gnome-shell-extension-caffeine - en to nl translation catalogue (65 entries)

en: Caffeine
nl: Cafeïne

en: Caffeine Timer
nl: Cafeïne-tijdklok

en: Infinite
nl: Onbeperkt

en: Caffeine enabled
nl: Cafeïne is ingeschakeld

en: Night Light paused
nl: Nachtlicht is onderbroken

en: Caffeine disabled
nl: Cafeïne is uitgeschakeld

en: Night Light resumed
nl: Nachtlicht is hervat

en: Apps
nl: Toepassingen

en: Trigger mode
nl: In-/Uitschakelmodus

en: Running
nl: Actief

en: Active workspace
nl: Actief werkblad

en: Apps trigger Caffeine mode
nl: Toepassingen die Cafeïne in-/uitschakelen

en: Choose the way apps will trigger Caffeine
nl: Geef aan hoe toepassingen Cafeïne in-/uitschakelen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Apps that trigger Caffeine
nl: Toepassingen die Cafeïne in-/uitschakelen

en: Display
nl: Weergave

en: Only when active
nl: Alleen indien actief

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Show status indicator in top panel
nl: Indicator tonen op bovenbalk

en: Enable or disable the Caffeine icon in the top panel
nl: Toon of verberg het Cafeïne-pictogram op de bovenbalk

en: Show timer in top panel
nl: Tijdklok op bovenbalk tonen

en: Enable or disable the timer in the top panel
nl: Toon of verberg het de tijdklok op de bovenbalk

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Enable notifications when Caffeine is enabled or disabled
nl: Toon meldingen als Cafeïne wordt in- of uitgeschakeld

en: The position relative of indicator icon to other items
nl: De locatie van de indicator ten opzichte van andere items

en: General
nl: Algemeen

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Enable for fullscreen apps
nl: Inschakelen bij schermvullende toepassingen

en: Automatically enable when an app enters fullscreen mode
nl: Schakel automatisch in als een toepassing de schermvullende modus gebruikt

en: Remember state
nl: Status onthouden

en: Remember the last state across sessions and reboots
nl: Herstel de recentste status na wisselen van sessie en herstarten

en: For apps on list
nl: Bij toepassingen op de lijst

en: Pause and resume Night Light
nl: Nachtlicht onderbreken en hervatten

en: Toggles the night light together with Caffeine's state
nl: Schakel nachtlicht tegelijk met Cafeïne in/uit

en: Allow screen blank
nl: Scherm uitschakelen

en: Allow turning off screen when Caffeine is enabled
nl: Schakel het scherm uit als Cafeïne wordt ingeschakeld

en: Shortcut
nl: Sneltoets

en: Toggle shortcut
nl: Aan-/Uitsneltoets

en: Use Backspace to clear
nl: Druk op backspace om te wissen

en: New accelerator…
nl: Nieuwe sneltoets…

en: Application list
nl: Toepassingenlijst

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name)
nl: Een lijst met tekenreeksen waarvan elk een toepassingsid bevat (naam uit .desktop-bestand)

en: Store caffeine toggle state
nl: Huidige aan-/uitstatus bewaren

en: Store caffeine user state
nl: Huidige status bewaren

en: Specify time (minutes) for the timer countdown
nl: Geef aan hoelang de tijdklok dient af te tellen (in minuten)

en: Restore caffeine state
nl: Vorige status herstellen

en: Show indicator
nl: Indicator tonen

en: Show the indicator on the top panel
nl: Toon de indicator op de bovenbalk

en: Show notifications
nl: Meldingen tonen

en: Show notifications when enabled/disabled
nl: Toon meldingen als Cafeïne wordt in- of uitgeschakeld

en: Show timer
nl: Tijdklok tonen

en: Show timer when enabled/disabled
nl: Toon een tijdklok na in- of uitschakelen

en: Enable when a fullscreen application is running
nl: Inschakelen als een toepassing de schermvullende modus gebruikt

en: Night Light control mode
nl: Nachtlichtbediening

en: Set the way Caffeine interacts with the Night light setting.
nl: Geef aan hoe Cafeïne dient om te gaan met de nachtlichtinstelling.

en: Allow turning off screen when Caffeine is enabled.
nl: Schakel het scherm uit als Caffeine wordt ingeschakeld.

en: Trigger App control mode
nl: Aan-/Uitbedieningsmodus

en: Set the trigger method for apps.
nl: Stel de aan-/uitmethode van toepassingen in.

en: Shortcut to toggle Caffeine.
nl: Sneltoets om Cafeïne aan/uit te zetten.

en: Default width for the preferences window
nl: Standaardbreedte van het voorkeurenvenster

en: Default height for the preferences window
nl: Standaardhoogte van het voorkeurenvenster

en: Visible position offset of status icon in indicator menu
nl: Zichtbare locatieverschuiving van het pictogram in het indicatormenu

en: Real position offset of status icon in indicator menu that include invisible one
nl: Daadwerkelijke locatieverschuiving van het pictogram in het indicatormenu, inclusief het niet-getoonde

en: Last item index in indicator menu
nl: Vorige itemlocatie in indicatormenu
