gnome-session 2.6 - en to mi translation catalogue (6 entries)

en: Trash
mi: Te Para

en: _Log out
mi: _Whakarere

en: Sh_ut down
mi: _Whakaweto

en: Sessions
mi: Ngā Wāhanga

en: _Sessions:
mi: Ngā·Wā_hanga:

en: Nautilus
mi: Paua
