gnome-session 2.12 - en to rw translation catalogue (12 entries)

en: Order
rw: Itondekanya

en: Style
rw: Umususire

en: State
rw: Leta

en: Program
rw: Porogaramu

en: Saving
rw: Mu kubika

en: Unknown
rw: Kitazwi

en: Normal
rw: Bisanzwe

en: Restart
rw: Ongera utangire

en: Settings
rw: Amagenamiterere

en: Action
rw: Igikorwa

en: Command
rw: Icyo wifuza

en: Window Manager
rw: Umuyobozi w'idirishya
