AppIndicatorExtension - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Opacity (min: 0, max: 255)
oc: Opacitat (min : 0, max : 255)

en: Desaturation (min: 0.0, max: 1.0)
oc: Desaturacion (min : 0.0, max : 1.0)

en: Brightness (min: -1.0, max: 1.0)
oc: Luminositat (min : -1.0, max : 1.0)

en: Contrast (min: -1.0, max: 1.0)
oc: Contraste  (min: -1.0, max : 1.0)

en: Icon size (min: 0, max: 96)
oc: Talha d’icòna (min : 0, max : 96)

en: Tray horizontal alignment
oc: Alinhament orizontal del tirador

en: Center
oc: Centre

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Drecha

en: Indicator ID
oc: ID indicador

en: Icon Name
oc: Nom de l'icòna

en: Attention Icon Name
oc: Nom de l’icòna d’atencion

en: Preferences
oc: Preferéncias

en: Custom Icons
oc: Icònas personalizadas

en: Saturation
oc: Saturacion

en: Brightness
oc: Luminositat

en: Contrast
oc: Contraste

en: Opacity
oc: Opacitat

en: Icon size
oc: Talha de las icònas

en: Icon size in pixel
oc: Talha de las icònas en pixèl

en: Icon spacing
oc: Espaçament de las icònas

en: Icon spacing within the tray
oc: Espaçament de las icònas dedins lo tirador

en: Position in tray
oc: Posicion pel tirador

en: Set where the Icon tray should appear in Gnome tray
oc: Indica se l’icòna del tirador deu aparéisser pel panèl Gnome

en: Order in tray
oc: Òrdre dins lo tirador

en: Set where the Icon tray should appear among other trays
oc: Definís se l’icòna del tirador deu aparéisser demest los autres panèls

en: Custom icons
oc: Icònas personalizadas

en: Replace any icons with custom icons from themes
oc: Remplaçar quina icòna que siá per una icòna personalizada dels tèmas
