gnome-shell-extension-caffeine - en to pl translation catalogue (88 entries)

en: Caffeine
pl: Kofeina

en: Caffeine Timer
pl: Minutnik Kofeiny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Infinite
pl: Nieskończony

en:  hour
pl:  godzina

en:  hours
pl:  godziny

en:  minute
pl:  minuta

en:  minutes
pl:  minut

en: Caffeine enabled
pl: Kofeina włączona

en: Night Light paused
pl: Nocne światło wstrzymane

en: Caffeine disabled
pl: Kofeina wyłączona

en: Night Light resumed
pl: Nocne światło wznowione

en:  minute
pl:  minuta

en:  minutes
pl:  minut

en: Apps
pl: Programy

en: Trigger mode
pl: Tryb wyzwalania

en: Running
pl: Uruchomienie

en: Focus
pl: Aktywacja okna

en: Active workspace
pl: Aktywacja obszaru roboczego

en: Apps trigger Caffeine mode
pl: Sposób wyzwalania przez programy

en: Choose the way apps will trigger Caffeine
pl: Wybierz sposób, w jaki aplikacje będą wyzwalać Kofeinę

en: Add
pl: Dodaj

en: Apps that trigger Caffeine
pl: Programy, które wyzwalają Kofeinę

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Only when active
pl: Tylko gdy aktywny

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Show status indicator in top panel
pl: Pokaż wskaźnik stanu na górnym panelu

en: Enable or disable the Caffeine icon in the top panel
pl: Pokaż lub ukryj ikonę Kofeiny na górnym panelu

en: Show timer in top panel
pl: Pokaż minutnik na górnym panelu

en: Enable or disable the timer in the top panel
pl: Pokaż lub ukryj minutnik na górnym panelu

en: Notifications
pl: Pokaż powiadomienia

en: Enable notifications when Caffeine is enabled or disabled
pl: Pokaż powiadomienia, gdy Kofeina jest włączona lub wyłączona

en: Status indicator position
pl: Położenie wskaźnika stanu

en: The position relative of indicator icon to other items
pl: Położenie ikony wskaźnika względem innych elementów

en: General
pl: Ogólne

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Enable for fullscreen apps
pl: Włącz, gdy program jest uruchomiony w trybie pełnoekranowym

en: Automatically enable when an app enters fullscreen mode
pl: Automatyczne włączanie, gdy program przechodzi w tryb pełnego ekranu

en: Remember state
pl: Pamiętaj stan

en: Remember the last state across sessions and reboots
pl: Pamiętaj stan po ponownym zalogowaniu lub uruchomieniu

en: For apps on list
pl: Dla wybranych programów

en: Pause and resume Night Light
pl: Wstrzymaj i wznów Nocne światło

en: Toggles the night light together with Caffeine's state
pl: Przełącza Nocne światło razem ze stanem Kofeiny

en: Allow screen blank
pl: Zezwól na wygaszenie ekranu

en: Allow turning off screen when Caffeine is enabled
pl: Zezwól na wyłączanie ekranu, gdy Kofeina jest włączona

en: Shortcut
pl: Skrót klawiszowy

en: Toggle shortcut
pl: Skrót przełączający Kofeinę

en: Use Backspace to clear
pl: Użyj klawisza Backspace, aby usunąć skrót

en: New accelerator…
pl: Nowy skrót…

en: Timer
pl: Minutnik

en: Preset durations
pl: Domyślne czasy trwania

en: Durations
pl: Czasy trwania

en: Custom durations
pl: Niestandardowe czasy trwania

en: Short timer
pl: Krótki

en: Medium timer
pl: Średni

en: Long timer
pl: Długi

en: Enable custom values
pl: Włącz niestandardowe wartości

en: Select custom value for each duration
pl: Wybierz niestandardową wartość dla każdego czasu trwania

en: Set to
pl: Ustaw na

en: Application list
pl: Lista programów

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name)
pl: Lista ciągów znaków, z których każdy zawiera identyfikator programu (nazwę pliku desktop)

en: Store caffeine toggle state
pl: Zapisz stan przełączania Kofeiny

en: Store caffeine user state
pl: Zapisz stan użytkownika Kofeiny

en: List of duration timer
pl: Lista czasu trwania minutnika

en: Specify the short, medium and long duration for the timer countdown (seconds)
pl: Określ krótki, średni i długi czas trwania minutnika (sekundy)

en: Use custom duration values for the timer
pl: Użyj niestandardowych wartości czasu trwania minutnika

en: Specify time (seconds) for the timer countdown
pl: Określ czas trwania minutnika (w sekundach)

en: Specify index of duration range for the timer
pl: Określ indeks zakresu czasu trwania dla minutnika

en: Restore caffeine state
pl: Przywróć stan Kofeiny

en: Show indicator
pl: Pokaż wskaźnik

en: Show the indicator on the top panel
pl: Pokaż wskaźnik Kofeiny na górnym panelu

en: Show notifications
pl: Pokaż powiadomienia

en: Show notifications when enabled/disabled
pl: Pokaż powiadomienia podczas zmiany stanu

en: Show timer
pl: Pokaż minutnik

en: Show timer when enabled/disabled
pl: Pokaż minutnik, gdy jest włączony lub wyłączony

en: Enable when a fullscreen application is running
pl: Włącz, gdy program działa w trybie pełnoekranowym

en: Night Light control mode
pl: Tryb sterowania Nocnym światłem

en: Set the way Caffeine interacts with the Night light setting.
pl: Ustaw sposób, w jaki Kofeina współpracuje z ustawieniem Nocnego światła.

en: Allow turning off screen when Caffeine is enabled.
pl: Zezwól na wyłączenie ekranu, gdy Kofeina jest włączona.

en: Trigger App control mode
pl: Tryb wyzwalania przez programy

en: Set the trigger method for apps.
pl: Ustaw metodę wyzwalania dla programów.

en: Shortcut to toggle Caffeine.
pl: Skrót do przełączania Kofeiny

en: Default width for the preferences window
pl: Domyślna szerokość okna ustawień

en: Default height for the preferences window
pl: Domyślna wysokość okna ustawień

en: Visible position offset of status icon in indicator menu
pl: Widoczne przesunięcie pozycji ikony statusu w menu wskaźnika

en: Real position offset of status icon in indicator menu that include invisible one
pl: Rzeczywiste przesunięcie pozycji ikony statusu w menu wskaźnika, uwzględniające niewidoczne elementy

en: Last item index in indicator menu
pl: Indeks ostatniego elementu w menu wskaźnika
