Dash to Dock - en to lv translation catalogue (161 entries)

note: Translators: This will be followed by Display Name - Connector.
en: Primary monitor:
lv: Primārais monitors:

note: Translators: Followed by monitor index, Display Name - Connector.
en: Secondary monitor
lv: Sekundārais monitors

en: Right
lv: Pa labi

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Intelligent autohide customization
lv: Viedās paslēpšanās pielāgošana

en: Reset to defaults
lv: Atiestatīt uz noklusējumu

en: Managed by GNOME Multitasking's Application Switching setting.
lv: Pārvalda GNOME daudzuzdevumu lietotņu pārslēgšanās iestatījums.

en: Show dock and application numbers
lv: Rādīt doku un lietotņu numurus

en: Customize middle-click behavior
lv: Pielāgot vidējā klikšķa darbību

en: Customize running indicators
lv: Pielāgot darbojošos lietotņu indikatorus

en: Customize opacity
lv: Pielāgot caurspīdīgumu

en: Dash
lv: Doks

en: Unpin
lv: Atspraust

en: Pin to Dock
lv: Piespraust dokam

en: %s is updating, try again later
lv: %s pašlaik atjaunina, pamēģini vēlāk

en: %s is being updated…
lv: %s tiek atjaunināta…

en: All Windows
lv: Visi logi

note: Translators: This is the heading of a list of open windows
en: Open Windows
lv: Atvērtie logi

en: New Window
lv: Jauns logs

en: Launch using Integrated Graphics Card
lv: Palaist, izmantojot integrēto grafisko karti

en: Launch using Discrete Graphics Card
lv: Palaist, izmantojot diskrēto grafisko karti

en: App Details
lv: Lietotnes informācija

en: Quit
lv: Iziet

en: Quit %d Window | Quit %d Windows
lv[0]: Aizvērt %d logu
lv[1]: Aizvērt %d logus
lv[2]: Aizvērt %d logu

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Mount
lv: Pievienot

en: Unmount
lv: Atvienot

en: Eject
lv: Izstumt

en: Failed to mount “%s”
lv: Neizdevās pievienot “%s”

en: Failed to unmount “%s”
lv: Neizdevās atvienot “%s”

en: Failed to eject “%s”
lv: Neizdevās izstumt “%s”

en: Mount operation already in progress
lv: Pievienošanas darbība jau notiek

en: Unmount operation already in progress
lv: Atvienošanas darbība jau notiek

en: Eject operation already in progress
lv: Izstumšanas darbība jau notiek

en: Trash
lv: Atkritne

en: Empty Trash
lv: Iztukšot atkritni

en: Failed to launch “%s”
lv: Neizdevās palaist “%s”

en: When set to minimize, double clicking minimizes all the windows of the application.
lv: Ja iestatīts uz minimizēšanu, dubultklikšķis minimizē visus lietotnes logus.

en: Shift+Click action
lv: Shift+klikšķa darbība

en: Raise window
lv: Pacelt logu

en: Minimize window
lv: Minimizēt logu

en: Launch new instance
lv: Palaist jaunu instanci

en: Cycle through windows
lv: Cikliski pārslēgt logus

en: Minimize or overview
lv: Minimizēt vai pārskats

en: Show window previews
lv: Rādīt logu priekšskatījumus

en: Minimize or show previews
lv: Minimizēt vai rādīt priekšskatījumus

en: Focus or show previews
lv: Fokusēt vai rādīt priekšskatījumus

en: Focus or app spread
lv: Fokusēt vai izvērst lietotni

en: Focus, minimize or show previews
lv: Fokusēt, minimizēt vai rādīt priekšskatījumus

en: Focus, minimize or app spread
lv: Fokusēt, minimizēt vai izvērst lietotni

en: Behavior for Middle-Click.
lv: Darbība vidējam klikšķim.

en: Middle-Click action
lv: Vidējā klikšķa darbība

en: Behavior for Shift+Middle-Click.
lv: Shift+vidējā klikšķa uzvedība

en: Shift+Middle-Click action
lv: Shift+vidējā klikšķa darbība

en: Enable Unity7 like glossy backlit items
lv: Ieslēgt Unity7 līdzīgus spīdīgus izgaismotus elementus

en: Apply glossy effect.
lv: Piemērot spīduma efektu.

en: Use dominant color
lv: Izmantot dominējošo krāsu

en: Customize indicator style
lv: Pielāgot indikatoru stilu

en: Color
lv: Krāsa

en: Border color
lv: Apmales krāsa

en: Border width
lv: Apmales biezums

en: Show the dock on
lv: Rādīt doku uz

en: Show on all monitors
lv: Rādīt visos monitoros

en: Position on screen
lv: Pozīcija ekrānā

en: Bottom
lv: Apakšā

en: Top
lv: Augšā

en: Hide the dock when it obstructs a window of the current application. More refined settings are available.
lv: Paslēpt doku, kad tas aizsedz pašreizējās lietotnes logu. Pieejami detalizētāki iestatījumi.

en: Intelligent autohide
lv: Viedā paslēpšana

en: Dock size limit
lv: Doka izmēra limits

en: Panel mode: extend to the screen edge
lv: Paneļa režīms: izstiept līdz ekrāna malai

en: Place icons to the center
lv: Novietot ikonas centrā

en: Icon size limit
lv: Ikonu izmēra limits

en: Fixed icon size: scroll to reveal other icons
lv: Fiksēts ikonu izmērs: ritiniet, lai parādītu citas ikonas

en: Preview size scale
lv: Priekšskatījuma izmēra mērogs

en: Position and size
lv: Pozīcija un izmērs

en: Show pinned applications
lv: Rādīt piespraustās lietotnes

en: Show running applications
lv: Rādīt darbojošās lietotnes

en: Isolate workspaces
lv: Izolēt darbvietas

en: Show urgent windows despite current workspace
lv: Rādīt steidzamos logus neatkarīgi no pašreizējās darbvietas

en: Isolate monitors
lv: Izolēt monitorus

en: Show open windows' previews
lv: Rādīt atvērto logu priekšskatījumus

en: Keep the focused application always visible in the dash
lv: Vienmēr rādīt fokusēto lietotni dokā

en: If disabled, these settings are accessible from gnome-tweak-tool or the extension website.
lv: Ja izslēgts, šie iestatījumi ir pieejami no gnome-tweak-tool vai paplašinājuma tīmekļa vietnes.

en: Show <i>Applications</i> icon
lv: Rādīt <i>Lietotnes</i> ikonu

en: Move at beginning of the dock
lv: Pārvietot uz doka sākumu

en: Animate <i>Show Applications</i>
lv: Animēt <i>Rādīt lietotnes</i>

en: Put <i>Show Applications</i> in a dock edge when using Panel mode
lv: Paneļa režīmā novietot <i>Rādīt lietotnes</i> doka malā

en: Show trash can
lv: Rādīt atkritni

en: Show volumes and devices
lv: Rādīt sējumus un ierīces

en: Only if mounted
lv: Tikai ja pievienots

en: Include network volumes
lv: Iekļaut tīkla sējumus

en: Isolate volumes, devices and trash windows from file manager
lv: Izolēt sējumu, ierīču un atkritnes logus no failu pārvaldnieka

en: Wiggle urgent applications
lv: Sašūpot steidzamās lietotnes

en: Hide application tooltip
lv: Slēpt lietotnes rīka padomu

en: Show icons emblems
lv: Rādīt ikonu emblēmas

en: When enabled application icons will show notification counters and progress-bars (if Unity API is used).
lv: Ja ieslēgts, lietotņu ikonas rādīs paziņojumu skaitītājus un progresa joslas (ja tiek izmantots Unity API).

en: Show the number of unread notifications
lv: Rādīt nelasīto paziņojumu skaitu

en: Application-provided counter overrides the notifications counter
lv: Lietotnes nodrošinātais skaitītājs aizstāj paziņojumu skaitītāju

en: Launchers
lv: Palaidēji

en: Enable Super+(0-9) as shortcuts to activate apps. It can also be used together with Shift and Ctrl.
lv: Ieslēgt Super+(0-9) kā saīsnes lietotņu aktivizēšanai. To var izmantot arī kopā ar Shift un Ctrl.

en: Use keyboard shortcuts to activate apps
lv: Izmantot tastatūras saīsnes lietotņu aktivizēšanai

en: Behaviour when clicking on the icon of a running application.
lv: Darbība, klikšķinot uz darbojošās lietotnes ikonas.

en: Click action
lv: Klikšķa darbība

en: Minimize
lv: Minimizēt

en: Behaviour when scrolling on the icon of an application.
lv: Darbība, ritinot virs lietotnes ikonas.

en: Scroll action
lv: Ritināšanas darbība

en: Do nothing
lv: Nedarīt neko

en: Switch workspace
lv: Pārslēgt darbvietu

en: Behavior
lv: Uzvedība

en: Save space reducing padding and border radius.
lv: Ietaupīt vietu, samazinot atkāpes un apmaļu rādiusu.

en: Shrink the dash
lv: Samazināt doku

en: Force straight corner
lv: Piespiest taisnus stūrus

en: Show overview on startup
lv: Startējot rādīt pārskatu

en: Few customizations meant to integrate the dock with the default GNOME theme. Alternatively, specific options can be enabled below.
lv: Daži pielāgojumi, kas paredzēti doka integrācijai ar noklusēto GNOME tēmu. Alternatīvi zemāk var ieslēgt atsevišķas opcijas.

en: Use built-in theme
lv: Izmantot iebūvēto tēmu

en: Customize windows counter indicators
lv: Pielāgot logu skaitītāja indikatorus

en: Default
lv: Noklusējums

en: Dots
lv: Punkti

en: Squares
lv: Kvadrāti

en: Dashes
lv: Svītras

en: Segmented
lv: Segmentēts

en: Solid
lv: Vienlaidu

en: Binary
lv: Binārs

en: Dot
lv: Punkts

en: Set the background color for the dash.
lv: Iestatīt doka fona krāsu.

en: Customize the dash color
lv: Pielāgot doka krāsu

en: Tune the dash background opacity.
lv: Pielāgot doka fona caurspīdīgumu.

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Dynamic
lv: Dinamisks

en: Opacity
lv: Caurspīdīgums

en: Appearance
lv: Izskats

en: version:
lv: versija:

en: Moves the dash out of the overview transforming it in a dock
lv: Pārvieto Dash ārpus pārskata, pārvēršot to par doku

en: Created by
lv: Izveidoja

en: Webpage
lv: Tīmekļa lapa

en: <span size="small">This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
    See the <a href="https://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.html">GNU General Public License, version 2 or later</a> for details.</span>
lv: <span size="small">Šī programma tiek piegādāta BEZ JEBKĀDAS GARANTIJAS.
    Sīkāku informāciju skatiet <a href="https://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.html">GNU General Public License, 2. versijā vai jaunākā</a>.</span>

en: About
lv: Par

en: Customize minimum and maximum opacity values
lv: Pielāgot minimālās un maksimālās caurspīdīguma vērtības

en: Minimum opacity
lv: Minimālais caurspīdīgums

en: Maximum opacity
lv: Maksimālais caurspīdīgums

en: Number overlay
lv: Numuru pārklājums

en: Temporarily show the application numbers over the icons, corresponding to the shortcut.
lv: Uz laiku rādīt lietotņu numurus virs ikonām atbilstoši saīsnei.

en: Show the dock if it is hidden
lv: Rādīt doku, ja tas ir paslēpts

en: If using autohide, the dock will appear for a short time when triggering the shortcut.
lv: Ja tiek izmantota automātiskā paslēpšana, doks uz īsu brīdi parādīsies, aktivizējot saīsni.

en: Shortcut for the options above
lv: Saīsne iepriekš minētajām opcijām

en: Syntax: <Shift>, <Ctrl>, <Alt>, <Super>
lv: Sintakse: <Shift>, <Ctrl>, <Alt>, <Super>

en: Hide timeout (s)
lv: Paslēpšanas aizture (s)

en: Show the dock by mouse hover on the screen edge.
lv: Rādīt doku, kad pele atrodas pie ekrāna malas.

en: Autohide
lv: Automātiskā paslēpšana

en: Push to show: require pressure to show the dock
lv: Spiediens, lai rādītu: doka parādīšanai jāpieliek spiediens

en: Enable in fullscreen mode
lv: Ieslēgt pilnekrāna režīmā

en: Show dock for urgent notifications
lv: Rādīt doku steidzamiem paziņojumiem

en: Show the dock when it doesn't obstruct application windows.
lv: Rādīt doku, kad tas neaizsedz lietotņu logus.

en: Dodge windows
lv: Izvairīties no logiem

en: All windows
lv: Visi logi

en: Only focused application's windows
lv: Tikai fokusētās lietotnes logi

en: Only maximized windows
lv: Tikai maksimizētie logi

en: Always on top
lv: Vienmēr virspusē

en: Animation duration (s)
lv: Animācijas ilgums (s)

en: Show timeout (s)
lv: Rādīšanas aizture (s)

en: Pressure threshold
lv: Spiediena slieksnis
