gnome-session-2.0 - en to ig translation catalogue (19 entries)

en: Add Startup Program
ig: Tinye mbido program

en: Edit Startup Program
ig: Dezie mbido program

en: The startup command cannot be empty
ig: Mbido iwu ahụ agaghị eghenwu oghe

en: If enabled, gnome-session will prompt the user before ending a session.
ig: Ọ bụrụ na a hapụrụ ya, gnome-session ga-agwa ojieme mgbe ọ ga-anabata ozi tupuu a na-akwụsị oge mmem.

en: If enabled, gnome-session will save the session automatically. Otherwise, the logout dialog will have an option to save the session.
ig: Ọ bụrụ na a hụpụrụ ya, gnome menu ga-echekwa oge mmem ahụ na nkeonwe ya, dayalọọgụ mpụta ahụ ga-enwe nhọrọ ịchekwa oge mmem ahụ.

en: Logout prompt
ig: Ọ̀gwá mgbe ọ̀pụ̀pụ́

en: Preferred Image to use for login splash screen
ig: Inyogo nke a kara chọọ a ga-eji maka mbanye inyogo ngosi ndubanye

en: Save sessions
ig: Chekwaa oge mmem

en: Show the splash screen
ig: Gosi inyogo ngosi ndubanye

en: Show the splash screen when the session starts up
ig: Gosi inyogo ngosi ndubanye mgbe oge mmem na-ebido

en: This is a relative path value based off the $datadir/pixmaps/ directory. Sub-directories and image names are valid values. Changing this value will effect the next session login.
ig: Nke a bụ nyiri ụzọ valiu kwụpụrụ n'ihenlereanya nke $datadir/pixmaps/. Ihenlereanya-keobere na aha inyogo bụ valiu nkeisi. Ịgbanwe valui a ga-emetụta mbata oge mmem n'esonụ̄.

en: Window Manager
ig: Onyenlekọta Windo

en: Configure your sessions
ig: Hazie ogemmem gị

en: Sessions
ig: Ogemmem

en: Additional startup _programs:
ig: Mgbakwunye mbido _programs:

en: Startup Programs
ig: Mbido Programs

en: Unknown
ig: Amaghị

en: Kill session
ig: Gbuo oge mmem

en: Could not connect to the session manager
ig: Enweghị ike isụnye n'onyenlekọta oge mmem
