gnome-shell-extension-caffeine - en to sk translation catalogue (83 entries)

en: Caffeine
sk: Kofeín

en: Caffeine Timer
sk: Časovač Kofeín

en: Infinite
sk: Nekonečno

en:  hour
sk:  hodina

en:  hours
sk:  hodiny

en:  minute
sk:  minúta

en:  minutes
sk:  minúty

en: Caffeine enabled
sk: Kofeín povolený

en: Night Light paused
sk: Nočné svetlo pozastavené

en: Caffeine disabled
sk: Kofeín vypnutý

en: Night Light resumed
sk: Nočné svetlo obnovené

en: Apps
sk: Aplikácie

en: Trigger mode
sk: Režim aktivácie

en: Running
sk: Spustené

en: Focus
sk: Ako aktuálne okno

en: Active workspace
sk: Na aktuálnej pracovnej ploche

en: Apps trigger Caffeine mode
sk: Aplikácia aktivuje režim Caffein, keď sú

en: Choose the way apps will trigger Caffeine
sk: Vyberte spôsob, ktorým aplikácie aktivujú Kofeín

en: Add
sk: Pridať

en: Apps that trigger Caffeine
sk: Aplikácie, ktoré aktivujú Kofeín

en: Display
sk: Displej

en: Only when active
sk: Len keď je aktívny

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Show status indicator in top panel
sk: Zobraziť indikátor stavu v hornej lište

en: Enable or disable the Caffeine icon in the top panel
sk: Povoliť alebo zakázať Kofeín v hornej lište

en: Show timer in top panel
sk: Zobraziť časovač v hornej lište

en: Enable or disable the timer in the top panel
sk: Povoliť alebo zakázať Caffeine v hornej lište

en: Notifications
sk: Oznámenia

en: Enable notifications when Caffeine is enabled or disabled
sk: Povoliť oznámenia, keď je Kofeín povolené alebo zakázané

en: Status indicator position
sk: Umiestnenie indikátoru stavu

en: The position relative of indicator icon to other items
sk: Relatívne umiestnenie ikony voči ostatným položkám

en: General
sk: Všeobecné

en: Behavior
sk: Správanie

en: Enable for fullscreen apps
sk: Povoliť pre celoobrazovkové aplikácie

en: Automatically enable when an app enters fullscreen mode
sk: Automaticky povoliť, keď aplikácia prejde do režimu celej obrazovky

en: Remember state
sk: Pamätať stav

en: Remember the last state across sessions and reboots
sk: Pamätať si posledný stav medzi sedeniami a reštartami

en: For apps on list
sk: Pre aplikácie na zozname

en: Pause and resume Night Light
sk: Pozastaviť a obnoviť Nočné svetlo

en: Toggles the night light together with Caffeine's state
sk: Prepne Nočné svetlo spolu so stavom Kofeín

en: Allow screen blank
sk: Povoliť prázdnu obrazovku

en: Allow turning off screen when Caffeine is enabled
sk: Povoliť vypínanie obrazovky s povoleným Kofeín

en: Shortcut
sk: Skratka

en: Toggle shortcut
sk: Skratka prepnutia

en: Use Backspace to clear
sk: Použite backspace pre vymazanie

en: New accelerator…
sk: Nová skratka…

en: Timer
sk: Časovač

en: Preset durations
sk: Prednastavené trvanie

en: Durations
sk: Doby trvania

en: Custom durations
sk: Vlastné trvanie

en: Short timer
sk: Krátky časovač

en: Medium timer
sk: Stredný časovač

en: Long timer
sk: Dlhý časovač

en: Enable custom values
sk: Povoliť vlastné hodnoty

en: Select custom value for each duration
sk: Vyberte vlastnú hodnotu pre každú trvanie

en: Set to
sk: Nastavené na

en: Application list
sk: Zoznam aplikácií

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name)
sk: Zoznam reťazcov obsahujúcich id aplikácie (názov desktop súboru)

en: Store caffeine toggle state
sk: Použiť stav zapnutia Kofeín

en: Store caffeine user state
sk: Použiť používateľský stav Kofeín

en: List of duration timer
sk: Zoznam trvania časovača

en: Specify the short, medium and long duration for the timer countdown (seconds)
sk: Určte krátku, strednú a dlhú dobu pre odpočítavanie času časovača (sekundy)

en: Use custom duration values for the timer
sk: Použite vlastné hodnoty trvania pre časovač

en: Specify time (seconds) for the timer countdown
sk: Určte čas (sekundy) pre odpočítavanie času časovača

en: Specify index of duration range for the timer
sk: Nastavte index rozsahu doby časovača

en: Restore caffeine state
sk: Obnoviť stav Kofeín

en: Show indicator
sk: Zobraziť indikátor

en: Show the indicator on the top panel
sk: Zobraziť indikátor v hornej lište

en: Show notifications
sk: Povoliť oznámenia

en: Show notifications when enabled/disabled
sk: Zobraziť upozornenie, keď je povolené/zakázané

en: Show timer
sk: Zobraziť časovač

en: Show timer when enabled/disabled
sk: Zobraziť časovač, keď je povolený/zakázaný

en: Enable when a fullscreen application is running
sk: Povoliť, keď je spustená aplikácia v režime celej obrazovky

en: Night Light control mode
sk: Režim riadenia Nočného svetla

en: Set the way Caffeine interacts with the Night light setting.
sk: Nastavte spôsob, ktorým Kofeín spolupracuje s nastavením Nočného svetla.

en: Allow turning off screen when Caffeine is enabled.
sk: Povoliť vypínanie obrazovky s povoleným Kofeín.

en: Set the trigger method for apps.
sk: Nastaviť režim spustenia pre aplikácie.

en: Shortcut to toggle Caffeine.
sk: Skratka pre prepnutie Kofeín.

en: Default width for the preferences window
sk: Predvolená šírka okna s nastaveniami

en: Default height for the preferences window
sk: Predvolená výška okna s nastaveniami

en: Visible position offset of status icon in indicator menu
sk: Posun viditeľného umiestnenia stavovej ikony v ponuke indikátora

en: Last item index in indicator menu
sk: Index poslednej položky v ponuke indikátora
