Dash to Dock - en to nl translation catalogue (112 entries)

en: Primary monitor
nl: Primair beeldscherm

en: Secondary monitor
nl: Secundair beeldscherm

en: Right
nl: Rechts

en: Left
nl: Links

en: Intelligent autohide customization
nl: Voorkeuren voor slim verbergen

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden

en: Show dock and application numbers
nl: Dock en programmanummers tonen

en: Customize middle-click behavior
nl: Middelste muisknop-gedrag aanpassen

en: Customize running indicators
nl: Indicatoren van draaiende programma's aanpassen

en: Customize opacity
nl: Doorzichtigheid aanpassen

en: All Windows
nl: Alle vensters

en: When set to minimize, double clicking minimizes all the windows of the application.
nl: Als je gekozen hebt voor minimaliseren, dan zorgt dubbelklikken ervoor dat alle vensters van het huidige programma worden geminimaliseerd.

en: Shift+Click action
nl: Shift+klikken-actie

en: Raise window
nl: Venster naar voren halen

en: Minimize window
nl: Venster minimalisren

en: Launch new instance
nl: Nieuw proces openen

en: Cycle through windows
nl: Schakelen tussen vensters

en: Minimize or overview
nl: Minimaliseren of activiteitenoverzicht

en: Show window previews
nl: Venstervoorbeelden tonen

en: Minimize or show previews
nl: Minimaliseren of voorbeelden tonen

en: Focus or show previews
nl: Focussen of voorbeelden tonen

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Behavior for Middle-Click.
nl: Wat er gebeurt bij middelklikken.

en: Middle-Click action
nl: Middelklikactie

en: Behavior for Shift+Middle-Click.
nl: Wat er gebeurt bij Shift+middelklikken.

en: Shift+Middle-Click action
nl: Shift+middelklik-actie

en: Enable Unity7 like glossy backlit items
nl: Unity7-achtige itemachtergrond gebruiken

en: Use dominant color
nl: Dominante kleur gebruiken

en: Customize indicator style
nl: Indicatorstijl aanpassen

en: Color
nl: Kleur

en: Border color
nl: Randkleur

en: Border width
nl: Randbreedte

en: Show the dock on
nl: Dock tonen op

en: Show on all monitors
nl: Tonen op alle beeldschermen

en: Position on screen
nl: Positie op het scherm

en: Bottom
nl: Onderaan

en: Top
nl: Bovenaan

en: Hide the dock when it obstructs a window of the current application. More refined settings are available.
nl: Verberg het dock als het een venster van het huidige programma in de weg zit. Er zijn uitgebreide instellingen hiervoor beschikbaar.

en: Intelligent autohide
nl: Slim verbergen

en: Dock size limit
nl: Maximale dockgrootte

en: Panel mode: extend to the screen edge
nl: Paneelmodus: uitrekken tot aan de schermrand

en: Icon size limit
nl: Maximale pictogramgrootte

en: Fixed icon size: scroll to reveal other icons
nl: Vastgezette pictogramgrootte: scroll om meer pictogrammen weer te geven

en: Position and size
nl: Positie en grootte

en: Show favorite applications
nl: Favoriete programma's tonen

en: Show running applications
nl: Geopende programma's tonen

en: Isolate workspaces
nl: Werkbladen isoleren

en: Isolate monitors
nl: Beeldschermen isoleren

en: Show open windows previews
nl: Voorbeelden van geopende vensters tonen

en: If disabled, these settings are accessible from gnome-tweak-tool or the extension website.
nl: Als je dit uitschakelt, dan zijn deze instellingen toegankelijk via gnome-tweaks of de extensiesite.

en: Show <i>Applications</i> icon
nl: Pictogram voor <i>Alle programma's</i> tonen

en: Move the applications button at the beginning of the dock
nl: Verplaatst de 'Alle programma's'-knop naar het begin van het dock

en: Animate <i>Show Applications</i>
nl: Animatie na klikken op <i>Alle programma's tonen</i>

en: Show trash can
nl: Prullenbak tonen

en: Show mounted volumes and devices
nl: Aangekoppelde schijven en apparaten tonen

en: Launchers
nl: Starters

en: Enable Super+(0-9) as shortcuts to activate apps. It can also be used together with Shift and Ctrl.
nl: Gebruik Super+(0-9) om programma's te openen en focussen. Kan ook worden gebruikt met Shift en Ctrl.

en: Use keyboard shortcuts to activate apps
nl: Sneltoetsen gebruiken om programma's te openen/focussen

en: Behaviour when clicking on the icon of a running application.
nl: Wat er gebeurt bij het klikken op het pictogram van een geopend programma.

en: Click action
nl: Klikactie

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Behaviour when scrolling on the icon of an application.
nl: Wat er gebeurt bij het scrollen op het pictogram van een geopend programma.

en: Scroll action
nl: Scrollactie

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Switch workspace
nl: Van werkblad wisselen

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Few customizations meant to integrate the dock with the default GNOME theme. Alternatively, specific options can be enabled below.
nl: Enkele aanpassingen, bedoeld om het dock te integreren met het standaard GNOME-thema. In plaats daarvan kun je hieronder specifieke opties inschakelen.

en: Use built-in theme
nl: Ingebouwd thema gebruiken

en: Save space reducing padding and border radius.
nl: Bespaar ruimte door de straal van de dikte en rand te verkleinen.

en: Shrink the dash
nl: Snelstarter verkleinen

en: Customize windows counter indicators
nl: Vensterindicatoren aanpassen

en: Default
nl: Standaard

en: Dots
nl: Stipjes

en: Squares
nl: Vierkantjes

en: Dashes
nl: Streepjes

en: Segmented
nl: Gesegmenteerd

en: Solid
nl: Vast

en: Set the background color for the dash.
nl: Stel de achtergrondkleur in van de snelstarter.

en: Customize the dash color
nl: Snelstarterkleur aanpassen

en: Tune the dash background opacity.
nl: Pas de doorzichtigheid van de snelstarterachtergrond aan.

en: Fixed
nl: Vooringesteld

en: Dynamic
nl: Dynamisch

en: Opacity
nl: Doorzichtigheid

en: Force straight corner
nl: Rechte hoek afdwingen

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: version:
nl: versie:

en: Moves the dash out of the overview transforming it in a dock
nl: Toont de snelstarter buiten het activiteitenoverzicht zodat het een dock wordt

en: Created by
nl: Gemaakt door

en: Webpage
nl: Website

en: <span size="small">This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
    See the <a href="https://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.html">GNU General Public License, version 2 or later</a> for details.</span>
nl: <span size="small">Dit programma wordt geleverd ZONDER ENIGE GARANTIE.
    Lees de <a href="https://www.gnu.org/licenses/old-licenses/gpl-2.0.html">GNU General Public License, versie 2 of nieuwer</a>, voor meer informatie.</span>

en: About
nl: Over

en: Customize minimum and maximum opacity values
nl: Minimum- en maximumwaarden van doorzichtigheid aanpassen

en: Minimum opacity
nl: Minimale doorzichtigheid

en: Maximum opacity
nl: Maximale doorzichtigheid

en: Number overlay
nl: Nummers tonen

en: Temporarily show the application numbers over the icons, corresponding to the shortcut.
nl: Toon tijdelijk de programmanummers, behorende bij de sneltoets, op de pictogrammen.

en: Show the dock if it is hidden
nl: Dock tonen indien verborgen

en: If using autohide, the dock will appear for a short time when triggering the shortcut.
nl: Als je automatisch verbergen gebruikt, dan wordt het dock, middels de sneltoets, korte tijd getoond.

en: Shortcut for the options above
nl: Sneltoets voor bovenstaande opties

en: Hide timeout (s)
nl: Verberginterval (s)

en: Show the dock by mouse hover on the screen edge.
nl: Dock tonen door de muiscursor op de schermrand te plaatsen.

en: Autohide
nl: Automatisch verbergen

en: Push to show: require pressure to show the dock
nl: Tonen middels druk: druk toepassen om het dock te tonen

en: Enable in fullscreen mode
nl: Inschakelen in beeldvullende modus

en: Show the dock when it doesn't obstruct application windows.
nl: Toon het dock als het geen programmavensters in de weg zit.

en: Dodge windows
nl: Vensters ontwijken

en: All windows
nl: Alle vensters

en: Only focused application's windows
nl: Alleen gefocuste programmavensters

en: Only maximized windows
nl: Alleen gemaximaliseerde vensters

en: Animation duration (s)
nl: Animatieduur (s)

en: Show timeout (s)
nl: Weergave-interval (s)

en: Pressure threshold
nl: Drukwaarde
