Dash to Panel - en to tr translation catalogue (338 entries)

en: Quit
tr: Çık

en: Quit %d Window | Quit %d Windows
tr[0]: %d Pencereden Çık

en: Power options
tr: Güç seçenekleri

en: Event logs
tr: Olay günlükleri

en: System
tr: Sistem

en: Device Management
tr: Aygıt Yönetimi

en: Disk Management
tr: Disk Yönetimi

en: Unlock taskbar
tr: Görev Çubuğu Kilidini Aç

en: Lock taskbar
tr: Görev Çubuğunu Kilitle

en: Gnome Settings
tr: Gnome Ayarları

en: Dash to Panel Settings
tr: Dash to Panel Ayarları

en: Restore Windows
tr: Pencereleri Onar

en: Show Desktop
tr: Masaüstünü Göster

en: Dash to Panel has been updated!
tr: Dash to Panel güncellendi!

en: You are now running version
tr: Şu an çalıştırdığınız sürüm

en: See what's new
tr: Yenilikleri gör

en: Top Bar
tr: Tepe Çubuğu

en: Show Desktop button height (px)
tr: Masaüstünü Göster düğmesi yüksekliği (px)

en: Show Desktop button width (px)
tr: Masaüstünü Göster düğmesi genişliği (px)

en: Left
tr: Sol

en: Center
tr: Orta

en: Right
tr: Sağ

en: Top
tr: Üst

en: Middle
tr: Orta

en: Bottom
tr: Alt

en: Start
tr: Başlat

en: End
tr: Bitiş

en: Show Applications button
tr: Uygulamaları Göster düğmesi

en: Activities button
tr: Etkinlikler düğmesi

en: Taskbar
tr: Görev çubuğu

en: Date menu
tr: Tarih menüsü

en: System menu
tr: Sistem menüsü

en: Left box
tr: Sol kutu

en: Center box
tr: Orta kutu

en: Right box
tr: Sağ kutu

en: Desktop button
tr: Masaüstünü düğmesi

en: Move up
tr: Yukarı taşı

en: Move down
tr: Aşağı taşı

en: Visible
tr: Görünür

en: Select element position
tr: Öge konumunu seç

en: Stacked to top
tr: Üste yığılı

en: Stacked to left
tr: Sola yığılı

en: Stacked to bottom
tr: Alta yığılı

en: Stacked to right
tr: Sağa yığılı

en: Centered
tr: Ortalanmış

en: Monitor Center
tr: Ekran Ortası

en: More options
tr: Daha fazla seçenek

en: Reset to defaults
tr: Varsayılanlara Dön

en: Show Applications options
tr: Uygulamaları Göster seçenekleri

en: Open icon
tr: Aç simgesi

en: Show Desktop options
tr: Masaüstünü Göster seçenekleri

en: Primary monitor
tr: Birincil ekran

en: Monitor
tr: Ekran

en: Running Indicator Options
tr: Çalışan Gösterge Seçenekleri

en: Dynamic opacity options
tr: Dinamik matlık seçenekleri

en: Intellihide options
tr: Akıllı gizleme seçenekleri

en: Window preview options
tr: Pencere önizleme seçenekleri

en: Ungrouped application options
tr: Gruplanmamış uygulama seçenekleri

en: Customize middle-click behavior
tr: Orta tıklama davranışını özelleştir

en: Text
tr: Yazı

en: Command
tr: Komut

en: Remove
tr: Kaldır

en: Customize panel scroll behavior
tr: Panel kaydırma davranışını özelleştir

en: Customize icon scroll behavior
tr: Simge kaydırma davranışını özelleştir

en: Advanced hotkeys options
tr: Gelişmiş kısayol tuş seçenekleri

en: Secondary Menu Options
tr: İkincil Menü Seçenekleri

en: %d icon | %d icons
tr[0]: %d simge

en: App icon animation options
tr: Uygulama simgesi animasyon seçenekleri

en: App icon highlight options
tr: Uygulama simgesi vurgulama seçenekleri

en: Export settings
tr: Dışa aktarma ayarları

en: Import settings
tr: İçe aktarma ayarları

en: Move to current Workspace
tr: Geçerli Çalışma Alanına taşı

en: Animation type
tr: Animasyon türü

en: Simple
tr: Basit

en: Ripple
tr: Dalgacık

en: Duration
tr: Süre

en: Rotation
tr: Döndürme

en: Travel
tr: Gezinti

en: Zoom
tr: Yaklaştırma

en: Convexity
tr: Dışbükeylik

en: Extent
tr: Çıkıntı

en: Highlight focused application
tr: Odaklanmış uygulamayı vurgula

en: Icon dominant color
tr: Simge baskın renk

en: Custom color
tr: Özel renk

en: Highlight opacity
tr: Vurgulama matlığı

en: Indicator size (px)
tr: Gösterge boyutu (piksel)

en: Indicator color - Icon Dominant
tr: Gösterge rengi - Simge Baskın

en: Indicator color - Override Theme
tr: Gösterge rengi - Temayı Geçersiz Kıl

en: 1 window open (or ungrouped)
tr: 1 pencere açık olduğunda (gruplandırılmadığında)

en: Apply to all
tr: Tümüne uygula

en: 2 windows open
tr: 2 pencere açık olduğunda

en: 3 windows open
tr: 3 pencere açık olduğunda

en: 4+ windows open
tr: 4+ pencere açık olduğunda

en: Use different for unfocused
tr: Odaklanmamış için farklı kullanın

en: The panel background opacity is affected by
tr: Panel arka plan matlığı şunlardan etkilenir

en: All windows
tr: Tüm pencereler

en: Focused windows
tr: Odaklanmış pencereler

en: Maximized windows
tr: Büyütülmüş pencereler

en: Change opacity when a window gets closer than (px)
tr: Bir pencere şu kadar yaklaştığında matlığı değiştir (piksel)

en: Change opacity to (%)
tr: Matlığı değiştir (%)

en: Opacity change animation duration (ms)
tr: Saydamlık değişimi canlandırma süresi (ms)

en: Font size (px) of the application titles (default is 14)
tr: Uygulama başlıklarının yazı tipi boyutu (piksel) (varsayılan 14)

en: Font weight of application titles
tr: Uygulama başlıklarının yazı tipi ağırlığı

en: inherit from theme
tr: temadan miras al

en: lighter
tr: hafif

en: bold
tr: kalın

en: bolder
tr: çok kalın

en: Font color of the application titles
tr: Uygulama başlıklarının yazı tipi rengi

en: Font color of the minimized application titles
tr: Küçültülmüş uygulama başlıklarının yazı tipi rengi

en: Maximum width (px) of the application titles
tr: Uygulama başlıklarının azami genişliği (piksel)

en: (default is 160)
tr: (varsayılan 160)

en: Use a fixed width for the application titles
tr: Uygulama başlıkları için sabit genişlik kullan

en: The application titles all have the same width, even if their texts are shorter than the maximum width. The maximum width value is used as the fixed width.
tr: Uygulama başlıkları, metinleri azami genişlikten daha kısa olsa bile, aynı genişliğe sahiptir. Azami genişlik değeri sabit genişlik olarak kullanılır.

en: Display running indicators on unfocused applications
tr: Odaklanmamış uygulamalarda çalışan göstergelerini görüntüle

en: Use the favorite icons as application launchers
tr: Uygulama başlatıcıları olarak sık kullanılanlar simgelerini kullan

en: Highlight AppIcon color
tr: Vurgulanmış AppIcon rengi

en: Pressed AppIcon color
tr: Tıklanmış AppIcon rengi

en: Highlight AppIcon border radius
tr: Vurgulanmış AppIcon kenar yarıçapı

en: Overrides global border radius (default is 0)
tr: Genel kenar yarıçapının üzerine yazar (varsayılan 0)

en: Only hide the panel from windows
tr: Sadece pencereler tarafından engellendiğinde paneli gizle

en: Overlapping
tr: Örtüşme

en: On same monitor
tr: Ekranları ayır

en: The panel hides from
tr: Panel şunladan gizlensin

en: Touching the monitor's edge with the pointer reveals the panel
tr: İmleç ile ekran kenarlarına dokunmak paneli ortaya çıkarır.

en: Limit to panel length
tr: Panel uzunluğu

en: Hovering the panel area keeps the panel revealed
tr: Panel alanının üzerinde durmak paneli sürekli gösterir

en: Require pressure at the edge of the monitor to reveal the panel
tr: Paneli göstermek için ekranın kenarında basınç gerektir

en: Required pressure threshold (px)
tr: Gerekli basınç eşiği (px)

en: Required pressure timeout (ms)
tr: Gerekli basınç zaman aşımı (ms)

en: Allow the panel to be revealed while in fullscreen mode
tr: Panelin tam ekran kipinde görünmesine izin ver

en: (requires multi-monitors option)
tr: (çoklu ekran seçeneği gerekir)

en: Only hide secondary panels
tr: Yalnızca ikincil panelleri gizle

en: Syntax: &lt;Shift&gt;, &lt;Ctrl&gt;, &lt;Alt&gt;, &lt;Super&gt;
tr: Sözdizimi: <Shift>, <Ctrl>, <Alt>, <Super>

en: Keyboard shortcut to reveal and hold the panel
tr: Paneli göstermek ve tutmak için klavye kısayolu

en: e.g. <Super>i
tr: ör: <Super>i

en: Persist state across restarts
tr: Yeniden başlatmalar arasında durumu kalıcı olarak tutar

en: (respects Gnome "Do Not Disturb" and requires show notification counter badge option)
tr: (Gnome'un Rahatsız Etme özelliğini destekler ve bildirim sayacı rozeti gösterilmesi gerekir)

en: Reveal and hold the panel on notification
tr: Bildirimlerde paneli göster ve tut

en: Hide and reveal animation duration (ms)
tr: Gizle ve göster animasyon süresi (ms)

en: Delay before hiding the panel (ms)
tr: Paneli gizlemeden önce gecikme süresi (ms)

en: Delay before revealing the panel (ms)
tr: Paneli gizlemeden önce gecikme süresi (ms)

en: Delay before enabling intellihide on start (ms)
tr: Başlangıçta akıllı gizlemeyi etkinleştirmeden önceki gecikme süresi (ms)

en: Shift+Click action
tr: Shift+Tıklama eylemi

en: When set to minimize, double clicking minimizes all the windows of the application.
tr: Küçült olarak ayarlandığında, çift tıklama uygulamanın tüm pencerelerini küçültür.

en: Raise windows
tr: Pencereleri yükselt

en: Minimize window
tr: Pencereyi küçült

en: Launch new instance
tr: Yeni örnek başlat

en: Cycle through windows
tr: Pencereler arasında geçiş yap

en: Cycle windows + minimize
tr: Pencere döngüsü ve küçült

en: Toggle single / Preview multiple
tr: Tek / Çoklu önizleme arasında geçiş yap

en: Toggle single / Cycle multiple
tr: Tek / Çoklu döngü arasında geçiş yap

en: Toggle single / Spread multiple
tr: Tek / Çoklu önizleme arasında geçiş yap

en: Middle-Click action
tr: Orta tıklama eylemi

en: Behavior for Middle-Click.
tr: Orta tıklama davranışı.

en: Shift+Middle-Click action
tr: Shift+Orta Tıklama eylemi

en: Behavior for Shift+Middle-Click.
tr: Shift + Orta tıklama davranışı.

en: Hotkeys will either be Super+Number or Super+Alt+Num
tr: Kısayol tuşları Süper+Sayı veya Süper+Alt+Sayı olacaktır

en: Hotkeys prefix
tr: Kısayol tuşları öneki

en: Temporarily show the application numbers over the icons when using the hotkeys.
tr: Kısayol tuşlarını kullanırken simgelerin üzerinde uygulama numaralarını geçici olarak göster.

en: Number overlay
tr: Numara yerleşimi

en: Never
tr: Asla

en: Show temporarily
tr: Geçici olarak göster

en: Always visible
tr: Sürekli görünür

en: Hide timeout (ms)
tr: Gizle zaman aşımı (ms)

en: Shortcut to show the overlay for 2 seconds
tr: Bindirmeyi 2 saniyeliğine göstermek için kısayol

en: e.g. <Super>q
tr: ör: <Super>q

en: On secondary monitors, show the overlay on icons matching the primary monitor
tr: İkincil ekranlarda, birincil ekranla eşleşen simgelerin üzerindeki kaplamayı göster

en: Show the overlay on all monitors
tr: Bindirmeyi 2 saniyeliğine göstermek için kısayol

en: Show previews when the application have multiple instances
tr: Uygulamanın birden çok örneği olduğunda önizlemeleri göster

en: Show window previews on hotkey
tr: Kısayol tuşunda pencere önizlemelerini göster

en: Select which keyboard number keys are used to activate the hotkeys
tr: Kısayol tuşlarını etkinleştirmek için hangi klavye sayı tuşlarının kullanılacağını seçin

en: Hotkeys are activated with
tr: Kısayol tuşları ile etkin

en: Number row
tr: Numara satırı

en: Numeric keypad
tr: Sayısal tuş takımı

en: Both
tr: İkiside

en: Delay between mouse scroll events (ms)
tr: Fare kaydırma olayları arasındaki gecikme süresi (ms)

en: Use this value to limit the number of captured mouse scroll events.
tr: Yakalanan fare kaydırma olaylarının sayısını sınırlamak için bu değeri kullan.

en: Show popup when changing workspace
tr: Çalışma alanını değiştirirken açılır pencereyi göster

en: This affects workspace popup when scrolling on the panel only.
tr: Bu, yalnızca panelde kaydırma yaparken çalışma alanı açılır penceresini etkiler.

en: Integrate <i>AppMenu</i> items
tr: <i>AppMenu</i> ögelerini tümleştir

en: <i>App Details</i> menu item
tr: Ayrıntıları Göster <i>menü seçeneği</i>

en: <i>App Details</i> is only available when Gnome Software is installed
tr: <i>Uygulama Detayları</i> sadece Yazılımlar yüklüyse erişilebilir

en: Show Applications icon
tr: Uygulamaları Göster simgesi

en: Show Applications icon side padding (px)
tr: Uygulamaları Göster simgesi dolgusu (px)

en: Override escape key and return to desktop
tr: Kaçış tuşunu geçersiz kıl ve masaüstüne dön

en: Override Show Desktop line color
tr: Masaüstünü Göster çizgi rengini geçersiz kıl

en: Reveal the desktop when hovering the Show Desktop button
tr: Masaüstünü Göster düğmesinin üstüne gelince masaüstünü göster

en: Delay before revealing the desktop (ms)
tr: Masaüstünü göstermeden önceki gecikme süresi (ms)

en: Fade duration (ms)
tr: Solma süresi (ms)

en: Time (ms) before showing
tr: Göstermeden önce geçen süre (ms)

en: (400 is default)
tr: (varsayılan 400)

en: Time (ms) before hiding
tr: Gizlemeden önce geçen süre (ms)

en: (100 is default)
tr: (varsayılan 100)

en: Immediate on application icon click
tr: Uygulama simgesine tıkladığınızda hemen

en: Animation time (ms)
tr: Animasyon süresi (ms)

en: Middle click on the preview to close the window
tr: Pencereyi kapatmak için önizlemeye orta tıkla

en: Window previews preferred size (px)
tr: Pencere önizlemelerinin tercih edilen boyutu (px)

en: Window previews aspect ratio X (width)
tr: Pencere önizlemeleri en boy oranı X (genişlik)

en: Fixed
tr: Sabit

en: Window previews aspect ratio Y (height)
tr: Pencere önizlemeleri en boy oranı Y (yükseklik)

en: Window previews padding (px)
tr: Pencere önizlemeleri dolgusu (px)

en: Use custom opacity for the previews background
tr: Önizleme arka planıları için özel matlık kullan

en: If disabled, the previews background have the same opacity as the panel.
tr: Devre dışı bırakılırsa, önizleme arka planı panel ile aynı matlığa sahip olur.

en: Close button and header position
tr: Kapat düğmesi ve üstbilgi konumu

en: Display window preview headers
tr: Pencere önizleme başlıklarını görüntüle

en: Icon size (px) of the window preview
tr: Pencere önizlemesinin simge boyutu (px)

en: If disabled, the previews icon size will be based on headerbar size
tr: Devre dışı bırakılırsa, önizleme simgesi boyutu başlık çubuğu boyutuna göre belirlenir

en: Font size (px) of the preview titles
tr: Önizleme başlıklarının yazı tipi boyutu (px)

en: Font weight of the preview titles
tr: Uygulama başlıklarının yazı tipi ağırlığı

en: Font color of the preview titles
tr: Önizleme başlıklarının yazı tipi rengi

en: Enable window peeking
tr: Pencereye göz atmayı etkinleştir

en: When hovering over a window preview for some time, the window gets distinguished.
tr: Bir süre boyunca bir pencere önizlemesinin üzerine gelindiğinde, pencere ayırt edilir.

en: Enter window peeking mode timeout (ms)
tr: Pencere göz atma kipi zaman aşımı süresi (ms)

en: Time of inactivity while hovering over a window preview needed to enter the window peeking mode.
tr: Pencere önizlemesinin üzerine gelindiğinde, pencere göz atma kipine girmek için gerekli olan hareketsizlik süresi.

en: Window peeking mode opacity
tr: Pencere göz atma kipi matlığı

en: All windows except for the peeked one have their opacity set to the same value.
tr: Bakılan pencerenin dışındaki tüm pencerelerin matlığı aynı değere ayarlanmıştır.

en: About
tr: Hakkında

en: Info
tr: Bilgi

en: Version
tr: Sürüm

en: Source
tr: Kaynak

en: Export and Import
tr: İçe ve Dışa Aktar

en: Use the buttons below to create a settings file from your current preferences that can be imported on a different machine.
tr: Mevcut tercihlerinizi farklı bir makineye aktarılabilecek bir ayar dosyası oluşturmak için aşağıdaki düğmeleri kullanın.

en: Export and import settings
tr: Ayarları içeri ve dışarı aktar

en: Export to file
tr: Dosyaya dışa aktar

en: Import from file
tr: Dosyadan içe aktar

en: <span size="small">This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
    See the <a href="https://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.html">GNU General Public License, version 2 or later</a> for details.</span>
tr: <span size="small">Bu program KESİNLİKLE HİÇBİR GARANTİ vermez.
    Bakın <a href="https://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.html">GNU Genel Kamu Lisansı, sürüm 2 veya üstü</a> detaylar için.</span>

en: Sponsored and originally developed by
tr: Destekleyen ve asıl geliştirici

en: Action
tr: Eylem

en: Click action
tr: Tıklama eylemi

en: Behaviour when clicking on the icon of a running application.
tr: Çalışan bir uygulamanın simgesine tıkladığınızda davranış.

en: Toggle windows
tr: Pencereleri aç/kapat

en: Scroll action
tr: Kaydırma eylemi

en: Behavior when mouse scrolling over the panel.
tr: Panel üzerinde fare kaydırırken davranış.

en: Scroll panel action
tr: Kaydırma paneli eylemi

en: Do nothing
tr: Hiçbir şey yapma

en: Switch workspace
tr: Çalışma alanını değiştir

en: Cycle windows
tr: Pencere döngüsü

en: Change volume
tr: Ses düzeyini ayarla

en: Behavior when mouse scrolling over an application icon.
tr: Bir uygulama simgesi üzerinde fareyi kaydırırken davranış.

en: Scroll icon action
tr: Kaydırma simgesi eylemi

en: Same as panel
tr: Panel ile aynı

en: Hotkey overlay
tr: Kısayol birleşimi

en: Enable Super+(0-9) as shortcuts to activate apps. It can also be used together with Shift and Ctrl.
tr: Uygulamaları etkinleştirmek için kısayol olarak Super+(0-9)ʼu etkinleştir. Shift ve Ctrl ile birlikte de kullanılabilir.

en: Use hotkeys to activate apps
tr: Uygulamaları etkinleştirmek için kısayol tuşlarını kullan

en: Application icons context menu
tr: Uygulama simgesi ikincil menüsü

en: (right-click menu)
tr: (sağ tık menüsü)

en: Secondary menu
tr: İkincil Menü Seçenekleri

en: Panel context menu entries
tr: Panel bağlam menü girişleri

en: Add entry
tr: Giriş ekle

en: Behavior
tr: Davranış

en: Applications
tr: Uygulamalar

en: Show favorite applications
tr: Sık kullanılan uygulamaları göster

en: Show favorite applications on secondary panels
tr: Sık kullanılan uygulamaları ikincil panellerde göster

en: Show running applications
tr: Çalışan uygulamaları göster

en: Ungroup applications
tr: Uygulamaların gruplama

en: Show notification counter badge
tr: Bildirim sayacı rozetini göster

en: Hover
tr: Vurgu

en: Show window previews on hover
tr: Üzerine gelindiğinde pencere önizlemelerini göster

en: Show tooltip on hover
tr: Üzerine gelindiğinde araç ipucunu göster

en: Isolate
tr: Ayır

en: Isolate Workspaces
tr: Çalışma alanlarını ayır

en: Isolate monitors
tr: Ekranları ayır

en: Overview
tr: Genel Görünüm

en: Click empty space to close overview
tr: Genel görünümü kapatmak için boş alana tıkla

en: Disable show overview on startup
tr: Başlangıçta genel görünümü göstermeyi devre dışı bırak

en: Fine-Tune
tr: İnce Ayarlar

en: Font size
tr: Yazı tipi boyutu

en: (0 = theme default)
tr: (0 = tema varsayılanı)

en: Tray Font Size
tr: Gösterge Yazı Tipi Boyutu

en: LeftBox Font Size
tr: Sol Kutu Yazı Tipi Boyutu

en: Padding
tr: Dolgu

en: (-1 = theme default)
tr: (-1 = tema varsayılanı)

en: Tray Item Padding
tr: Tepsi Öge Dolgusu

en: Status Icon Padding
tr: Durum Simgesi Dolgusu

en: LeftBox Padding
tr: Sol Kutu Dolgusu

en: Animate
tr: Canlandır

en: Animate switching applications
tr: Uygulama geçişlerinde animasyon kullan

en: Animate launching new windows
tr: Açılan pencerelerde animasyon kullan

en: Gnome functionality
tr: GNOME işlevi

en: (overview)
tr: (genel görünüm)

en: Keep original gnome-shell dash
tr: Özgün gnome-shell rıhtımını koru

en: Keep original gnome-shell top panel
tr: Özgün gnome-shell üst panelini koru

en: (e.g. date menu)
tr: (ör: tarih menüsü)

en: Activate panel menu buttons on click only
tr: Sadece tıklandığında panel menü düğmelerini etkinleştir

en: Force Activities hot corner on primary monitor
tr: Birincil ekranda Etkinlikler sıcak köşesini zorla

en: Position
tr: Konum

en: Display the main panel on
tr: Ana paneli şurada göster

en: Display panels on all monitors
tr: Paneli tüm ekranlarda göster

en: Hide and reveal the panel according to preferences
tr: Paneli tercihlere göre gizle ve göster

en: Panel Intellihide
tr: Paneli Akıllı Gizle

en: Order and Position on monitors
tr: Ekrandaki Sıra ve Konumlar

en: Monitor
tr: Ekran

en: Apply changes to all monitors
tr: Değişiklikleri tüm ekranlara uygula

en: Panel monitor position
tr: Panelin ekrandaki konumu

en: (default is 48)
tr: (varsayılan 48)

en: Panel thickness
tr: Panel kalınlığı

en: (default is 100)
tr: (varsayılan 100)

en: Panel length
tr: Panel uzunluğu

en: Dynamic
tr: Dinamik

en: Anchor
tr: Sabitle

en: Taskbar Display
tr: Görev Çubuğu Görünümü

en: Style
tr: Biçim

en: Global style
tr: Panel biçemi

en: Border radius
tr: Kenar yarıçapı

en: AppIcon style
tr: AppIcon biçemi

en: (default is 8)
tr: (varsayılan 8)

en: App Icon Margin
tr: Uygulama Simge Marjı

en: (default is 4)
tr: (varsayılan 4)

en: App Icon Padding
tr: Uygulama Simge Dolgusu

en: Animate hovering app icons
tr: Uygulama simgelerinin üzerine gelişleri canlandır

en: Highlight hovering app icons
tr: Uygulama simgelerinin üzerine gelişleri canlandır

en: Icon style
tr: Simge biçemi

en: Symbolic
tr: Sembolik

en: Grayscale
tr: Gri tonlama

en: Running indicator
tr: Çalışan gösterge

en: Running indicator position
tr: Çalışan gösterge konumu

en: Running indicator style (Focused app)
tr: Çalışan gösterge biçimi (Odaklanmış uygulama)

en: Dots
tr: Noktalar

en: Squares
tr: Kareler

en: Dashes
tr: Tireler

en: Segmented
tr: Segmentler

en: Solid
tr: Kalın çizgi

en: Ciliora
tr: Nokta ve çizgi

en: Running indicator style (Unfocused apps)
tr: Çalışan gösterge biçimi (Odaklanmamış uygulamalar)

en: Panel style
tr: Panel biçemi

en: (default is 0)
tr: (varsayılan 0)

en: Side margins
tr: Kenar payları

en: Top and bottom margins
tr: Üst ve alt paylar

en: Side padding
tr: Kenar dolguları

en: Top and bottom padding
tr: Üst ve alt dolgular

en: Override panel theme background color
tr: Panel tema arka plan rengini geçersiz kıl

en: Override panel theme background opacity
tr: Panel tema arka plan saydamlığını geçersiz kıl

en: Panel background opacity (%)
tr: Panel arka plan matlığı (%)

en: Change opacity when a window gets close to the panel
tr: Bir pencere panele yaklaştığında matlığı değişir

en: Dynamic background opacity
tr: Dinamik arka plan matlığı

en: Override panel theme gradient
tr: Panel tema renk geçişini geçersiz kıl

en: Gradient top color and opacity (%)
tr: Renk geçişi üst renk ve matlık (%)

en: Gradient bottom color and opacity (%)
tr: Renk geçişi alt renk ve matlık (%)
