gnome-screensaver - en to pl translation catalogue (54 entries)

en: Causes the screensaver to exit gracefully
pl: Wyłącza wygaszacz ekranu

en: Query the state of the screensaver
pl: Wyświetla stan wygaszacza ekranu

en: Query the length of time the screensaver has been active
pl: Wyświetla czas aktywności wygaszacza ekranu

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
pl: Powoduje natychmiastowe zablokowanie ekranu w uruchomionym wygaszaczu

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
pl: Aktywuje wygaszacz ekranu

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
pl: Jeżeli wygaszacz jest aktywny, to przełącza w stan nieaktywny

en: Version of this application
pl: Wersja tego programu

en: The screensaver is active
pl: Wygaszacz ekranu jest aktywny

en: The screensaver is inactive
pl: Wygaszacz ekranu jest nieaktywny

en: The screensaver has been active for %d second.
     | The screensaver has been active for %d seconds.
pl[0]: Wygaszacz ekranu jest aktywny od %d sekundy.
pl[1]: Wygaszacz ekranu jest aktywny od %d sekund.
pl[2]: Wygaszacz ekranu jest aktywny od %d sekund.

en: The screensaver is not currently active.
pl: Wygaszacz ekranu nie jest obecnie aktywny.

en: Show debugging output
pl: Wyświetla komunikaty debugowania

en: Show the logout button
pl: Wyświetla przycisk wylogowania

en: Command to invoke from the logout button
pl: Polecenie wykonywane po naciśnięciu przycisku wylogowania

en: Show the switch user button
pl: Wyświetla przycisk przełączenia użytkownika

en: Message to show in the dialog
pl: Wiadomość do wyświetlenia w oknie dialogowym

note: Translators: This is the example input for the --status-message command line option. Translators: This is the example input for the --away-message command line option.
en: MESSAGE
pl: WIADOMOŚĆ

en: Not used
pl: Nieużywane

note: login: is whacked always translate to Username:
en: Username:
pl: Użytkownik:

en: Password:
pl: Hasło:

en: You are required to change your password immediately (password aged)
pl: Wymagana jest natychmiastowa zmiana hasła (minął okres ważności hasła)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
pl: Wymagana jest natychmiastowa zmiana hasła (zmiana wymuszona przez administratora)

en: Your account has expired; please contact your system administrator
pl: Minął okres ważności konta. Proszę skontaktować się z administratorem systemu

en: No password supplied
pl: Nie wprowadzono hasła

en: Password unchanged
pl: Hasło niezmienione

en: Cannot get username
pl: Nie można uzyskać nazwy użytkownika

en: Retype new Unix password:
pl: Powtórzenie hasła UNIX:

en: Enter new Unix password:
pl: Nowe hasło UNIX:

en: (current) Unix password:
pl: Hasło UNIX (bieżące):

en: Error while changing NIS password.
pl: Błąd podczas zmieniania hasła NIS.

en: You must choose a longer password
pl: Należy wybrać dłuższe hasło

en: Password has been already used. Choose another.
pl: To hasło było już używane. Należy wybrać inne.

en: You must wait longer to change your password
pl: Podczas zmiany hasła należy poczekać dłużej

en: Sorry, passwords do not match
pl: Hasła nie są zgodne

en: Checking…
pl: Sprawdzanie…

en: Authentication failed.
pl: Uwierzytelnienie się nie powiodło.

en: Don't become a daemon
pl: Uruchamia program bez przełączania do pracy w tle

en: Enable debugging code
pl: Włącza kod debugowania

en: Screensaver
pl: Wygaszacz ekranu

en: Launch screensaver and locker program
pl: Uruchamia wygaszacz ekranu i program blokujący

en: Unable to establish service %s: %s
pl: Nie można ustanowić usługi %s: %s

en: Can't set PAM_TTY=%s
pl: Nie można ustawić PAM_TTY=%s

en: Incorrect password.
pl: Niepoprawne hasło.

en: Not permitted to gain access at this time.
pl: Brak zezwolenia na dostęp w tej chwili.

en: No longer permitted to access the system.
pl: Zezwolenie na dostęp do systemu odwołane.

en: failed to register with the message bus
pl: zarejestrowanie w magistrali komunikatów się nie powiodło

en: not connected to the message bus
pl: brak podłączenia do magistrali komunikatów

en: screensaver already running in this session
pl: wygaszacz ekranu jest już uruchomiony w tej sesji

en: Time has expired.
pl: Przekroczono ograniczenie czasu.

en: You have the Caps Lock key on.
pl: Klawisz Caps Lock jest wciśnięty.

en: S_witch User…
pl: _Przełącz użytkownika…

en: Log _Out
pl: _Wyloguj

en: _Unlock
pl: _Odblokuj

en: _Password:
pl: _Hasło:
