gnome-session-2.0 - en to uz@cyrillic translation catalogue (62 entries)

en: Select Command
uz@cyrillic: Буйруқни танлаш

en: No description
uz@cyrillic: Таъриф йўқ

en: Enabled
uz@cyrillic: Ёқилган

en: Icon
uz@cyrillic: Нишонча

en: Program
uz@cyrillic: Дастур

en: Sessions Preferences
uz@cyrillic: Сеанс параметрлари

en: Version of this application
uz@cyrillic: Дастур версияси

en: This session logs you into GNOME
uz@cyrillic: Ушбу сеанс GNOME'га киришингизни таъминлайди

en: Default session
uz@cyrillic: Андоза сеанс

en: File Manager
uz@cyrillic: Файл бошқарувчиси

en: If enabled, gnome-session will prompt the user before ending a session.
uz@cyrillic: Агар белгиланса , gnome-session сеансни тугатишдан аввал фойдаланувчини огоҳлантиради.

en: Panel
uz@cyrillic: Панел

en: Required session components
uz@cyrillic: Керакли сеанс компонентлари

en: Save sessions
uz@cyrillic: Сеансларни сақлаш

en: Selected option in the log out dialog
uz@cyrillic: Сеансдан чиқиш диалогидаги танланган параметр

en: Show the splash screen
uz@cyrillic: Сплэш ойнасини кўрсатиш

en: Show the splash screen when the session starts up
uz@cyrillic: Сеанс бошланганда сплэш ойнасини кўрсатиш

en: Window Manager
uz@cyrillic: Ойна бошқарувчиси

en: <b>Some programs are still running:</b>
uz@cyrillic: <b>Баъзи дастурлар ҳозир ҳам ишламоқда:</b>

en: Configure your sessions
uz@cyrillic: Сеансларни бошқаринг

en: Sessions
uz@cyrillic: Сеанслар

en: Additional startup _programs:
uz@cyrillic: Қўшимча авто-ишга тушадиган _дастурлар:

en: Browse...
uz@cyrillic: Танлаш...

en: Co_mmand:
uz@cyrillic: Буй_руқ:

en: Comm_ent:
uz@cyrillic: _Изоҳ:

en: Options
uz@cyrillic: Параметрлар

en: Startup Programs
uz@cyrillic: Авто-ишга тушадиган дастурлар

en: _Automatically remember running applications when logging out
uz@cyrillic: Сеансдан чиқилаётганда ишлаб турган дастурларни _автоматик эслаб қолиш

en: _Name:
uz@cyrillic: _Номи:

en: _Remember Currently Running Application
uz@cyrillic: Жорий ишлаётган дастурни _эслаб қолиш

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
uz@cyrillic: Аниқланмаган '%s' desktop файли версияси

en: Starting %s
uz@cyrillic: %s ишга туширилмоқда

en: Unrecognized launch option: %d
uz@cyrillic: Танилмаган ишга тушириш опцияси: %d

en: Not a launchable item
uz@cyrillic: Элемент ишга тушириладиган эмас

en: Specify file containing saved configuration
uz@cyrillic: Сақланган мосламалар мавжуд бўлган файлни кўрсатинг

en: FILE
uz@cyrillic: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
uz@cyrillic: Сеанс бошқаруви ID'ни кўрсатинг

en: Session Management Options
uz@cyrillic: Сеанс бошқаруви параметрлари

en: Show Session Management options
uz@cyrillic: Сеанс бошқаруви параметрларини кўрсатиш

en: Icon '%s' not found
uz@cyrillic: '%s' нишончаси топилди

en: Unknown
uz@cyrillic: Номаълум

en: Lock Screen
uz@cyrillic: Экранни қулфлаш

en: Cancel
uz@cyrillic: Бекор қилиш

en: _Switch User
uz@cyrillic: Фойдаланувчини _ўзгартириш

en: Shut down this system now?
uz@cyrillic: Компьютер ўчирилсинми?

en: S_uspend
uz@cyrillic: _Кутиш усули

en: _Hibernate
uz@cyrillic: _Ухлаш усули

en: _Restart
uz@cyrillic: _Ўчириб-ёқиш

en: _Shut Down
uz@cyrillic: _Ўчириш

en: Not responding
uz@cyrillic: Жавоб бермаяпти

en: Do not load user-specified applications
uz@cyrillic: Фойдаланувчи дастурлари ишга туширилмасин

en:  - the GNOME session manager
uz@cyrillic:  - GNOME сеанс бошқарувчиси

en: - GNOME Splash Screen
uz@cyrillic: - GNOME сплэш ойнаси

en: GNOME Splash Screen
uz@cyrillic: GNOME сплэш ойнаси

en: Set the current session name
uz@cyrillic: Жорий сеанс номини белгилаш

en: NAME
uz@cyrillic: НОМИ

en: Log out
uz@cyrillic: Сеансни тугатиш

en: Show logout dialog
uz@cyrillic: Сеансни тугатиш диалогини кўрсатиш

en: Show shutdown dialog
uz@cyrillic: Компьютерни ўчириш диалогини кўрсатиш

en: Use dialog boxes for errors
uz@cyrillic: Хатолар учун диалог қутисидан фойдаланиш

en: Do not require confirmation
uz@cyrillic: Тасдиқлаш сўралмасин

en: Could not connect to the session manager
uz@cyrillic: Сеанс бошқарувчисига боғланиб бўлмади
