gnome-session-2.0 - en to uz translation catalogue (61 entries)

en: Select Command
uz: Buyruqni tanlash

en: No description
uz: Taʼrif yoʻq

en: Enabled
uz: Yoqilgan

en: Icon
uz: Nishoncha

en: Program
uz: Dastur

en: Sessions Preferences
uz: Seans parametrlari

en: Version of this application
uz: Dastur versiyasi

en: This session logs you into GNOME
uz: Ushbu seans GNOME'ga kirishingizni taʼminlaydi

en: Default session
uz: Andoza seans

en: File Manager
uz: Fayl boshqaruvchisi

en: If enabled, gnome-session will prompt the user before ending a session.
uz: Agar belgilansa , gnome-session seansni tugatishdan avval foydalanuvchini ogohlantiradi.

en: Required session components
uz: Kerakli seans komponentlari

en: Save sessions
uz: Seanslarni saqlash

en: Selected option in the log out dialog
uz: Seansdan chiqish dialogidagi tanlangan parametr

en: Show the splash screen
uz: Splesh oynasini koʻrsatish

en: Show the splash screen when the session starts up
uz: Seans boshlanganda splesh oynasini koʻrsatish

en: Window Manager
uz: Oyna boshqaruvchisi

en: <b>Some programs are still running:</b>
uz: <b>Baʼzi dasturlar hozir ham ishlamoqda:</b>

en: Configure your sessions
uz: Seanslarni boshqaring

en: Sessions
uz: Seanslar

en: Additional startup _programs:
uz: Qoʻshimcha avto-ishga tushadigan _dasturlar:

en: Browse...
uz: Tanlash...

en: Co_mmand:
uz: Buy_ruq:

en: Comm_ent:
uz: _Izoh:

en: Options
uz: Parametrlar

en: Startup Programs
uz: Avto-ishga tushadigan dasturlar

en: _Automatically remember running applications when logging out
uz: Seansdan chiqilayotganda ishlab turgan dasturlarni _avtomatik eslab qolish

en: _Name:
uz: _Nomi:

en: _Remember Currently Running Application
uz: Joriy ishlayotgan dasturni _eslab qolish

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
uz: Aniqlanmagan '%s' desktop fayli versiyasi

en: Starting %s
uz: %s ishga tushirilmoqda

en: Unrecognized launch option: %d
uz: Tanilmagan ishga tushirish opsiyasi: %d

en: Not a launchable item
uz: Element ishga tushiriladigan emas

en: Specify file containing saved configuration
uz: Saqlangan moslamalar mavjud boʻlgan faylni koʻrsating

en: FILE
uz: FAYL

en: Specify session management ID
uz: Seans boshqaruvi ID'ni koʻrsating

en: Session Management Options
uz: Seans boshqaruvi parametrlari

en: Show Session Management options
uz: Seans boshqaruvi parametrlarini koʻrsatish

en: Icon '%s' not found
uz: '%s' nishonchasi topildi

en: Unknown
uz: Nomaʼlum

en: Lock Screen
uz: Ekranni qulflash

en: Cancel
uz: Bekor qilish

en: _Switch User
uz: Foydalanuvchini _oʻzgartirish

en: Shut down this system now?
uz: Kompyuter oʻchirilsinmi?

en: S_uspend
uz: _Kutish usuli

en: _Hibernate
uz: _Uxlash usuli

en: _Restart
uz: _Oʻchirib-yoqish

en: _Shut Down
uz: _Oʻchirish

en: Not responding
uz: Javob bermayapti

en: Do not load user-specified applications
uz: Foydalanuvchi dasturlari ishga tushirilmasin

en:  - the GNOME session manager
uz:  - GNOME seans boshqaruvchisi

en: - GNOME Splash Screen
uz: - GNOME splesh oynasi

en: GNOME Splash Screen
uz: GNOME splesh oynasi

en: Set the current session name
uz: Joriy seans nomini belgilash

en: NAME
uz: NOMI

en: Log out
uz: Seansni tugatish

en: Show logout dialog
uz: Seansni tugatish dialogini koʻrsatish

en: Show shutdown dialog
uz: Kompyuterni oʻchirish dialogini koʻrsatish

en: Use dialog boxes for errors
uz: Xatolar uchun dialog qutisidan foydalanish

en: Do not require confirmation
uz: Tasdiqlash soʻralmasin

en: Could not connect to the session manager
uz: Seans boshqaruvchisiga bogʻlanib boʻlmadi
