gnome-session - en to fy translation catalogue (95 entries)

en: Select Command
fy: Kommando selektearje

en: Add Startup Program
fy: Opstartprogramma tafoegje

en: Edit Startup Program
fy: Opstartprogramma bewurkje

en: The startup command cannot be empty
fy: It opstartkommando kin net leech wêze

en: The startup command is not valid
fy: It opstartkommando is net jildich

en: Enabled
fy: Ynskeakele

en: Icon
fy: Ikoan

en: Program
fy: Programma

en: Startup Applications Preferences
fy: Ynstellingen foar opstarttapassingen

en: No name
fy: Gjin namme

en: No description
fy: Gjin beskriuwing

en: Version of this application
fy: Ferzje fan dizze tapassing

en: Could not display help document
fy: Koe it help dokumint net werjaan

en: GNOME fallback
fy: Gnome weromfal

en: GNOME
fy: Gnome

en: This session logs you into GNOME
fy: Dizze sesje meld jo oan by Gnome

en: <b>Some programs are still running:</b>
fy: <b>Sommiche tapassingen rinne noch:</b>

en: Waiting for the program to finish.  Interrupting the program may cause you to lose work.
fy: Oan it wachtsjen oant it programma ôfrin is. It programma ûnderbrekke kin jo wurk fuort meitsje.

en: Choose what applications to start when you log in
fy: Kies hokker tapassingen start wurden by it oanmelde

en: Startup Applications
fy: Opstarttapassingen

en: Additional startup _programs:
fy: Ekstra opstart_programma's:

en: Browse…
fy: Blêdzje…

en: Co_mmand:
fy: Ko_mmando:

en: Comm_ent:
fy: Taljochting:

en: Options
fy: Opsjes

en: Startup Programs
fy: Opstartprogramma's

en: _Automatically remember running applications when logging out
fy: Ûnthâld rinnende tapassingen _automatysk by ôfmelde

en: _Name:
fy: _Namme:

en: _Remember Currently Running Application
fy: Ûnthâld _rinnende tapassingen

en: File is not a valid .desktop file
fy: Triem is gjin jildich .desktop-triem

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
fy: Ûnbekend fersje '%s' yn desktop-triem

en: Starting %s
fy: Dwaande mei it starte fan %s

en: Application does not accept documents on command line
fy: Tapassing akseptearret gjin dokuminten op de kommandorigel

en: Unrecognized launch option: %d
fy: Ûnbekende startopsje: %d

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
fy: Kin gjin dokumint URIs oan in .desktop-triem mei 'Type=Link' trochjaan

en: Not a launchable item
fy: Gjin útfierber item

en: Disable connection to session manager
fy: Ferbining mei sesjebehearder útskeakelje

en: Specify file containing saved configuration
fy: Triem mei bewarre konfiguraasje jaan

en: FILE
fy: TRIEM

en: Specify session management ID
fy: Sesjebehear-ID oantsjutte

en: Session management options:
fy: Sesjebehearopsjes:

en: Show session management options
fy: Sesjebehearopsjes sjen litte

en: There is a problem with the configuration server.
    (%s exited with status %d)
fy: Der is in probleem mei de konfiguraasjetsjinner.
    (%s útgongen mei status %d)

en: Icon '%s' not found
fy: Ikoan '%s' net fûn

en: Unknown
fy: Ûnbekend

en: A program is still running:
fy: In programma rint noch:

en: Some programs are still running:
fy: Guon programma's rinne noch:

en: Waiting for programs to finish.  Interrupting these programs may cause you to lose work.
fy: Wachtsjen op it einigjen fan programma's. Ûnderbrekken fan dizze programma's kin jo wurk kwyt meitsje.

en: Switch User Anyway
fy: Brûker dochs wikselje

en: Log Out Anyway
fy: Dochs ôfmelde

en: Suspend Anyway
fy: Dochs ûnderbrekke

en: Hibernate Anyway
fy: Dochs sliepe

en: Shut Down Anyway
fy: Dochs ôfslute

en: Reboot Anyway
fy: Dochs opnij starte

en: Lock Screen
fy: Skerm skoattelje

en: Cancel
fy: Ôfbrekke

note: This string is shared with gsm-fail-whale-dialog.c This string is shared with gsm-logout-dialog.c
en: You will be automatically logged out in %d second. | You will be automatically logged out in %d seconds.
fy[0]: Jo wurde automatysk ôfmelde yn %d sekonde.
fy[1]: Jo wurde automatysk ôfmelde yn %d sekonde.

en: This system will be automatically shut down in %d second. | This system will be automatically shut down in %d seconds.
fy[0]: Dit systeem sil automatysk ôfsluten wurde yn %d sekonde.
fy[1]: Dit systeem sil automatysk ôfsluten wurde yn %d sekonde.

en: You are currently logged in as "%s".
fy: Jo binne no oanmeld as "%s"

en: Log out of this system now?
fy: No ôfmelde fan dit systeem?

en: _Switch User
fy: Brûker _skeakelje?

en: _Log Out
fy: Ôfme_lde

en: Shut down this system now?
fy: Dit systeem no ôfslúte?

en: S_uspend
fy: Ûnderbrekke

en: _Hibernate
fy: Sliepe

en: _Restart
fy: Opnij sta_rte

en: _Shut Down
fy: Ôf_slúte

en: Try _Recovery
fy: Fe_rhelp besykje

en: A system error has occurred: %s
fy: In systeemflater is bard: %s

en: A fatal system error has occurred: %s
fy: In fatale systeemflater is bart: %s

en: Exited with code %d
fy: Útgean mei koade %d

en: Killed by signal %d
fy: Ôfbrutsen troch sinjaal %d

en: Stopped by signal %d
fy: Stoppet troch signaal %d

note: Translators: This will look like: Component 'gnome-shell.desktop': Killed by signal 9. * It is admittedly mostly technical goop.
en: Component '%s': %s
fy: Komponint '%s': %s

en: Killed by signal
fy: Ôfbrutsen troch sinjaal

note: Translators: "Timed out" refers to a non-responsive application not answering. In case the string is problematic it might be translated to the noun "Timeout".
en: Timed out
fy: Wachttiid ferstriken

en: GNOME 3 Failed to Load
fy: Gnome 3 koe net laden wurde

en: Unfortunately GNOME 3 failed to start properly and started in the <i>fallback mode</i>.
    
    This most likely means your system (graphics hardware or driver) is not capable of delivering the full GNOME 3 experience.
fy: Spitigernôch is Gnome 3 net goed starte en begjint no in de <i>weromfal modus</i>.
    
    Dit betsjut wierskynlik dat jo systeem (grafyske hardware of stjoerprogramma) net de hiele Gnome 3 ûnderfining kin bringe.

en: Learn more about GNOME 3
fy: Mear ynformaasje oer Gnome 3

en: Not responding
fy: Reagearret net

en: This program is blocking logout.
fy: Dit programma hâldt it ôfmelde tsjin

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
fy: Weigert nije ferbining mei klant omdat de sesje no ôfsluten wurd

en: Could not create ICE listening socket: %s
fy: Koe net ICE-lústerjende hâlder oanmeitsje: %s

note: Oh well, no X for you!
en: Unable to start login session (and unable to connect to the X server)
fy: Kin oanmeldsesje net starte (en kin gjin kontakt mei de X-tsjinner meitsje)

en: Override standard autostart directories
fy: Standert autostarttriemtafels oerwâldzje

en: Session to use
fy: Te brûken sesje

en: Enable debugging code
fy: Útbrekkoade ynskeakelje

en: Do not load user-specified applications
fy: Net troch de brûker oantsjutte programma's lade

en:  - the GNOME session manager
fy:  - de Gnome sesjebehearder

en: Log out
fy: Ôfmelde

en: Power off
fy: Ôfslute

en: Ignoring any existing inhibitors
fy: Alle besteande ferbieders negearjend

en: Don't prompt for user confirmation
fy: De brûker gjin befêstiging freegje

en: Could not connect to the session manager
fy: Koe net ferbine mei de sesjebehearder

en: Program called with conflicting options
fy: Programma oanroppen mei stridige opsjes
