gnome-shell-extension-caffeine - en to pl translation catalogue (76 entries)

en: Caffeine
pl: Kofeina

en: Caffeine Timer
pl: Timer Kofeiny

en: Infinite
pl: Nieskończony

en:  hour
pl:  godzina

en:  hours
pl:  godziny

en:  minute
pl:  minuta

en:  minutes
pl:  minut

en: Caffeine enabled
pl: Kofeina włączona

en: Night Light paused
pl: Nocne światło wstrzymane

en: Caffeine disabled
pl: Kofeina wyłączona

en: Night Light resumed
pl: Nocne światło wznowione

en:  minute
pl: minuta

en:  minutes
pl: minut

en: Apps
pl: Aplikacji

en: Trigger mode
pl: Tryb wyzwalania

en: Running
pl: Uruchomiana

en: Focus
pl: Fokus

en: Active workspace
pl: Aktywny obszar roboczy

en: Apps trigger Caffeine mode
pl: Aplikacji które wyzwalają Kofeinę

en: Choose the way apps will trigger Caffeine
pl: Wybierz sposób, w jaki aplikacje będą wyzwalać Kofeinę

en: Add
pl: Dodaj

en: Apps that trigger Caffeine
pl: Aplikacje, które wyzwalają Kofeinę

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Only when active
pl: Tylko gdy aktywny

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Show status indicator in top panel
pl: Pokazuj wskaźnik stanu w górnym panelu

en: Enable or disable the Caffeine icon in the top panel
pl: Pokazuj ikonę Kofeina w górnym panelu

en: Show timer in top panel
pl: Pokazuj timera w górnym panelu

en: Enable or disable the timer in the top panel
pl: Włąćz lub wyłącz timera w górnym panelu

en: Notifications
pl: Włącz notyfikacje

en: Enable notifications when Caffeine is enabled or disabled
pl: Włącz notyfikacje gdy Kofeina jest włączona lub wyłączona

en: Status indicator position
pl: Pokazuj Kofeina w górnym panelu

en: The position relative of indicator icon to other items
pl: Pozycja ikony wskaźnika względem innych elementów

en: General
pl: Ogólne

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Enable for fullscreen apps
pl: Włącz kiedy aplikacja jest uruchomiona w trybie pełnoekranowym

en: Automatically enable when an app enters fullscreen mode
pl: Automatyczne włączanie gdy aplikacja przechodzi w tryb pełnoekranowy

en: Remember state
pl: Zapamiętaj stan

en: Remember the last state across sessions and reboots
pl: Zapamiętaj stan między sesjami i restartami

en: For apps on list
pl: Dla aplikacji na liście

en: Pause and resume Night Light
pl: Wstrzymaj i wznów Nocne światło

en: Toggles the night light together with Caffeine's state
pl: Przełącza światło nocne razem ze stanem Kofeiny

en: Allow screen blank
pl: Zezwalaj na wygaszenie ekranu

en: Allow turning off screen when Caffeine is enabled
pl: Zezwalaj na wyłączanie ekranu, gdy Kofeina jest włączona

en: Shortcut
pl: Skrót klawiszowy

en: Toggle shortcut
pl: Skrót przełączający Kofeinę

en: Use Backspace to clear
pl: Użyj klawisza Backspace aby usunąć skrót

en: New accelerator…
pl: Nowy skrót...

en: Preset durations
pl: Ustawione z góry okresy

en: Durations
pl: Okresy

en: Custom durations
pl: Niestandardowe okresy

en: Short timer
pl: Krótki minutnik

en: Medium timer
pl: Średni minutnik

en: Long timer
pl: Długi minutnik

en: Enable custom values
pl: Włącz niestandardowe wartości

en: Select custom value for each duration
pl: Wybierz niestandardową wartość dla każdego okresu

en: Set to
pl: Ustaw na

en: Application list
pl: Lista aplikacji

en: Store caffeine toggle state
pl: Zapisz stan przełączania Kofeiny

en: Store caffeine user state
pl: Zapisz stanu użytkownika Kofeiny

en: List of duration timer
pl: Lista czasu trwania minutnika

en: Specify the short, medium and long duration for the timer countdown (seconds)
pl: Określ krótki, średni i długi czas trwania dla odliczania minutnika (sekundy)

en: Use custom duration values for the timer
pl: Użyj niestandardowych wartości czasu dla timera

en: Specify time (seconds) for the timer countdown
pl: Określ czas (sekundy) odliczania timera

en: Specify index of duration range for the timer
pl: Określ indeks zakresu czasowy timera

en: Restore caffeine state
pl: Przywróć stan Kofeiny

en: Show indicator
pl: Pokazuj wskaźnik

en: Show the indicator on the top panel
pl: Pokazuj Kofeina w górnym panelu

en: Show notifications
pl: Włącz notyfikacje

en: Show notifications when enabled/disabled
pl: Pokaazuj notyfikacje gdy jest włączona/wyłączona

en: Show timer
pl: Pokazuj timer

en: Show timer when enabled/disabled
pl: Pokazuj timera gdy jest włączony/wyłączony

en: Enable when a fullscreen application is running
pl: Włącz kiedy aplikacja jest uruchomiona w trybie pełnoekranowym

en: Night Light control mode
pl: Tryb sterowania Światłem nocnym

en: Shortcut to toggle Caffeine.
pl: Skrót do przełączania Kofeiny
