gnome-session master - en to sl_SI translation catalogue (67 entries)

en: Custom
sl_SI: Po meri

en: This entry lets you select a saved session
sl_SI: Možnost omogoča izbor shranjene seje

en: This session logs you into GNOME
sl_SI: Seja omogoča prijavo v namizje GNOME.

en: GNOME dummy
sl_SI: Poskusni GNOME

en: GNOME on Wayland
sl_SI: GNOME na sistemu Wayland

en: GNOME on Xorg
sl_SI: GNOME na sistemu Xorg

en: Save sessions
sl_SI: Shrani seje

en: If enabled, gnome-session will save the session automatically.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči samodejno shranjevanje seje.

en: Save this session
sl_SI: Shrani sejo

en: When enabled, gnome-session will automatically save the next session at log out even if auto saving is disabled.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči samodejno shranjevanje seje ob odjavi, neglede na nastavitev samodejnega shranjevanja.

en: Logout prompt
sl_SI: Vnosno polje odjave

en: If enabled, gnome-session will prompt the user before ending a session.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči prikaz vnosnega polja pred koncem seje.

en: Show the fallback warning
sl_SI: Pokaži opozorila programske povrnitve

en: If enabled, gnome-session will display a warning dialog after login if the session was automatically fallen back.
sl_SI: Izbrana možnost omogoči prikaz opozorila po prijavi, če je seja samodejno povrnjena.

en: Custom Session
sl_SI: Seja po meri

en: Please select a custom session to run
sl_SI: Izberite sejo po meri za zagon

en: _New Session
sl_SI: _Nova seja

en: _Remove Session
sl_SI: _Odstrani sejo

en: Rena_me Session
sl_SI: Pre_imenuj sejo

en: _Continue
sl_SI: N_adaljuj

en: Oh no!  Something has gone wrong.
sl_SI: Prišlo je do nepričakovane napake.

en: A problem has occurred and the system can’t recover. Please contact a system administrator
sl_SI: Prišlo je do napake, ki je ni mogoče samodejno odpraviti. Stopite v stik s skrbnikom.

en: A problem has occurred and the system can’t recover. All extensions have been disabled as a precaution.
sl_SI: Prišlo je do napake, ki je ni mogoče samodejno odpraviti. Priporočljivo je onemogočiti vse razširitve, dokler se napaka ne razreši.

en: A problem has occurred and the system can’t recover.
    Please log out and try again.
sl_SI: Prišlo je do napake, ki je ni mogoče samodejno odpraviti.
    Odjavite se in poskusite znova.

en: _Log Out
sl_SI: _Odjava

en: Enable debugging code
sl_SI: Omogoči razhroščevanje kode

en: Allow logout
sl_SI: Dovoli odjavo

en: Show extension warning
sl_SI: Pokaži opozorila razširitev

en: Not responding
sl_SI: Ni odziva

en: _Log out
sl_SI: _Odjavi

note: It'd be really surprising to reach this code: if we're here, * then the XSMP client already has set several XSMP * properties. But it could still be that SmProgram is not set.
en: Remembered Application
sl_SI: Zapomnjeni programi

en: This program is blocking logout.
sl_SI: Program zavira postopek odjave.

en: Refusing new client connection because the session is currently being shut down
sl_SI: Povezave z odjemalci bodo zavrnjene, ker se trenutna seja izklaplja.

en: Could not create ICE listening socket: %s
sl_SI: Ni mogoče ustvariti vtiča za prisluh ICE: %s

en: Running as systemd service
sl_SI: Zagnano kot storitev systemd

en: Override standard autostart directories
sl_SI: Preskoči običajne mape samodejnega zagona

en: AUTOSTART_DIR
sl_SI: ZAČETNA_MAPA

en: Session to use
sl_SI: Seja za uporabo

en: SESSION_NAME
sl_SI: IME_SEJE

en: Do not load user-specified applications
sl_SI: Ne naloži uporabniško določenih programov

en: Version of this application
sl_SI: Različica programa

note: Translators: the 'fail whale' is the black dialog we show when something goes seriously wrong
en: Show the fail whale dialog for testing
sl_SI: Pokaži pogovorno okno napak med preizkušanjem.

en: Disable hardware acceleration check
sl_SI: Onemogoči strojno pospeševanje

en:  — the GNOME session manager
sl_SI: – upravljalnik seje GNOME

en: Start gnome-session-shutdown.target
sl_SI: Zaženi ukaz gnome-session-shutdown.target

en: Start gnome-session-shutdown.target when receiving EOF or a single byte on stdin
sl_SI: Zaženi ukaz gnome-session-shutdown.target pri prejetju ukaza konca datoteke EOF oziroma enobajtni standardni dovod

en: Signal initialization done to gnome-session
sl_SI: Začenjanje signala za gnome-sesion

en: Restart dbus.service if it is running
sl_SI: Ponovno zaženi storitev dbus.service, če je že zagnana

en: Run from ExecStopPost to start gnome-session-failed.target on service failure
sl_SI: Zaženi iz ExecStopPost za zagon gnome-session-failed.target ob spodleteli seji

en: Program needs exactly one parameter
sl_SI: Program zahteva natanko en parameter

en: %s [OPTION…] COMMAND
    
    Execute COMMAND while inhibiting some session functionality.
    
      -h, --help        Show this help
      --version         Show program version
      --app-id ID       The application id to use
                        when inhibiting (optional)
      --reason REASON   The reason for inhibiting (optional)
      --inhibit ARG     Things to inhibit, colon-separated list of:
                        logout, switch-user, suspend, idle, automount
      --inhibit-only    Do not launch COMMAND and wait forever instead
      -l, --list        List the existing inhibitions, and exit
    
    If no --inhibit option is specified, idle is assumed.
sl_SI: %s [MOŽNOST...] UKAZ
    
    Izvajanje ukaza z onemogočenjem nekaterih zmožnosti seje.
    
      -h, --help        Pokaže to pomoč
      --version         Pokaže različico programa
      --app-id ID       ID programa za uporabo
                        pri onemogočanju (izbirno)
      --reason RAZLOG   Razlog za onemogočanje (izbirno)
      --inhibit ARG     Možnosti za onemogočanje, ločene z vejico:
                        logout (odjava), switch-user (preklop uporabnika)
      --inhibit-only    Ne zaženi ukaza, ampak čakaj v nedogled
      -l, --list        Izpiše seznam obstoječih zavrnitev
    
    Kadar ni izbrane možnosti --inhibit, je uporabljen argument idle (nedejavno).

en: Error while creating pipe: %s
sl_SI: Napaka pri ustvarjanju cevi: %s

en: Failure reading pipe
sl_SI: Napaka pri branju cevi

en: Failed to execute %s
sl_SI: Napaka med izvajanjem %s

en: %s requires an argument
sl_SI: %s zahteva določen argument

en: Log out
sl_SI: Odjava

en: Power off
sl_SI: Izklopi

en: Reboot
sl_SI: Ponovni zagon

en: Ignoring any existing inhibitors
sl_SI: Prezri obstoječe oviralnike dejavnosti

en: Don’t prompt for user confirmation
sl_SI: Ne zahtevaj potrditve uporabnika

en: Could not connect to the session manager
sl_SI: Ni se mogoče povezati z upravljalnikom sej

en: Program called with conflicting options
sl_SI: Program zagnan z nasprotujočimi si možnostmi ukaza

en: Session %d
sl_SI: Seja %d

en: Session names are not allowed to start with “.” or contain “/” characters
sl_SI: Imena seje se ne smejo začeti s piko » . « in ne smejo vsebovati poševnice » / «.

en: Session names are not allowed to start with “.”
sl_SI: Imena seje se ne smejo začeti s piko » . «.

en: Session names are not allowed to contain “/” characters
sl_SI: Imena seje ne smejo vsebovati poševnice » / «.

en: A session named “%s” already exists
sl_SI: Seja z imenom »%s« že obstaja
