gnome-session MASTER - en to et translation catalogue (49 entries)

en: Custom
et: Kohandatud

en: This entry lets you select a saved session
et: Selle abil saab valida salvestatud seansi

en: This session logs you into GNOME
et: Selle seansiga logitakse sind GNOME keskkonda sisse

en: GNOME on Xorg
et: GNOME Xorg’iga

en: GNOME dummy
et: GNOME libaseanss

en: Custom Session
et: Kohandatud seanss

en: Please select a custom session to run
et: Palun vali kohandatud seanss, mida käivitada

en: _New Session
et: _Uus seanss

en: _Remove Session
et: _Eemalda seanss

en: Rena_me Session
et: _Muuda seansi nime

en: _Continue
et: _Jätka

en: Oh no!  Something has gone wrong.
et: Oo ei!  Miski läks nihu.

en: A problem has occurred and the system can’t recover. Please contact a system administrator
et: Esines viga ja süsteem ei suuda taastuda. Palun võta ühendust süsteemihalduriga

en: A problem has occurred and the system can’t recover. All extensions have been disabled as a precaution.
et: Esines viga ja süsteem ei suuda taastuda. Ettevaatusabinõuna keelati kõik laiendused.

en: A problem has occurred and the system can’t recover.
    Please log out and try again.
et: Esines viga ja süsteem ei suuda taastuda.
    Logi välja ja proovi uuesti.

en: _Log Out
et: Logi _välja

en: Enable debugging code
et: Silumiskoodi lubamine

en: Allow logout
et: Väljalogimine on lubatud

en: Show extension warning
et: Laienduse hoiatuse kuvamine

en: Not responding
et: Ei vasta

en: _Log out
et: _Logi välja

note: It'd be really surprising to reach this code: if we're here, * then the XSMP client already has set several XSMP * properties. But it could still be that SmProgram is not set.
en: Remembered Application
et: Meelde jäetud rakendus

en: This program is blocking logout.
et: See rakendus takistab väljalogimist.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
et: Uue kliendi ühendus lükati tagasi, kuna hetkel jäetakse seanss seisma

en: Could not create ICE listening socket: %s
et: ICE kuulamissoklit pole võimalik luua: %s

en: Override standard autostart directories
et: Standardsete automaatkäivituse kataloogide asemel muude kataloogide kasutamine

en: AUTOSTART_DIR
et: AUTOMAATKÄIVITUS_KAUST

en: Session to use
et: Kasutatav seanss

en: SESSION_NAME
et: SEANSI_NIMI

en: Do not load user-specified applications
et: Kasutaja määratud rakendusi ei laadita

en: Version of this application
et: Rakenduse versioon

note: Translators: the 'fail whale' is the black dialog we show when something goes seriously wrong
en: Show the fail whale dialog for testing
et: Testimise jaoks kuvatakse nurjumise dialoogi

en: Disable hardware acceleration check
et: Riistvarakiirenduse kontrolli keelamine

en:  — the GNOME session manager
et:  — GNOME seansihaldur

en: %s [OPTION…] COMMAND
    
    Execute COMMAND while inhibiting some session functionality.
    
      -h, --help        Show this help
      --version         Show program version
      --app-id ID       The application id to use
                        when inhibiting (optional)
      --reason REASON   The reason for inhibiting (optional)
      --inhibit ARG     Things to inhibit, colon-separated list of:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
      --inhibit-only    Do not launch COMMAND and wait forever instead
    
    If no --inhibit option is specified, idle is assumed.
et: %s [VALIKUD…] KÄSK
    
    Käivita KÄSK, piirates selleks ajaks seansi võimekust.
    
      -h, --help        Selle abi kuvamine
      --version         Rakenduse versiooni kuvamine
      --app-id ID       Kasutatava rakenduse ID
                        piirangu ajal (valikuline)
      --reason PÕHJUS   Piirangu põhjus (valikuline)
      --inhibit ARG     Piiratavad asjad, koolonitega loetelu:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
      --inhibit-only    Ei käivitata KÄSKU, selle asemel oodatakse igavesti
    
    Kui ühtegi --inhibit valikut pole määratud, jääb idle (jõudeolek).

en: Failed to execute %s
et: %s käivitamine nurjus

en: %s requires an argument
et: %s jaoks on vajalik argument

en: Session %d
et: Seanss %d

en: Session names are not allowed to start with “.” or contain “/” characters
et: Seansi nimed ei tohi alata punktiga (.) ega sisaldada kaldkriipsu (/)

en: Session names are not allowed to start with “.”
et: Seansi nimed ei tohi alata punktiga (.)

en: Session names are not allowed to contain “/” characters
et: Seansi nimed ei tohi sisaldada kaldkriipsu (/)

en: A session named “%s” already exists
et: Seanss nimega „%s“ on juba olemas

en: Log out
et: Väljalogimine

en: Power off
et: Väljalülitamine

en: Reboot
et: Taaskäivita

en: Ignoring any existing inhibitors
et: Kõiki olemasolevaid piiranguid eiratakse

en: Don’t prompt for user confirmation
et: Kinnitust pole vaja küsida

en: Could not connect to the session manager
et: Seansihalduriga pole võimalik ühenduda

en: Program called with conflicting options
et: Rakendus kutsuti välja vastuoluliste parameetritega
