gnome-session - en to csb translation catalogue (90 entries)

en: Select Command
csb: Wëbierzë pòlét

en: Add Startup Program
csb: Nowi program sztartowi

en: Edit Startup Program
csb: Editëjë program sztartowi

en: The startup command cannot be empty
csb: Sztartowi pòlét nie mòże bëc pùsti

en: The startup command is not valid
csb: Sztartowi pòlét je lëchi

en: Enabled
csb: Włączoné

en: Icon
csb: Jikòna

en: Startup Applications Preferences
csb: Preferencje sztartowëch aplikacji

en: No name
csb: Felëje miona

en: No description
csb: Felëje òpisënka

en: Version of this application
csb: Wersëjô ti aplikacji

en: Could not display help document
csb: Ni mòże wëskrzënic dokùmentu pòmòcë

en: <b>Some programs are still running:</b>
csb: <b>Niejedné programë dali robią:</b>

en: Waiting for the program to finish.  Interrupting the program may cause you to lose work.
csb: Żdanié na zakùńczenié dzejania programù. Òprzestanié mòże sprawic że ùtracysz swòją robòtã.

en: Startup Applications
csb: Sztartowé programë

en: Choose what applications to start when you log in
csb: Wëbiérk apliakcjów zrëszónyëh przë logòwaniu

en: Additional startup _programs:
csb: Dodówne zrëszëniowi programë:

en: _Automatically remember running applications when logging out
csb: _Automatné spamiãtëwónié zrëszonëch aplikacjów przë wëlogòwaniu

en: _Remember Currently Running Application
csb: _Spamiãtôj zrëszone programë

en: Browse…
csb: Przezérôj...

en: Comm_ent:
csb: _Dopòwiesc:

en: Co_mmand:
csb: _Pólét:

en: _Name:
csb: _Miono:

en: File is not a valid .desktop file
csb: Lopk nie je pòprôwnym lopkã .desktop

note: translators: 'Version' is from a desktop file, and * should not be translated. '%s' would probably be a * version number.
en: Unrecognized desktop file Version '%s'
csb: Nierozpòznónô wersja lokpa pùltu '%s'

en: Starting %s
csb: Zrësziwô %s

en: Application does not accept documents on command line
csb: Aplikacjô nie przëjmówô dokùmentów z pólétu

en: Unrecognized launch option: %d
csb: Nieropòznônô aptacjô zreszeniô: %d

note: translators: The 'Type=Link' string is found in a * desktop file, and should not be translated.
en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
csb: Ni mòże sélac zamłoscë dokùmentu URIs do skrótu 'Type=Link'

en: Not a launchable item
csb: Element nie je do zrëszeniô

en: Disable connection to session manager
csb: Wëłączë sparłãczenié z menadżerã sesji

en: Specify file containing saved configuration
csb: Wëbierzë lopk z zapisóną kònfigùracjã

en: FILE
csb: LOPK

en: Specify session management ID
csb: Wëbierzë jidentifikatór sesji

en: ID
csb: Jidentifikatór

en: Session management options:
csb: Òptacje sprôwianiô sesjama:

en: Show session management options
csb: Wëskrzeni optacje sprôwianiô sesjama

en: Icon '%s' not found
csb: Ni mógł nalezc jikòny '%s'

en: Unknown
csb: Nieznóny

en: A program is still running:
csb: Program jesz chòdzy:

en: Some programs are still running:
csb: Niechtërné programë jesz chòdzą

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
csb: Żdanié na zakùńczenié dzejania programów. Òprzestanié dzejania programów mòże sprawic ùtratã niezapisóny robòtë.

en: Switch User Anyway
csb: Ë tak przëłączë brëkòwnika

en: Log Out Anyway
csb: Ë tak wëlogùjë

en: Suspend Anyway
csb: Ë tak zawieszë

en: Hibernate Anyway
csb: Ë tak hibernëjë

en: Shut Down Anyway
csb: Ë tak wëłączë

en: Restart Anyway
csb: Ë tak zrëszi znowa

en: Lock Screen
csb: Zablokùjë ekran

en: Cancel
csb: Òprzestóń

note: This string is shared with gsm-fail-whale-dialog.c
en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be automatically logged out in %d seconds.
csb[0]: Bãdzesz automatno wëlogòwóny za %d  sekùndã.
csb[1]: Bãdzesz automatno wëlogòwóny za %d  sekùndë.
csb[2]: Bãdzesz automatno wëlogòwóny za %d  sekùndów.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be automatically shut down in %d seconds.
csb[0]: System sã automatno wëłączi za %d sekùndã.
csb[1]: System sã automatno wëłączi za %d sekùndë.
csb[2]: System sã automatno wëłączi za %d sekùndów.

en: You are currently logged in as "%s".
csb: Jes wlogòwóny jakno "%s".

en: Log out of this system now?
csb: Wëlogòwac sã z systemù?

en: _Switch User
csb: _Przełączë brëkòwnika

en: _Log Out
csb: Wë_logùjë

en: Shut down this system now?
csb: Zarô wëłączëc system?

en: S_uspend
csb: _Zawieszë

en: _Hibernate
csb: Ùs_pienié

en: _Restart
csb: Zôstne z_rëszenié

en: _Shut Down
csb: _Wëłączë kòmpùtr

en: Oh no!  Something has gone wrong.
csb: Në! Cos sã nie darzëło.

en: A problem has occurred and the system can't recover. Please contact a system administrator
csb: Pòkôza sã fela ë nie jidze przëwrócëc systemù. Proszã sparłãczëc sã ze sprôwnikã kòmpùtra.

en: A problem has occurred and the system can't recover.
    Please log out and try again.
csb: Pòkôza sã fela ë nie jidze przëwrócëc systemù.
    Proszã, wëlogùjë sã ë spróbùjë jesz rôz.

en: Exited with code %d
csb: Zakùńczono z kòdã %d

en: Killed by signal %d
csb: Ùsëniãté przez signał %d

en: Stopped by signal %d
csb: Zatrzimóné przez signał %d

en: GNOME 3 Failed to Load
csb: GNOME 3 sã ni mógł wladowac

en: Unfortunately GNOME 3 failed to start properly and started in the <i>fallback mode</i>.
    
    This most likely means your system (graphics hardware or driver) is not capable of delivering the full GNOME 3 experience.
csb: Ladowanié GNOME 3 sã nie darzëło ë zrësził sã <i>trib zastãpczy</i>
    Mòżlëwi że Twój kòmpùtr (hardwôrë graficzné abò czerowniczi) ni mòże zrëszëc GNOMA 3.

en: Learn more about GNOME 3
csb: Wëdowiédzë sã wicy ò GNOMIE 3

en: Not responding
csb: Nie dostôł òdpòwiescy

note: It'd be really surprising to reach this code: if we're here, * then the XSMP client already has set several XSMP * properties. But it could still be that SmProgram is not set.
en: Remembered Application
csb: Spamiãtóny program

en: This program is blocking logout.
csb: Nen program ùniemòlëwiô wëlogòwónié.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
csb: Òdrzëcono nowé sparłãczenié bò starô sesjô jesz sã do kùńca nie zamkła

en: Could not create ICE listening socket: %s
csb: Ni mòże stwòrzëc słëchającégò gniazda: %s

note: Oh well, no X for you!
en: Unable to start login session (and unable to connect to the X server)
csb: Ni mòże zrëszëc sesji logòwaniô (ë nie mòże sã sparłãczëc z serwerã X)

en: Override standard autostart directories
csb: Òbéńdzenié sztandardowëch katalogów automatnégò zrëszaniô

en: AUTOSTART_DIR
csb: KATALOG_AUTOMATNÉGÒ_ÙRUCHAMIANIÔ

en: Session to use
csb: Sesjô do ùżëcô

en: SESSION_NAME
csb: MIONO_SESJI

en: Enable debugging code
csb: Włączë debùgùjący kòd

en: Do not load user-specified applications
csb: Nie wczëtiwôj aplikacji brëkòwnika

note: Translators: the 'fail whale' is the black dialog we show when something goes seriously wrong
en: Show the fail whale dialog for testing
csb: Wëskrzeni òkno felów dlô testowaniégò

en:  - the GNOME session manager
csb:  - menadżer sesji GNOME

en: Log out
csb: Wëlogùjë

en: Power off
csb: Wëłączë

en: Ignoring any existing inhibitors
csb: Jignorëjë wszëtczé wstrzimùjącé mechanizmë

en: Don't prompt for user confirmation
csb: Nie pëtój ò pòtwierdzenié

en: Could not connect to the session manager
csb: Nie jidze sã sparłãczëc z menadzerã sesji

en: Program called with conflicting options
csb: Program béł wëwołóny ze procëmnyma òptacjama
