gnome-settings-daemon master - en to ckb translation catalogue (19 entries)

en: Color
ckb: ڕەنگ

en: Settings
ckb: ڕێکخستنەکان

en: Ignore
ckb: فەرامۆشکردن

en: Unable to capture a screenshot
ckb: نەتوانرا وێنەی شاشە بگیرێت

en: Screenshot taken
ckb: وێنەی شاشە گیرا

en: Unknown time
ckb: کات نەزانراوە

en: %i minute | %i minutes
ckb[0]: %i خولەک
ckb[1]: %i خولەک

en: %i hour | %i hours
ckb[0]: %i کاژێر
ckb[1]: %i کاژێر

en: hour | hours
ckb[0]: کاژێر
ckb[1]: کاژێر

en: minute | minutes
ckb[0]: خوله‌ک
ckb[1]: خولەک

note: TRANSLATORS: this is the notification application name
en: Power
ckb: تووان

en: Automatic suspend
ckb: دۆخەپشووی خوودکار

note: Translators: Just wait
en: Please wait…
ckb: تکایە چاوەڕوانبە…

en: Printers
ckb: چاپکەرەکان

note: Translators: The printer is low on toner (same as in system-config-printer)
en: Toner low
ckb: مەرەکەبی کەمە

note: Translators: One or more covers on the printer are open (same as in system-config-printer)
en: Cover open
ckb: بەرگ بکەوە

note: Translators: "marker" is one color bin of the printer
en: Out of a marker supply
ckb: سەرچاوەی ئاماژەپێدەری  نییە

note: Translators: At least one input tray is empty (same as in system-config-printer)
en: Out of paper
ckb: لە دەرەوە پەڕە

[ctx: print job state]
note: Translators: A job is printing
en: Printing
ckb: چاپدەکرێت
