desktop-icons master - en to cs translation catalogue (168 entries)

en: AutoAr is not installed
cs: AutoAr není nainstalováno

en: To be able to work with compressed files, install file-roller and/or gir-1.2-gnomeAutoAr
cs: Aby jste mohli pracovat s archivy, nainstalujte file-roller a/nebo gir-1.2-gnomeAutoAr

en: Extracting files
cs: Rozbaluji soubory

en: Compressing files
cs: Zabaluji soubory

en: Cancel
cs: Zrušit

en: OK
cs: Budiž

en: Enter a password here
cs: Sem vložte heslo

en: Removing partial file '${outputFile}'
cs: Odstraňuji dílčí soubor '${outputFile}'

en: Creating destination folder
cs: Vytvářím cílovou složku

en: Extracting files into '${outputPath}'
cs: Rozbaluji soubory do '${outputPath}'

en: Extraction completed
cs: Rozbalování bylo dokončeno

en: Extracting '${fullPathFile}' has been completed.
cs: Rozbalování '${fullPathFile}' bylo dokončeno.

en: Extraction cancelled
cs: Rozbalování zrušeno

en: Extracting '${fullPathFile}' has been cancelled by the user.
cs: Rozbalování '${fullPathFile}' bylo zrušeno uživatelem.

en: Passphrase required for ${filename}
cs: Heslo je vyžadováno pro ${filename}

en: Error during extraction
cs: Během rozbalování se vyskytla chyba

en: Compressing files into '${outputFile}'
cs: Zabaluji soubory do '${outputFile}'

en: Compression completed
cs: Zabalení dokončeno

en: Compressing files into '${outputFile}' has been completed.
cs: Zabalení souboru do '${outputFile}' bylo dokončeno.

en: Cancelled compression
cs: Zabalení přerušeno

en: The output file '${outputFile}' already exists.
cs: Soubor '${outputFile}' již existuje.

en: Compressing files into '${outputFile}' has been cancelled by the user.
cs: Zabalení souborů do '${outputFile}' bylo zrušeno uživatelem.

en: Error during compression
cs: Při zabalování se vyskytla chyba

en: Create archive
cs: Vytvořit archiv

en: Archive name
cs: Jméno archivu

en: Password
cs: Heslo

en: Create
cs: Vytvořit

en: Compatible with all operating systems.
cs: Kompatibilní se všemi operačními systémy.

en: Password protected .zip, must be installed on Windows and Mac.
cs: Heslem chráněný .zip, musí být nainstalován na Windows a Mac.

en: Smaller archives but Linux and Mac only.
cs: Menší archivy ale pouze pro Linux a Mac.

en: Smaller archives but must be installed on Windows and Mac.
cs: Menší archivy ale musí být nainstalovány na Windows a Mac.

en: Folder name
cs: Název nové složky

en: File name
cs: Přejmenovat soubor

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: "${programName}" is needed for Desktop Icons
cs: "${programName}" je potřeba pro ikony na ploše

en: For this functionality to work in Desktop Icons, you must install "${programName}" in your system.
cs: Aby tato funkce fungovala musíte nainstalovat "${programName}".

en: Command not found
cs: Příkaz nebyl nalezen

en: Nautilus File Manager not found
cs: Správce souborů Nautilus nebyl nalezen

en: The Nautilus File Manager is mandatory to work with Desktop Icons NG.
cs: Správce Souborů Nautilus je nezbytný pro práci s Desktop Icons NG.

en: Clear Current Selection before New Search
cs: Vymazat aktuální výběr před novým hledáním

en: Find Files on Desktop
cs: Najít soubory na Ploše

en: New Folder
cs: Nová složka

en: New Document
cs: Nový Dokument

en: Paste
cs: Vložit

en: Undo
cs: Zpět

en: Redo
cs: Znovu

en: Select All
cs: Vybrat vše

en: Show Desktop in Files
cs: Zobrazit plochu v Souborech

en: Open in Terminal
cs: Otevřít v terminálu

en: Change Background…
cs: Změnit pozadí…

en: Desktop Icons Settings
cs: Nastavení ikon na ploše

en: Display Settings
cs: Zobrazit nastavení

en: Arrange Icons
cs: Uspořádat ikony

en: Arrange By...
cs: Uspořádat podle...

en: Keep Arranged...
cs: Nechat uspořádané...

en: Keep Stacked by type...
cs: Nechat seskupené podle typu...

en: Sort Home/Drives/Trash...
cs: Seřadit Domovská složka/Jednotky/Koš...

en: Sort by Name
cs: Seřadit podle Jména

en: Sort by Name Descending
cs: Seřadit podle Jména sestupně

en: Sort by Modified Time
cs: Seřadit podle Času úpravy

en: Sort by Type
cs: Seřadit podle Typu

en: Sort by Size
cs: Seřadit podle Velikosti

note: TRANSLATORS: "Home" is the text that will be shown in the user's personal folder
en: Home
cs: Domovská složka

en: Broken Link
cs: Neplatný odkaz

en: Can not open this File because it is a Broken Symlink
cs: Není možné otevřít tento soubor jelikož se jedná o neplatný Symlink

en: Broken Desktop File
cs: Rozbitý Desktop soubor

en: This .desktop file has errors or points to a program without permissions. It can not be executed.
    
    	<b>Edit the file to set the correct executable Program.</b>
cs: Tento .desktop soubor obsahuje chyby nebo odkazuje na nespustitelný program. Nemůže být spuštěn.
    
    	<b>Upravte soubor nebo nastavte správné oprávnění programu</b>

en: Invalid Permissions on Desktop File
cs: Neplatné oprávnění k Souboru Desktop

en: This .desktop File has incorrect Permissions. Right Click to edit Properties, then:
cs: Tento .desktop soubor má neplatné oprávnění. Klikněte pravým tlačítkem a vyberte položku Vlastnosti, potom:

en: 
    <b>Set Permissions, in "Others Access", "Read Only" or "None"</b>
cs: 
    <b>Nastavte oprávnění v "Ostatní" na "Pouze čtení" nebo "Nic"</b>

en: 
    <b>Enable option, "Allow Executing File as a Program"</b>
cs: 
    <b>Povolte možnost "Spustitelný jako program"</b>

en: This .desktop file is not trusted, it can not be launched. To enable launching, right-click, then:
    
    <b>Enable "Allow Launching"</b>
cs: Tento .desktop soubor je nedůvěryhodný, nemůže být spuštěn. K povolení spouštění klikněte pravým tlačítkem, potom:
    
    <b>Klikněte na "Povolit spouštění"</b>

en: Open All...
cs: Otevřít vše...

en: Open
cs: Otevřít

en: Stack This Type
cs: Seskupovat tento typ

en: Unstack This Type
cs: Neseskupovat tento typ

en: Scripts
cs: Skripty

en: Open All With Other Application...
cs: Otevřít vše v jiné aplikaci...

en: Open With Other Application
cs: Otevřít pomocí jiné aplikace

en: Launch using Dedicated Graphics Card
cs: Spustit pomocí dedikované grafické karty

en: Run as a program
cs: Spustit jako program

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Rename…
cs: Přejmenovat…

en: Move to Trash
cs: Přesunout do koše

en: Delete permanently
cs: Odstranit nadobro

en: Don't Allow Launching
cs: Nepovolit spouštění

en: Allow Launching
cs: Povolit spouštění

en: Empty Trash
cs: Vyprázdnit koš

en: Eject
cs: Vysunout

en: Unmount
cs: Odpojit

en: Extract Here
cs: Rozbalit sem

en: Extract To...
cs: Rozbalit do…

en: Send to...
cs: Poslat...

en: Compress {0} folder | Compress {0} folders
cs[0]: Zabalit {0} soubor
cs[1]: Z
    Zabalit {0} soubory
cs[2]: Zabalit {0} souborů

en: Compress {0} file | Compress {0} files
cs[0]: Zabalit {0} soubor
cs[1]: Zabalit {0} soubory
cs[2]: Zabalit {0} souborů

en: New Folder with {0} item | New Folder with {0} items
cs[0]: Nová složka s {0} položkou
cs[1]: Nová složka s {0} položkami
cs[2]: Nová složka s {0} položkami

en: Common Properties
cs: Vlastnosti

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Show All in Files
cs: Zobrazit vše v Souborech

en: Show in Files
cs: Zobrazit v Souborech

en: Select Extract Destination
cs: Vybrat místo k extrahování

en: Select
cs: Vybrat vše

en: Can not email a Directory
cs: Nemůžete poslat složku emailem

en: Selection includes a Directory, compress the directory to a file first.
cs: Výběr obsahuje Složku, nejdříve musíte zabalit složku do archivu.

en: Settings
cs: Nastavení ikon na ploše

en: Size for the desktop icons
cs: Velikost ikon na pracovní ploše

en: Tiny
cs: Drobný

en: Small
cs: Malé

en: Standard
cs: Standardní

en: Large
cs: Velké

en: Show the personal folder in the desktop
cs: Zobrazovat osobní složku na pracovní ploše

en: Show the trash icon in the desktop
cs: Zobrazovat ikonu koše na pracovní ploše

en: Show external drives in the desktop
cs: Zobrazovat disky připojené k počítači

en: Show network drives in the desktop
cs: Zobrazovat síťové disky připojené k počítači

en: New icons alignment
cs: Zarovnání nových ikon

en: Top-left corner
cs: Levý horní roh

en: Top-right corner
cs: Pravý horní roh

en: Bottom-left corner
cs: Spodní levý roh

en: Bottom-right corner
cs: Spodní pravý roh

en: Add new drives to the opposite side of the screen
cs: Dávat nové disky na opačnou stranu obrazovky

en: Highlight the drop place during Drag'n'Drop
cs: Zvýraznit místo k položení při přetahování souborů

en: Use Nemo to open folders
cs: Použít Nemo k otevírání složek

en: Add an emblem to soft links
cs: Přidat emblém k soft linkům

en: Use dark text in icon labels
cs: Použít tmavý text pro popisky ikon

note: Nautilus options
en: Settings shared with Nautilus
cs: Nastavení sdílená s Nautilem

en: Click type for open files
cs: Typ kliknutí požadovaný pro otevření souboru

en: Single click
cs: Jeden klik

en: Double click
cs: Dvojklik

en: Show hidden files
cs: Zobrazit skryté soubory

en: Show a context menu item to delete permanently
cs: Zobrazit položku kontextové nabídky, kterou chcete trvale smazat

en: Action to do when launching a program from the desktop
cs: Co se má stát když spouštíte spustitelný soubor z plochy

en: Display the content of the file
cs: Zobrazit obsah souboru

en: Launch the file
cs: Spustit soubor

en: Ask what to do
cs: Zeptat se co se má stát

en: Show image thumbnails
cs: Zobrazit náhledové obrázky

en: Never
cs: Nikdy

en: Local files only
cs: Pouze pro místní soubory

en: Always
cs: Vždy

en: Close
cs: Zavřít

en: Icon size
cs: Velikost ikon

en: Set the size for the desktop icons.
cs: Nastavit velikost pro ikony na pracovní ploše.

en: Show personal folder
cs: Zobrazovat osobní složku

en: Show the personal folder in the desktop.
cs: Zobrazovat osobní složku na pracovní ploše.

en: Show trash icon
cs: Zobrazovat koš

en: Show the trash icon in the desktop.
cs: Zobrazovat ikonu koše na pracovní ploše.

en: New icons start corner
cs: Místo kam se přidávají nové ikony

en: Set the corner from where the icons will start to be placed.
cs: Vyberte roh do kterého budou ikony pokládány.

en: Show the disk drives connected to the computer.
cs: Zobrazovat disky připojené k počítači.

en: Show mounted network volumes in the desktop.
cs: Zobrazovat připojené síťové disky připojené k počítači.

en: When adding drives and volumes to the desktop, add them to the opposite side of the screen.
cs: Při připojení nových disků se jejich ikony budou zobrazovat na opačné straně obrazovky.

en: Shows a rectangle in the destination place during DnD
cs: Zobrazit čtverec při přetahování ikon

en: When doing a Drag'n'Drop operation, marks the place in the grid where the icon will be put with a semitransparent rectangle.
cs: Při přetahování ikon se místo kam bude ikona dána obarví poloprůhledným čtvercem.

en: Sort Special Folders - Home/Trash Drives.
cs: Seřadit speciální složky - Domovská složka/Jednotky/Koš.

en: When arranging Icons on desktop, to sort and change the position of the Home, Trash and mounted Network or External Drives
cs: Při uspořádání ikon na ploše můžete třídit a měnit polohu Domácí složky, koše a připojených síťových nebo externích jednotek

en: Keep Icons Arranged
cs: Nechat Ikony uspořádané

en: Always keep Icons Arranged by the last arranged order
cs: Vždy nechat Ikony seřazené podle posledního řazení

en: Arrange Order
cs: Pořadí seřazené

en: Icons Arranged by this property
cs: Ikony seřazené podle této vlastnosti

en: Keep Icons Stacked
cs: Nechat Ikony seskupené

en: Always keep Icons Stacked, Similar types are grouped
cs: Vždy nechat Ikony seskupené, podobné typy jsou seskupeny

en: Type of Files to not Stack
cs: Typ souboru co neseskupovat

en: An Array of strings types, Don't Stack these types of files
cs: Pole typu stringů, Neseskupovat tyto typy souborů

en: Use Nemo instead of Nautilus to open folders.
cs: Použít Nemo místo Nautilu k otevírání složek.

en: Add an emblem to links
cs: Přidat emblémy k odkazům

en: Add an emblem to allow to identify soft links.
cs: Přidat emblém k umožnění identifikace soft linků.

en: Use black for label text
cs: Použít černý text pro popisky

en: Paint the label text in black instead of white. Useful when using light backgrounds.
cs: Zobrazovat text popisků v černé místo bílé. Vhodné pro světlé pozadí.
