gnome-shell-extension-caffeine - en to tr translation catalogue (72 entries)

en: Caffeine
tr: Kafein

en: Caffeine Timer
tr: Kafein Zamanlayıcısı

en: Infinite
tr: Süresiz

en:  minutes
tr:  dakika

en: Caffeine enabled
tr: Kafein aktif

en: Night Light paused
tr: Gece Işığı durduruldu

en: Caffeine disabled
tr: Kafein devre dışı

en: Night Light resumed
tr: Gece Işığı devam ettirildi

en: Apps
tr: Uygulamalar

en: Trigger mode
tr: Tetik Modu

en: Running
tr: Çalışıyor

en: Focus
tr: Odak

en: Active workspace
tr: Aktif Çalışma Alanı

en: Apps trigger Caffeine mode
tr: Kafein modunu tetikleyen uygulamalar

en: Choose the way apps will trigger Caffeine
tr: Uygulamaların Caffeine'ini nasıl tetikleyeceğini seçiniz

en: Add
tr: Ekle

en: Apps that trigger Caffeine
tr: Kafein'ini tetikleyecek uygulamalar

en: Display
tr: Ekran

en: Only when active
tr: Yalnızca etkin olduğunda

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Hiçbir zaman

en: Show status indicator in top panel
tr: Göstergeyi üst panelde göster

en: Enable or disable the Caffeine icon in the top panel
tr: Kafein'ini üst paneldeki simge ile aktif et yada devre dışı bırak

en: Show timer in top panel
tr: Zamanlayıcıyı üst panelde göster

en: Enable or disable the timer in the top panel
tr: Üst paneldeki zamanlayıcıyı aktif et yada devre dışı bırak

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Enable notifications when Caffeine is enabled or disabled
tr: Kafein aktif yada pasif olduğunda bildirimleri göster

en: Status indicator position
tr: Durum göstergesinin konumu

en: The position relative of indicator icon to other items
tr: Gösterge simgesinin diğer öğelere göre konumu

en: General
tr: Genel

en: Behavior
tr: Davranış

en: Enable for fullscreen apps
tr: Tam ekran uygulamalar için aktif et

en: Automatically enable when an app enters fullscreen mode
tr: Uygulamalar tam ekran olduğunda otomatik aktif et

en: Remember state
tr: Durumu hatırla

en: Remember the last state across sessions and reboots
tr: Oturumlar ve yeniden başlatmalar arasındaki son durumu hatırla

en: For apps on list
tr: Listedeki uygulamalar için

en: Pause and resume Night Light
tr: Gece Işığı'ını durdur ve devam et

en: Toggles the night light together with Caffeine's state
tr: Gece Işığı'nı Kafein durumuyla birlikte değiştir

en: Allow screen blank
tr: Boş ekrana izin ver

en: Allow turning off screen when Caffeine is enabled
tr: Kafein aktif edildiğinde ekranı kapatmaya izin ver

en: Timer
tr: Zamanlayıcı

en: Durations
tr: Süreler

en: Shortcut
tr: Kısayol

en: Toggle shortcut
tr: Kısayolu değiştir

en: Use Backspace to clear
tr: Temizlemek için klavyedeki geri tuşunu kullan

en: Set to
tr: Ayarla

en: New accelerator…
tr: Yeni hızlandırıcı...

en: Application list
tr: Uygulama listesi

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name)
tr: Her biri bir uygulama kimliği içeren bir dize listesi (masaüstü dosya adı)

en: Store caffeine toggle state
tr: Kafein durumunu sakla

en: Store caffeine user state
tr: Kafein kullanıcı durumunu sakla

en: Specify time (minutes) for the timer countdown
tr: Zamanlayıcı geri sayımı için zamanı (dakika) belirtin

en: Specify index of duration range for the timer
tr: Zamanlayıcı için süre aralığı dizinini belirtin

en: Restore caffeine state
tr: Kafein durumunu geri yükle

en: Show indicator
tr: Göstergeyi göster

en: Show the indicator on the top panel
tr: Göstergeyi üst panelde göster

en: Show notifications
tr: Bildirimleri göster

en: Show notifications when enabled/disabled
tr: Aktif/Pasif olduğunda bildirimleri göster

en: Show timer
tr: Zamanlayıcıyı göster

en: Show timer when enabled/disabled
tr: Aktif/Pasif olduğunda zamanlayıcıyı göster

en: Enable when a fullscreen application is running
tr: Tam ekran uygulama çalıştırıldığı zaman aktif et

en: Night Light control mode
tr: Gece Işığı kontrol modu

en: Set the way Caffeine interacts with the Night light setting.
tr: Kafein'in Gece Işığı ayarıyla etkileşim kurma şeklini ayarlayın.

en: Allow turning off screen when Caffeine is enabled.
tr: Kafein aktif olduğunda ekranı kapatmaya izin ver

en: Trigger App control mode
tr: Tetikleyici Uygulama kontrol modu

en: Set the trigger method for apps.
tr: Uygulamalar için tetikleme modunu ayarla

en: Shortcut to toggle Caffeine.
tr: Kafein durumu değiştirmek için kısayol

en: Default width for the preferences window
tr: Tercihler ekranı için varsayılan genişlik

en: Default height for the preferences window
tr: Tercihler ekranı için varsayılan yükseklik

en: Visible position offset of status icon in indicator menu
tr: Gösterge menüsünde durum simgesinin görünür konum ofseti

en: Real position offset of status icon in indicator menu that include invisible one
tr: Görünmez içeren gösterge menüsünde durum simgesinin gerçek konum ofsetibir

en: Last item index in indicator menu
tr: Gösterge menüsünde son öğe dizini
