gnome-utils - en to xh translation catalogue (49 entries)

en: Impossible to save the screenshot to %s.
     Error was %s.
     Please choose another location and retry.
xh: Akukwazeki ukugcina umfanekiso weskrini ku- %s.
     Impazamo ibiyi- %s.
     Nceda ukhethe enye indawo kwaye uphinde uzamo.

en: Screenshot taken
xh: Umfanekiso weskrini othathiwe

en: Unable to take a screenshot of the current window
xh: Akukwazeki ukuthatha umfanekiso weskrini wefestile njengangoku

en: Grab a window instead of the entire screen
xh: Yithi hlasi ifestile endaweni yeskrini sonke

en: Grab an area of the screen instead of the entire screen
xh: Yithi hlasi indawo yeskrini endaweni yeskrini sonke

en: Include the window border with the screenshot
xh: Quka umda wefestile nomfanekiso weskrini

en: Remove the window border from the screenshot
xh: Susa umda wefestile kumfanekiso weskrini

en: Take screenshot after specified delay [in seconds]
xh: Thatha umfanekiso weskrini emva kokubambezela okucacisiweyo [ngemizuzwana]

note: translators: this is the last part of the "grab after a * delay of <spin button> seconds".
en: seconds
xh: imizuzwana

en: Effect to add to the border (shadow, border or none)
xh: Phumeza ngokongeza kumda (isithunzi, umda okanye ungengezi nto)

en: effect
xh: isiphumo

en: Take a picture of the screen
xh: Thatha umfanekiso wesikrini

en: Save images of your desktop or individual windows
xh: Gcina umfanekiso wedesktop okanye weefestile nganye

en: Screenshot
xh: Umfanekiso weskrini

en: Take a screenshot of the current window
xh: Thatha umfanekiso weskrini wefestile njengangoku

en: Take a screenshot of the whole screen
xh: Thatha umfanekiso wesikrini waso sonke isikrini

en: C_opy to Clipboard
xh: K_opa kwiclipboard

en: Save Screenshot
xh: Gcina umfanekiso weskrini

en: Save in _folder:
xh: Gcina kwisi_qulathi sefayili:

en: _Name:
xh: _Igama:

en: Border Effect
xh: Isiphumo kumda

en: Effect to add to the outside of a border. Possible values are "shadow", "none", and "border".
xh: Isiphumo sokongeza ngaphandle komda. Amaxabiso anokubakhona "isithunzi", "none", kunye "border".

en: Include Border
xh: Quka nomda

en: Include Pointer
xh: Quka isikhombi

en: Include the pointer in the screenshot
xh: Quka isikhombisi kumfanekiso weskrini

en: Include the window manager border along with the screenshot
xh: Quka umphathi womda wefestile kunye nomfanekiso weskrini

en: Screenshot delay
xh: Libazisa umfanekiso weskrini

en: Screenshot directory
xh: Isikhombisi somfanekiso weskrini

en: The directory the last screenshot was saved in.
xh: Uvimba weefayili wokuba umfanekiso weskrini ugqibele ukugcina nini.

en: Conflicting options: --window and --area should not be used at the same time.
xh: Amacebo aphikisanayo: --window kunye ne--area akufunekanga zistyenziswa xeshanye.

en: Conflicting options: --area and --delay should not be used at the same time.
xh: Amacebo aphikisanayo: --area kunye ne---delay akufunekanga zistyenziswa xeshanye.

en: Select a folder
xh: Khetha uvimba weefayili

en: Screenshot.png
xh: Umfanekiso weskrini.png

note: translators: this is the name of the file that gets made up * with the screenshot if the entire screen is taken
en: Screenshot at %s.png
xh: Umfanekiso weskrini ose-%s.png

note: translators: this is the name of the file that gets * made up with the screenshot if the entire screen is * taken
en: Screenshot at %s - %d.png
xh: Umfanekiso weskrini ose-%s - %d.png

en: None
xh: Akukho nanye

en: Drop shadow
xh: Faka isithunzi

en: Border
xh: Umda

note: * Include pointer *
en: Include _pointer
xh: Quka isi_khombi

note: * Include window border *
en: Include the window _border
xh: Quka _umda wefestile nomfanekiso weskrini

en: Apply _effect:
xh: Faka i_siphumo:

en: Grab the whole _desktop
xh: Yithi hlasi yonke i-_desktop

en: Grab the current _window
xh: Yithi hlasi i_festile yongoku

en: Select _area to grab
xh: Khetha i_ndawo uza kuthi hlasi

note: translators: this is the first part of the "grab after a * delay of <spin button> seconds".
en: Grab _after a delay of
xh: Yithi hlasi _mveni kolibaziseko lwe

en: Take Screenshot
xh: Thatha umfanekiso yesikrini

en: Effects
xh: Iziphumo

en: Take _Screenshot
xh: Thatha u_mfanekiso weskrini

en: Error loading the help page
xh: Impazamo yokufaka iphepha loncedo
