gnome-screensaver - en to my translation catalogue (42 entries)

en: Screensaver
my: ဖန်သားပြင်ကန့်လန့်ကာ

en: Set your screensaver preferences
my: ဖန်သားပြင်ကန့်လန့်ကာဆက်တင်များစီမံရန်

en: <b>Screensaver preview</b>
my: <b>ကန့်လန့်ကာ အကြိုမြင်ကွင်း</b>

en: Power _Management
my: လျှပ်စစ်ဓာတ်အားဆိုင်ရာ

en: Regard the computer as _idle after:
my: ကွန်ပျူတာကို ဤမျှအကြာတွင် လေနေသည်ဟု သတ်မှတ်ပါ

en: Screensaver Preferences
my: ကန့်လန့်ကာဆိုင်ရာ လိုလားချက်များ

en: Screensaver Preview
my: ကန့်လန့်ကာ အကြိုမြင်ကွင်း

en: _Activate screensaver when computer is idle
my: _A ကွန်ပျူတာလေနေပါက ကန့်လန့်ကာချပါ

en: _Lock screen when screensaver is active
my: _L ကန့်လန့်ကာချပြီးလျှင် ဖန်သားပြင်ကို သော့ခတ်ပါ

en: _Preview
my: _P ကြိုကြည့်ရန်

en: _Screensaver theme:
my: _S ကန့်လန့်ကာအဆင်-

en: Screensaver themes
my: ကန့်လန့်ကာအဆင်များ

en: Screensavers
my: ကန့်လန့်ကာများ

en: <b>Leave a message for %R:</b>
my: <b>%R အတွက် အမှာစကားချန်ထားရန်</b>

en: _Cancel
my: _C နေတော့

en: _Leave Message
my: _L မှာတမ်းခြွေရန်

en: _Log Out
my: _L ထွက်ပါ

en: _Switch User
my: _S အသုံးပြုသူပြောင်းရန်

en: _Unlock
my: _U ဖွင့်ပါ

en: Pictures folder
my: ရုပ်ပုံဖိုင်တွဲ

en: From:
my: မှ-

en: To:
my: သို့-

note: login: is whacked always translate to Username:
en: Username:
my: အသုံးပြုသူအမည်-

en: Password:
my: စကားဝှက်-

en: Password unchanged
my: စကားဝှက်မပြောင်းသွားပါ

en: Retype new UNIX password:
my: စကားဝှက်အသစ် ထပ်ရိုက်ပါ-

en: Enter new UNIX password:
my: စကားဝှက်အသစ် ရိုက်ပါ-

en: (current) UNIX password:
my: လက်ရှိစကားဝှက်-

en: You must choose a longer password
my: စကားဝှက်ကို ရှည်ရှည်ရွေးပေးပါ

en: Sorry, passwords do not match
my: စကားဝှက်နှစ်ခု မတူကြပါ

en: Checking...
my: စစ်ဆေးနေပါတယ်...

en: Blank screen
my: ဖန်သားပြင်ဗြောင်

en: Random
my: ကျပန်း

en: %d hour | %d hours
my[0]: %Id နာရီ

en: %d minute | %d minutes
my[0]: %Id မိနစ်

en: %d second | %d seconds
my[0]: %Id စက္ကန့်

en: Incorrect password.
my: စကားဝှက်မှားနေပါတယ်

en: Time has expired.
my: အချိန်ကျော်လွန်သွားပြီ

en: You have the Caps Lock key on.
my: Caps Lock ပွင့်နေတယ်

en: S_witch User...
my: _W အသုံးပြုသူပြောင်းရန်

en: Log _Out
my: _O ထွက်ရန်

en: _Password:
my: _P စကားဝှက်-
