gnome-utils 2.15.1 - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Grab a window instead of the entire screen
mg: Fikandrana alaina sary fa tsy ny efijery iray manontolo

en: Include the window border with the screenshot
mg: Ataovy tafiditra anatin'ny sarin'ny efijery ny sisin'ilay fikandrana

en: Take screenshot after specified delay [in seconds]
mg: Makà sary aorian'ny fotoana voatondro [segaondra]

note: translators: this is the last part of the "grab after a * delay of <spin button> seconds".
en: seconds
mg: segeondra

en: Take a picture of the screen
mg: Haka sary ny efijery

en: Save Screenshot
mg: Raiketo ilay sarin'efijery

en: Save in _folder:
mg: Raiketo anatin'ny _laha-tahiry:

en: _Name:
mg: _Anarana:

en: Border Effect
mg: Effet miaraka amin'ny sisiny

en: Include Border
mg: Ataovy tafiditra ny sisiny

en: Include the window manager border along with the screenshot
mg: Mampiditra ny sisin'ny mpandrindra fikandrana anatin'ilay sarin'efijery

en: Screenshot directory
mg: Laha-tahirin'ny sarin'efijery

en: The directory the last screenshot was saved in.
mg: Ny laha-tahiry nandraiketana ny sarin'efijery farany.

en: Select a folder
mg: Misafidiana laha-tahiry iray

en: Screenshot.png
mg: Sarin'efijery.png

en: Take Screenshot
mg: Makà sarin'efijery
