Dash to Dock - en to cs translation catalogue (122 entries)

en: Primary monitor
cs: Hlavní obrazovka

en: Secondary monitor
cs: Sekundární obrazovka

en: Right
cs: Vpravo

en: Left
cs: Vlevo

en: Intelligent autohide customization
cs: Přizpůsobení chytrého skrývání

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: Show dock and application numbers
cs: Zobrazování doku a čísel aplikací

en: Customize middle-click behavior
cs: Nastavit chování prostředního tlačítka

en: Customize running indicators
cs: Nastavit indikátory spuštěných aplikací

en: Customize opacity
cs: Přizpůsobení průhlednosti

en: All Windows
cs: Všechna okna

en: Quit %d Windows
cs: Ukončit %d oken

note: Translators: %s is "Settings", which is automatically translated. You can also translate the full message if this fits better your language.
en: Dash to Dock %s
cs: %s Dash to Docku

en: Trash
cs: Koš

en: Empty Trash
cs: Vyprázdnit koš

en: Mount
cs: Připojit

en: Eject
cs: Vysunout

en: Unmount
cs: Odpojit

en: When set to minimize, double clicking minimizes all the windows of the application.
cs: Pokud je nastavena minimalizace, dvojklik minimalizuje všechna okna aplikace.

en: Shift+Click action
cs: Shift + levé tlačítko

en: Raise window
cs: Přenést okno do popředí

en: Minimize window
cs: Minimalizovat okno

en: Launch new instance
cs: Spustit novou instanci

en: Cycle through windows
cs: Přepínat mezi okny

en: Minimize or overview
cs: Minimalizovat nebo zobrazit přehled

en: Show window previews
cs: Zobrazit náhledy oken

en: Minimize or show previews
cs: Minimalizovat nebo zobrazit náhledy oken

en: Focus or show previews
cs: Zaměřit nebo zobrazit náhledy oken

en: Quit
cs: Ukončit

en: Behavior for Middle-Click.
cs: Chování při kliknutím prostředního tlačítka

en: Middle-Click action
cs: Prostřední tlačítko

en: Behavior for Shift+Middle-Click.
cs: Chování při kliknutím prostředního tlačítka a stiknuté klávese Shift

en: Shift+Middle-Click action
cs: Shift + prostřední tlačítko

en: Enable Unity7 like glossy backlit items
cs: Podsvícení ikon jako v Unity 7

en: Use dominant color
cs: Použít převládající barvu ikony

en: Customize indicator style
cs: Vlastní styl indikátorů

en: Color
cs: Barva

en: Border color
cs: Barva ohraničení

en: Border width
cs: Šířka ohraničení

en: Show the dock on
cs: Kde zobrazit dok

en: Show on all monitors
cs: Zobrazit na všech obrazovkách

en: Position on screen
cs: Umístění na obrazovce

en: Bottom
cs: Dole

en: Top
cs: Nahoře

en: Hide the dock when it obstructs a window of the current application. More refined settings are available.
cs: Skrýt dok, pokud překáží oknu aktivní aplikace. K dispozici jsou podrobnější nastavení.

en: Intelligent autohide
cs: Chytré skrývání

en: Dock size limit
cs: Maximální velikost doku

en: Panel mode: extend to the screen edge
cs: Režim panelu (roztáhnout dok po celé délce obrazovky)

en: Icon size limit
cs: Maximální velikost ikon

en: Fixed icon size: scroll to reveal other icons
cs: Neměnná velikost ikon (rolováním na doku je možné zobrazit další ikony)

en: Position and size
cs: Umístění a velikost

en: Show favorite applications
cs: Zobrazit oblíbené aplikace

en: Show running applications
cs: Zobrazit spuštěné aplikace

en: Isolate workspaces
cs: Izolovat pracovní plochy

en: Isolate monitors
cs: Izolovat obrazovky

en: Show open windows previews
cs: Zobrazit náhledy oken

en: If disabled, these settings are accessible from gnome-tweak-tool or the extension website.
cs: Pokud je zakázáno, jsou tato nastavení dostupná z GNOME Tweaks nebo z webové stránky GNOME Shell Extensions.

en: Show <i>Applications</i> icon
cs: Tlačítko přístupu ke všem aplikacím

en: Move the applications button at the beginning of the dock
cs: Přesunout tlačítko přístupu ke všem aplikacím na začátek doku

en: Animate <i>Show Applications</i>
cs: Animace při zobrazení všech aplikací

en: Show trash can
cs: Zobrazit koš

en: Show mounted volumes and devices
cs: Zobrazit připojené svazky a zařízení

en: Launchers
cs: Spouštěče

en: Enable Super+(0-9) as shortcuts to activate apps. It can also be used together with Shift and Ctrl.
cs: Povolit klávesovou zkratku Super+[0-9] pro spuštění aplikací; tuto klávesovou zkratku lze též použít s klávesami Shift a Ctrl.

en: Use keyboard shortcuts to activate apps
cs: Klávesová zkratka pro aktivaci aplikací

en: Behaviour when clicking on the icon of a running application.
cs: Chování při kliknutí na ikonu běžící aplikace

en: Click action
cs: Kliknutí tlačítkem myši

en: Minimize
cs: Minimalizovat

en: Behaviour when scrolling on the icon of an application.
cs: Chování při rolování na ikoně běžící aplikace

en: Scroll action
cs: Rolování kolečkem myši

en: Do nothing
cs: Nedělat nic

en: Switch workspace
cs: Přepnout pracovní plochu

en: Behavior
cs: Chování

en: Few customizations meant to integrate the dock with the default GNOME theme. Alternatively, specific options can be enabled below.
cs: Nastavení kvůli integraci doku s výchozím motivem GNOME; jinak lze použít samostatné předvolby níže.

en: Use built-in theme
cs: Použít výchozí motiv doku

en: Save space reducing padding and border radius.
cs: Prostorově méně náročné zobrazení (zmenšení volného místa kolem ikon)

en: Shrink the dash
cs: Zmenšený dok

en: Customize windows counter indicators
cs: Indikátory počtu otevřených oken

en: Default
cs: Výchozí

en: Dots
cs: Tečky

en: Squares
cs: Čtverečky

en: Dashes
cs: Čárky

en: Segmented
cs: Dělená linka

en: Solid
cs: Plná linka

en: Ciliora
cs: Styl Ciliora

en: Metro
cs: Styl Metro

en: Set the background color for the dash.
cs: Nastavit barvu pozadí doku

en: Customize the dash color
cs: Vlastní barva doku

en: Tune the dash background opacity.
cs: Nastavit průhlednost doku

en: Fixed
cs: Neměnná

en: Dynamic
cs: Dynamická

en: Opacity
cs: Průhlednost

en: Force straight corner
cs: Zakázat zaoblené rohy

en: Appearance
cs: Vzhled

en: version:
cs: verze:

en: Moves the dash out of the overview transforming it in a dock
cs: Vytvoří dok z přehledu činností a oblíbených aplikací

en: Created by
cs: Autor

en: Webpage
cs: Webová stránka

en: <span size="small">This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
    See the <a href="https://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.html">GNU General Public License, version 2 or later</a> for details.</span>
cs: <span size="small">Na tento program NEJSOU POSKYTOVÁNY ZÁRUKY.
    Podrobněji viz <a href="https://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.html">GNU General Public License, verze 2 nebo pozdější</a>.</span>

en: About
cs: O tomto doplňku

en: Customize minimum and maximum opacity values
cs: Nastavit minimální a maximální hodnoty průhlednosti

en: Minimum opacity
cs: Minimální průhlednost

en: Maximum opacity
cs: Maximální průhlednost

en: Number overlay
cs: Čísla aplikací

en: Temporarily show the application numbers over the icons, corresponding to the shortcut.
cs: Krátce ukázat čísla aplikací odpovídající klávesové zkratce

en: Show the dock if it is hidden
cs: Zobrazit dok, pokud je skrytý

en: If using autohide, the dock will appear for a short time when triggering the shortcut.
cs: Pokud je nastaveno automatické skrývání, stisknutím klávesové zkratky se dok krátce zobrazí.

en: Shortcut for the options above
cs: Klávesová zkratka

en: Syntax: <Shift>, <Ctrl>, <Alt>, <Super>
cs: Syntaxe: <Shift>, <Ctrl>, <Alt>, <Super>

en: Hide timeout (s)
cs: Prodleva při skrytí (s)

en: Show the dock by mouse hover on the screen edge.
cs: Zobrazit dok najetím myši ke kraji obrazovky

en: Autohide
cs: Automatické skrývání

en: Push to show: require pressure to show the dock
cs: Zobrazit dok až po zatlačení na kraj obrazovky

en: Enable in fullscreen mode
cs: Povolit celoobrazovkový režim

en: Show the dock when it doesn't obstruct application windows.
cs: Zobrazit dok pokud nepřekáží oknům aplikací

en: Dodge windows
cs: Uhýbání oknům

en: All windows
cs: Všechna okna

en: Only focused application's windows
cs: Pouze aktivní okna

en: Only maximized windows
cs: Pouze maximalizovaná okna

en: Animation duration (s)
cs: Trvání animace (s)

en: Show timeout (s)
cs: Prodleva při zobrazení (s)

en: Pressure threshold
cs: Míra tlaku (px)
