gnome-utils - en to ug translation catalogue (68 entries)

en: Screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشى

en: Save images of your screen or individual windows
ug: بۇ ئېكران ياكى مەلۇم بىر كۆزنەكنى سۈرەت قىلىپ ساقلايدىغان پروگراممىدۇر

en: snapshot;capture;print;
ug: snapshot;capture;print;تۇتۇش;بېسىش;سۈرەتكە ئېلىش;

en: Take a Screenshot of the Whole Screen
ug: پۈتۈن ئېكراننى سۈرەتكە تارت

en: Take a Screenshot of the Current Window
ug: نۆۋەتتىكى كۆزنەكنى سۈرەتكە تارت

en: About Screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشى پروگراممىسى ھەققىدە

en: Help
ug: ياردەم

en: Quit
ug: ئاخىرلاشتۇر

en: C_opy to Clipboard
ug: چاپلاش تاختىسىغا كۆچۈر(_O)

en: _Name:
ug: ئاتى(_N):

en: Save in _folder:
ug: قىسقۇچقا ساقلا(_F):

en: Window-specific screenshot (deprecated)
ug: بەلگىلەنگەن كۆزنەكنىڭ ئېكران كۆرۈنۈشى (تاشلىۋېتىلگەن)

en: Grab just the current window, rather than the whole desktop. This key has been deprecated and it is no longer in use.
ug: پۈتكۈل ئۈستەلئۈستىنى تۇتماي نۆۋەتتىكى كۆزنەكنىلا تۇت. بۇ ھالقىلىق سۆز كۈچتىن قالغان(تاشلىۋېتىلگەن) ئىشلەتكىلى بولمايدۇ.

en: Screenshot delay
ug: ئېكران كۆرۈنۈشى كېچىكتۈر

en: The number of seconds to wait before taking the screenshot.
ug: ئېكران كۆرۈنۈشى تۇتۇشتىن ئىلگىرى كۈتىدىغان سېكۇنت سانى

en: Screenshot directory
ug: ئېكران كۆرۈنۈشى مۇندەرىجىسى

en: The directory where the screenshots will be saved by default.
ug: كۆڭۈلدىكى ئەھۋالدا ئېكران كۆرۈنۈشىنى ساقلايدىغان مۇندەرىجە.

en: Last save directory
ug: ئاخىرقى قېتىم ساقلىغان مۇندەرىجە

en: The last directory a screenshot was saved in interactive mode.
ug: ئۆز ئارا تەسىرلىشىشچان ھالەتتە ئاخىرقى قېتىم ئېكران كۆرۈنۈشىنى ساقلىغان مۇندەرىجە.

en: Include Border
ug: گىرۋەك بار

en: Include the window manager border along with the screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىدە كۆزنەك باشقۇرغۇچ گىرۋىكىمۇ بار

en: Include Pointer
ug: نۇربەلگە بار

en: Include the pointer in the screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىدە نۇربەلگىمۇ بار

en: Include ICC Profile
ug: ICC سەپلىمە ھۆججەت ئىچىدە

en: Include the ICC profile of the target in the screenshot file
ug: ئېكران كەسمە ھۆججەتتىكى نىشاندا ICC سەپلىمە ھۆججەتنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ

en: Border Effect
ug: گىرۋەك ئۈنۈمى

en: Effect to add to the outside of a border. Possible values are "shadow", "none", and "border".
ug: گىرۋەككە قوشۇلىدىغان ئۈنۈم. ئىشلەتكىلى بولىدىغان قىممىتى "shadow"(سايە)، "none"(يوق) ۋە "border"(گىرۋەك)

en: A file named "%s" already exists in "%s"
ug: «%s» ئاتلىق ھۆججەت «%s» دا مەۋجۇت

en: Overwrite existing file?
ug: مەۋجۇت ھۆججەتنى قاپلامسىز؟

en: Unable to capture a screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىنى تۇتالمايدۇ

en: Error creating file. Please choose another location and retry.
ug: ھۆججەت قۇرۇش خاتالىقى. باشقا بىر ئورۇننى تاللاپ ئاندىن قايتا سىناڭ.

en: Error creating file
ug: ھۆججەت قۇرۇش خاتالىقى

en: Screenshot taken
ug: ئېكران كۆرۈنۈشى تۇتۇلدى

en: All possible methods failed
ug: مۇمكىن بولغان ھەممە ئۇسۇل مەغلۇپ بولدى.

en: Send the grab directly to the clipboard
ug: grab نى بىۋاسىتە چاپلاش تاختىسىغا يوللا

en: Grab a window instead of the entire screen
ug: پۈتۈن ئېكراننى ئەمەس كۆزنەكنى تۇت

en: Grab an area of the screen instead of the entire screen
ug: ئېكراننى ئەمەس ئېكراننىڭ مەلۇم دائىرىسىنى تۇت

en: Include the window border with the screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىدە كۆزنەك گىرۋىكىمۇ بار

en: Remove the window border from the screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىدىن كۆزنەك گىرۋىكىنى چىقىرىۋەت

en: Include the pointer with the screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىدە نۇربەلگىمۇ بار بولسۇن

en: Take screenshot after specified delay [in seconds]
ug: بەلگىلەنگەن ۋاقىتتىن كېيىن ئېكران كۆرۈنۈشى تۇت [سېكۇنت]

note: translators: this is the last part of the "grab after a * delay of <spin button> seconds".
en: seconds
ug: سېكۇنت

en: Effect to add to the border (shadow, border or none)
ug: گىرۋەككە قوشىدىغان ئۈنۈم(سايە، گىرۋەك ياكى يوق)

en: effect
ug: ئۈنۈم

en: Interactively set options
ug: ئۆزئارا تەسىرچان تەڭشەك تاللانما

en: Save screenshot directly to this file
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىنى بىۋاسىتە مۇشۇ ھۆججەتكە ساقلىسۇن

en: filename
ug: ھۆججەت ئاتى

en: Take a picture of the screen
ug: ئېكراننى سۈرەتكە ئالىدۇ

en: Conflicting options: --window and --area should not be used at the same time.
ug: توقۇنۇش تاللانما: -- كۆزنەك ۋە -- دائىرە بىر ۋاقىتتا بولمىسا ئىشلىتىلىدۇ.

en: Conflicting options: --area and --delay should not be used at the same time.
ug: توقۇنۇش تاللانمىلىرى: --area ۋە --delay نى بىرلا ۋاقىتتا ئىشلەتكىلى بولمايدۇ.

en: Save Screenshot
ug: تارتىلغان سۈرەتنى ساقلاش

en: Select a folder
ug: قىسقۇچ تاللاڭ

note: translators: this is the name of the file that gets made up * with the screenshot if the entire screen is taken
en: Screenshot from %s.png
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىنىڭ ئورنى %s.png

note: translators: this is the name of the file that gets * made up with the screenshot if the entire screen is * taken
en: Screenshot from %s - %d.png
ug: ئېكران كۆرۈنۈشىنىڭ ئورنى %s - %d.png

en: None
ug: يوق

en: Drop shadow
ug: سايە

en: Border
ug: گىرۋەك

note: * Include pointer *
en: Include _pointer
ug: نۇربەلگە بار(_P)

note: * Include window border *
en: Include the window _border
ug: كۆزنەك گىرۋىكىنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ(_B)

en: Apply _effect:
ug: ئۈنۈم قوللان(_E):

en: Grab the whole sc_reen
ug: پۈتكۈل ئېكراننى تۇت(_R)

en: Grab the current _window
ug: نۆۋەتتىكى كۆزنەكنى تۇت(_W)

en: Select _area to grab
ug: تۇتىدىغان دائىرىنى تاللا(_A)

note: translators: this is the first part of the "grab after a * delay of <spin button> seconds".
en: Grab after a _delay of
ug: تۇتۇشتىن ئىلگىرىكى كېچىكتۈرۈش ۋاقتى(_D)

en: Take Screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشى تۇت

en: Effects
ug: ئۈنۈملەر

en: Take _Screenshot
ug: ئېكران كۆرۈنۈشى تۇت(_S)

en: Error loading the help page
ug: ياردەم بەتنى يۈكلەشتە خاتالىق كۆرۈلدى
