gnome-session - en to cs translation catalogue (66 entries)

en: Custom
cs: Vlastní

en: This entry lets you select a saved session
cs: Tato položka umožňuje vybrat uložené sezení

en: This session logs you into GNOME
cs: Toto sezení vás přihlásí do GNOME

en: GNOME on Wayland
cs: GNOME na Waylandu

en: GNOME on Xorg
cs: GNOME na Xorg

en: Save sessions
cs: Ukládat sezení

en: If enabled, gnome-session will save the session automatically.
cs: Když je zapnuto, bude gnome-session automaticky ukládat sezení.

en: Save this session
cs: Uložit toto sezení

en: When enabled, gnome-session will automatically save the next session at log out even if auto saving is disabled.
cs: Když je zapnuto, gnome-session při odhlášení automaticky uloží příští sezení, i když je vypnuté automatické ukládání.

en: Logout prompt
cs: Dotaz na odhlášení

en: If enabled, gnome-session will prompt the user before ending a session.
cs: Když je zapnuto, gnome-session se bude před ukončením sezení dotazovat uživatele.

en: Show the fallback warning
cs: Zobrazit varování při záložním sezení

en: If enabled, gnome-session will display a warning dialog after login if the session was automatically fallen back.
cs: Když je zapnuto, gnome-session zobrazí po přihlášení varovné dialogové okno v situaci, kdy se automaticky použije záložní sezení.

en: Custom Session
cs: Vlastní sezení

en: Please select a custom session to run
cs: Vyberte prosím vlastní sezení, které chcete spustit

en: _New Session
cs: _Nové sezení

en: _Remove Session
cs: Odst_ranit sezení

en: Rena_me Session
cs: Přej_menovat sezení

en: _Continue
cs: _Pokračovat

en: Oh no!  Something has gone wrong.
cs: Jejda! Něco se pokazilo.

en: A problem has occurred and the system can’t recover. Please contact a system administrator
cs: Došlo ke komplikacím a systém se nepodařilo obnovit. Kontaktujte prosím správce systému

en: A problem has occurred and the system can’t recover. All extensions have been disabled as a precaution.
cs: Došlo ke komplikacím a systém se nepodařilo obnovit. Všechna rozšíření byla preventivně zakázána.

en: A problem has occurred and the system can’t recover.
    Please log out and try again.
cs: Došlo ke komplikacím a systém se nepodařilo obnovit.
    Odhlaste se prosím a zkuste to znovu.

en: _Log Out
cs: _Odhlásit se

en: Enable debugging code
cs: Zapnout ladicí kód

en: Allow logout
cs: Umožnit odhlášení

en: Show extension warning
cs: Zobrazit varování rozšíření

en: Not responding
cs: Neodpovídá

en: _Log out
cs: Odh_lásit se

note: It'd be really surprising to reach this code: if we're here, * then the XSMP client already has set several XSMP * properties. But it could still be that SmProgram is not set.
en: Remembered Application
cs: Zapamatovaná aplikace

en: This program is blocking logout.
cs: Tento program brání odhlášení.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
cs: Odmítnutí spojení nového klienta, jelikož právě probíhá vypnutí sezení

en: Could not create ICE listening socket: %s
cs: Nelze vytvořit socket naslouchání ICE: %s

en: Running as systemd service
cs: Běží jako služba systemd

en: Override standard autostart directories
cs: Přepsat standardní adresáře automatického spuštění

en: AUTOSTART_DIR
cs: ADR_AUTOSPUŠTĚNÍ

en: Session to use
cs: Sezení, které se má použít

en: SESSION_NAME
cs: NÁZEV_SEZENÍ

en: Do not load user-specified applications
cs: Nenahrávat uživatelem zadané aplikace

en: Version of this application
cs: Verze této aplikace

note: Translators: the 'fail whale' is the black dialog we show when something goes seriously wrong
en: Show the fail whale dialog for testing
cs: Zobrazit dialogové okno černé barvy pro testování

en: Disable hardware acceleration check
cs: Zakázat kontrolu hardwarové akcelerace

en:  — the GNOME session manager
cs:  – správce sezení GNOME

en: Start gnome-session-shutdown.target
cs: Spustit gnome-session-shutdown.target

en: Start gnome-session-shutdown.target when receiving EOF or a single byte on stdin
cs: Spustit gnome-session-shutdown.target při zachycení signálu EOF nebo jednoho bajtu na standardním vstupu

en: Signal initialization done to gnome-session
cs: Dokončena signálová inicializace vůči gnome-session

en: Restart dbus.service if it is running
cs: Restartovat dbus.service, pokud běží

en: Run from ExecStopPost to start gnome-session-failed.target on service failure
cs: Běžet od ExecStopPost do spuštění gnome-session-failed.target při selhání služby

en: Program needs exactly one parameter
cs: Program potřebuje právě jeden parametr

en: %s [OPTION…] COMMAND
    
    Execute COMMAND while inhibiting some session functionality.
    
      -h, --help        Show this help
      --version         Show program version
      --app-id ID       The application id to use
                        when inhibiting (optional)
      --reason REASON   The reason for inhibiting (optional)
      --inhibit ARG     Things to inhibit, colon-separated list of:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
      --inhibit-only    Do not launch COMMAND and wait forever instead
      -l, --list        List the existing inhibitions, and exit
    
    If no --inhibit option is specified, idle is assumed.
cs: %s [VOLBA…] PŘÍKAZ
    
    Spustí PŘÍKAZ a zablokuje určitou vlastnost sezení.
    
      -h, --help        Zobrazit tuto nápovědu
      --version         Zobrazit verzi programu
      --app-id ID       ID aplikace, které se má použít při zablokování
                        (volitelné)
      --reason DŮVOD    Důvod zablokování (volitelné)
      --inhibit ARG     Vlastnosti k zablokování, seznam z následujících možností
                        oddělených dvojtečkou:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
      --inhibit-only    Nespustit PŘÍKAZ a namísto toho čekat donekonečna
      -l, --list        Vypsat současná blokování a skončit
    
    Pokud není zadána volba --inhibit, použije se idle.

en: Error while creating pipe: %s
cs: Chyba při vytváření roury: %s

en: Failure reading pipe
cs: Selhalo čtení roury

en: Failed to execute %s
cs: Nepodařilo se spustit %s

en: %s requires an argument
cs: %s vyžaduje argument

en: Log out
cs: Odhlásit se

en: Power off
cs: Vypnout

en: Reboot
cs: Restartovat

en: Ignoring any existing inhibitors
cs: Ignorovat jakékoliv existující inhibitory

en: Don’t prompt for user confirmation
cs: Nevyžadovat potvrzení od uživatele

en: Could not connect to the session manager
cs: Nelze se spojit se správcem sezení

en: Program called with conflicting options
cs: Program volán s kolidujícími volbami

en: Session %d
cs: Sezení %d

en: Session names are not allowed to start with “.” or contain “/” characters
cs: Názvy sezení nemohou začínat znakem „.“ nebo obsahovat znak „/“

en: Session names are not allowed to start with “.”
cs: Názvy sezení nemohou začínat znakem „.“

en: Session names are not allowed to contain “/” characters
cs: Názvy sezení nemohou obsahovat znak „/“

en: A session named “%s” already exists
cs: Sezení s názvem „%s“ již existuje
