
et: Dialoogis näidatav sõnum

note: Translators: This is the example input for the --status-message command line option. Translators: This is the example input for the --away-message command line option.
en: MESSAGE
et: SÕNUM

en: Not used
et: Pole kasutusel

note: login: is whacked always translate to Username:
en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Password:
et: Parool:

en: You are required to change your password immediately (password aged)
et: Sa pead oma parooli koheselt ära vahetama (parool on aegunud)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
et: Sa pead oma parooli koheselt ära vahetama (administraatori nõue)

en: Your account has expired; please contact your system administrator
et: Sinu konto on aegunud, palun võta ühendust oma süsteemiülemaga

en: No password supplied
et: Parooli pole antud

en: Password unchanged
et: Parool on muutmata

en: Cannot get username
et: Kasutajanime pole võimalik hankida

en: Retype new Unix password:
et: Sisesta Unixi parool uuesti:

en: Enter new Unix password:
et: Sisesta uus Unixi parool:

en: (current) Unix password:
et: (praegune) Unixi parool:

en: Error while changing NIS password.
et: Viga NIS-parooli muutmisel.

en: You must choose a longer password
et: Sa pead valima pikema parooli

en: Password has been already used. Choose another.
et: Parool on juba kasutusel. Vali mõni muu parool.

en: You must wait longer to change your password
et: Parooli muutmiseks pead sa kauem ootama

en: Sorry, passwords do not match
et: Vabandust, paroolid ei klapi omavahel

en: Checking…
et: Kontrollimine…

en: Authentication failed.
et: Tõrge autentimisel.

en: Don't become a daemon
et: Deemoniks ei minda

en: Enable debugging code
et: Silumise lubamine

en: Launch screensaver and locker program
et: Ekraanisäästmis- ja lukustustamisprogrammi käivitamine

en: Screensaver
et: Ekraanisäästja

en: Unable to establish service %s: %s
et: Teenust %s pole võimalik luua: %s

en: Can't set PAM_TTY=%s
et: PAM_TTY=%s pole võimalik seada

en: Incorrect password.
et: Vale parool.

en: Not permitted to gain access at this time.
et: Puuduvad õigused ligipääsuks praegusel kellaajal.

en: No longer permitted to access the system.
et: Süsteemile ligipääsuks pole enam õiguseid.

en: failed to register with the message bus
et: tõrge sõnumisiinile registreerumisel

en: not connected to the message bus
et: sõnumisiiniga pole ühendust

en: screensaver already running in this session
et: ekraanisäästja töötab juba selle seansi raames

en: Time has expired.
et: Ajapiirang ületati.

en: You have the Caps & Num Lock keys on.
et: Sul on Caps ja Num Lock klahvid sisse lülitatud.

en: You have the Caps Lock key on.
et: Sul on Caps Lock klahv sisse lülitatud.

en: You have the Num Lock key on.
et: Sul on Num Lock klahv sisse lülitatud.

en: S_witch User…
et: Vaheta _kasutajat…

en: Log _Out
et: Logi _välja

en: _Unlock
et: _Võta lukust lahti

en: _Password:
et: _Parool:
