gnome-shell-extension-caffeine - en to hu translation catalogue (72 entries)

en: Caffeine
hu: Koffein

en: Caffeine Timer
hu: Koffein időzítő

en: Infinite
hu: Végtelen

en:  minutes
hu:  perc

en: Caffeine enabled
hu: Koffein engedélyezve

en: Night Light paused
hu: Éjszakai fény szüneteltetve

en: Caffeine disabled
hu: Koffein letiltva

en: Night Light resumed
hu: Éjszakai fény folytatva

en: Apps
hu: Alkalmazások

en: Trigger mode
hu: Aktiválási mód

en: Running
hu: Futtatás

en: Focus
hu: Fókusz

en: Active workspace
hu: Aktív munkaterület

en: Apps trigger Caffeine mode
hu: Alkalmazások Koffeint aktiváló módja

en: Choose the way apps will trigger Caffeine
hu: Alkalmazások ebben a módban fogják aktiválni a Koffeint

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Apps that trigger Caffeine
hu: Alkalmazások, amelyek aktiválják a Koffeint

en: Display
hu: Megjelenés

en: Only when active
hu: Csak aktív állapotban

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Show status indicator in top panel
hu: Állapotjelző megjelenítése a felső sávon

en: Enable or disable the Caffeine icon in the top panel
hu: Koffein ikon engedélyezése vagy tiltása a felső sávon

en: Show timer in top panel
hu: Visszaszámláló megjelenítése a felső sávon

en: Enable or disable the timer in the top panel
hu: Visszaszámláló engedélyezése a felső sávon

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Enable notifications when Caffeine is enabled or disabled
hu: Értesítések megjelenítése Koffein engedélyezésekor vagy letiltásakor

en: Status indicator position
hu: Állapotjelző pozíciója

en: The position relative of indicator icon to other items
hu: Az állapotjelző pozíciója más elemkhez képest

en: General
hu: Általános

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: Enable for fullscreen apps
hu: Engedélyezés teljes képernyős alkalmazásokhoz

en: Automatically enable when an app enters fullscreen mode
hu: Automatikus engedélyezés, amikor egy alkalmazás teljes képernyős módba lép

en: Remember state
hu: Állapot megjegyzése

en: Remember the last state across sessions and reboots
hu: Legutóbbi állapot megjegyzése munkameneteken és újraindításokon át

en: For apps on list
hu: A listán szereplő alkalmazásokhoz

en: Pause and resume Night Light
hu: Éjszakai fény szüneteltetése és folytatása

en: Toggles the night light together with Caffeine's state
hu: Éjszakai fény átváltása a Koffein állapotával együtt

en: Allow screen blank
hu: Képernyő elsötétítés engedélyezése

en: Allow turning off screen when Caffeine is enabled
hu: Képernyő kikapcsolásának engedélyezése Koffein engeélyezése közben

en: Timer
hu: Visszaszámláló

en: Durations
hu: Időtartamok

en: Shortcut
hu: Gyorsbillentyű

en: Toggle shortcut
hu: Átváltás gyorsbillentyűje

en: Use Backspace to clear
hu: A törléshez használja a Backspace billentyűt

en: Set to
hu: Kiválasztható

en: New accelerator…
hu: Új kombináció…

en: Application list
hu: Alkalmazáslista

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name)
hu: A karakterláncok listája, amelyek mindegyike tartalmaz egy alkalmazásazonosítót (asztali fájlnév)

en: Store caffeine toggle state
hu: Koffein engedélyezési állapot tárolása

en: Store caffeine user state
hu: Caffeine felhasználói állapot tárolása

en: Specify time (minutes) for the timer countdown
hu: Idő megadása (percben) az időzítő visszaszámlálásához

en: Specify index of duration range for the timer
hu: Időtartam tartomány indexének megadása az időzítőhöz

en: Restore caffeine state
hu: Koffein állapot visszaállítása

en: Show indicator
hu: Állapotjelző megjelenítése

en: Show the indicator on the top panel
hu: Állapotjelző megjelenítése a felső sávon

en: Show notifications
hu: Értesítések mutatása

en: Show notifications when enabled/disabled
hu: Értesítések mutatásának engedélyezése/tiltása

en: Show timer
hu: Időzítő megjelenítése

en: Show timer when enabled/disabled
hu: Időzítő mutatásának engedélyezése/tiltása

en: Enable when a fullscreen application is running
hu: Engedélyezés, ha teljes képernyős alkalmazás fut

en: Night Light control mode
hu: Éjszakai fény vezérlésének módja

en: Set the way Caffeine interacts with the Night light setting.
hu: Koffein éjszakai fény beállításával való együttműködésének a módja.

en: Allow turning off screen when Caffeine is enabled.
hu: Képernyő kikapcsolásának megengedése Koffein engedélyezésekor.

en: Trigger App control mode
hu: Alkalmazás általi aktiválás vezérlésének a módja

en: Set the trigger method for apps.
hu: Alkalmazások aktiválási módjának a beállítása.

en: Shortcut to toggle Caffeine.
hu: Gyorsbillentyű Koffein átváltásához.

en: Default width for the preferences window
hu: Beállítások ablak alapértelmezett szélessége

en: Default height for the preferences window
hu: Beállítások ablak alapértelmezett magassága

en: Visible position offset of status icon in indicator menu
hu: Ikon látható pozíciójának eltolása az állapotjelző menüben

en: Real position offset of status icon in indicator menu that include invisible one
hu: Ikon valós pozíciójának eltolása az állapotjelző menüben, ami tartalmazza az elrejtetteket is

en: Last item index in indicator menu
hu: Utolsó elem indexe az állapotjelző menüben
