gnome-shell-extension-caffeine - en to cs translation catalogue (66 entries)

en: Caffeine
cs: Kofein

en: Caffeine Timer
cs: Časovač Kofein

en: Infinite
cs: Nekonečně

en:  minutes
cs:  minut

en: Caffeine enabled
cs: Kofein povolen

en: Night Light paused
cs: Noční světlo pozastaveno

en: Caffeine disabled
cs: Kofein zakázán

en: Night Light resumed
cs: Noční světlo obnoveno

en: Apps
cs: Aplikace

en: Trigger mode
cs: Režim aktivování

en: Running
cs: Spuštěné

en: Focus
cs: Jako současné okno

en: Active workspace
cs: Na současné pracovní ploše

en: Apps trigger Caffeine mode
cs: Aplikace spustí režim Kofein, když jsou

en: Choose the way apps will trigger Caffeine
cs: Vybrat způsob, jakým aplikace aktivují Kofein

en: Add
cs: Přidat

en: Apps that trigger Caffeine
cs: Aplikace, které aktivují Kofein

en: Display
cs: Displej

en: Only when active
cs: Pouze když je aktivní

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Show status indicator in top panel
cs: Zobrazit indikátor stavu v horní liště

en: Enable or disable the Caffeine icon in the top panel
cs: Povolit nebo zakázat ikonu Kofein v horní liště

en: Show timer in top panel
cs: Zobrazit časovač v horní liště

en: Enable or disable the timer in the top panel
cs: Povolit nebo zakázat časovač v horní liště

en: Notifications
cs: Upozornění

en: Enable notifications when Caffeine is enabled or disabled
cs: Povolit upozornění, když je Kofein povoleno nebo zakázáno

en: Status indicator position
cs: Pozice indikátoru stavu

en: The position relative of indicator icon to other items
cs: Relativní pozice ikony k ostatním položkám

en: General
cs: Obecné

en: Behavior
cs: Chování

en: Enable for fullscreen apps
cs: Povolit pro celoobrazovkové aplikace

en: Automatically enable when an app enters fullscreen mode
cs: Automaticky povolit, když aplikace přejde do režimu celé obrazovky

en: Remember state
cs: Pamatovat stav

en: Remember the last state across sessions and reboots
cs: Pamatovat si poslední stav mezi sezeními a restarty

en: For apps on list
cs: Pro aplikace na seznamu

en: Pause and resume Night Light
cs: Pozastavit a obnovit Noční světlo

en: Toggles the night light together with Caffeine's state
cs: Přepne noční světlo spolu se stavem Kofein

en: Allow screen blank
cs: Povolit prázdnou obrazovku

en: Allow turning off screen when Caffeine is enabled
cs: Povolit vypínání obrazovky s povoleným Kofein

en: Timer
cs: Časovač

en: Durations
cs: Doby trvání

en: Shortcut
cs: Zkratka

en: Toggle shortcut
cs: Zkratka přepnutí

en: Use Backspace to clear
cs: Použijte backspace pro vymazání

en: Set to
cs: Nastaveny na

en: New accelerator…
cs: Nová zkratka…

en: Application list
cs: Seznam aplikací

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name)
cs: Seznam řetězců, každý obsahující id aplikace (název desktop souboru)

en: Store caffeine toggle state
cs: Uložit stav zapnutí Kofein

en: Store caffeine user state
cs: Uložit uživatelský stav Kofein

en: Specify time (minutes) for the timer countdown
cs: Určete dobu (v minutách) pro odpočítávání časovače

en: Restore caffeine state
cs: Obnovit stav Kofein

en: Show indicator
cs: Zobrazit indikátor

en: Show the indicator on the top panel
cs: Zobrazit indikátor v horní liště

en: Show notifications
cs: Zobrazit upozornění

en: Show notifications when enabled/disabled
cs: Zobrazit upozornění, když je povoleno/zakázáno

en: Show timer
cs: Zobrazit časovač

en: Enable when a fullscreen application is running
cs: Povolit, když je spuštěná aplikace v režimu celé obrazovky

en: Night Light control mode
cs: Režim řízení Nočního světla

en: Set the way Caffeine interacts with the Night light setting.
cs: Nastavte způsob, kterým Kofein interaguje s nastavením Nočního světla.

en: Allow turning off screen when Caffeine is enabled.
cs: Povolit vypínání obrazovky s povoleným Kofein.

en: Set the trigger method for apps.
cs: Nastavit režim spuštění pro aplikace.

en: Shortcut to toggle Caffeine.
cs: Zkratka pro přepnutí Kofein.

en: Default width for the preferences window
cs: Výchozí šířka okna nastavení

en: Default height for the preferences window
cs: Výchozí výška okna nastavení
