desktop-icons master - en to hu translation catalogue (89 entries)

en: Cancel
hu: Mégse

en: OK
hu: Rendben

en: Folder name
hu: Mappanév

en: File name
hu: Fájlnév

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Command not found
hu: A parancs nem található

en: Nautilus File Manager not found
hu: A Nautilus fájlkezelő nem található

en: The Nautilus File Manager is mandatory to work with Desktop Icons NG.
hu: A Nautilus fájlkezelő szükséges a Desktop Icons NG működéséhez.

en: New Folder
hu: Új mappa

en: New Document
hu: Új dokumentum

en: Paste
hu: Beillesztés

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Redo
hu: Újra

en: Show Desktop in Files
hu: Asztal megjelenítése a Fájlokban

en: Open in Terminal
hu: Megnyitás terminálban

en: Change Background…
hu: Háttér megváltoztatása…

en: Display Settings
hu: Megjelenítés beállításai

note: TRANSLATORS: "Home" is the text that will be shown in the user's personal folder
en: Home
hu: Saját mappa

en: Open All...
hu: Összes megnyitása…

en: Open
hu: Megnyitás

en: Scripts
hu: Parancsfájlok

en: Open All With Other Application...
hu: Összes megnyitása egyéb alkalmazással…

en: Open With Other Application
hu: Megnyitás egyéb alkalmazással

en: Launch using Dedicated Graphics Card
hu: Futtatás a dedikált videokártyával

en: Cut
hu: Kivágás

en: Copy
hu: Másolás

en: Rename…
hu: Átnevezés…

en: Move to Trash
hu: Áthelyezés a Kukába

en: Delete permanently
hu: Végleges törlés

en: Don't Allow Launching
hu: Ne engedélyezze az indítást

en: Allow Launching
hu: Indítás engedélyezése

en: Empty Trash
hu: Kuka ürítése

en: Eject
hu: Kiadás

en: Unmount
hu: Leválasztás

en: Extract Here
hu: Kibontás ide

en: Extract To...
hu: Kibontás…

en: Send to...
hu: Küldés…

en: Compress {0} file | Compress {0} files
hu[0]: {0} fájl tömörítése
hu[1]: {0} fájl tömörítése

en: New Folder with {0} item | New Folder with {0} items
hu[0]: Új mappa {0} elemmel
hu[1]: Új mappa {0} elemmel

en: Common Properties
hu: Gyakori tulajdonságok

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Show All in Files
hu: Összes megjelenítése a Fájlokban

en: Show in Files
hu: Megjelenítés a Fájlokban

en: Can not email a Directory
hu: Könyvtár nem küldhető el e-mailben

en: Selection includes a Directory, compress the directory to a file first.
hu: A kijelölés könyvtárat tartalmaz, előbb tömörítse egy fájlba.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Size for the desktop icons
hu: Az asztali ikonok mérete

en: Tiny
hu: Apró

en: Small
hu: Kicsi

en: Standard
hu: Szokásos

en: Large
hu: Nagy

en: Show the personal folder in the desktop
hu: A személyes mappa megjelenítése az asztalon

en: Show the trash icon in the desktop
hu: A kuka ikon megjelenítése az asztalon

en: Show external drives in the desktop
hu: A külső meghajtók megjelenítése az asztalon

en: Show network drives in the desktop
hu: A hálózati meghajtók megjelenítése az asztalon.

en: New icons alignment
hu: Új ikonok elrendezése

en: Top-left corner
hu: Bal felső sarok

en: Top-right corner
hu: Jobb felső sarok

en: Bottom-left corner
hu: Bal alsó sarok

en: Bottom-right corner
hu: Jobb alsó sarok

en: Add new drives to the opposite side of the screen
hu: Új meghajtók hozzáadása a képernyő ellentétes oldalán

en: Highlight the drop place during Drag'n'Drop
hu: Az ejtés helyének kiemelése fogd és vidd műveletkor

note: Nautilus options
en: Settings shared with Nautilus
hu: A Nautilussal megosztott beállítások

en: Click type for open files
hu: A fájlok megnyitásához használandó kattintás típusa

en: Single click
hu: Egyszeres kattintás

en: Double click
hu: Dupla kattintás

en: Show hidden files
hu: Rejtett fájlok megjelenítése

en: Show a context menu item to delete permanently
hu: Helyi menü-elem megjelenítése a végleges törléshez

en: Action to do when launching a program from the desktop
hu: Program asztalról történő indításakor végrehajtandó művelet

en: Display the content of the file
hu: A fájl tartalmának megjelenítése

en: Launch the file
hu: A fájl futtatása

en: Ask what to do
hu: Kérdezze meg, mi a teendő

en: Show image thumbnails
hu: Bélyegképek megjelenítése

en: Never
hu: Soha

en: Local files only
hu: Csak helyi fájlok esetén

en: Always
hu: Mindig

en: Icon size
hu: Ikonméret

en: Set the size for the desktop icons.
hu: Az asztali ikonok méretének beállítása.

en: Show personal folder
hu: Személyes mappa megjelenítése

en: Show the personal folder in the desktop.
hu: A személyes mappa megjelenítése az asztalon.

en: Show trash icon
hu: Kuka ikon megjelenítése

en: Show the trash icon in the desktop.
hu: A kuka ikon megjelenítése az asztalon.

en: New icons start corner
hu: Új ikonok kezdősarka

en: Set the corner from where the icons will start to be placed.
hu: Beállítja a sarkot, ahová az ikonok helyezve lesznek.

en: Show the disk drives connected to the computer.
hu: A számítógéphez csatlakoztatott lemezmeghajtók megjelenítése.

en: Show mounted network volumes in the desktop.
hu: Csatolt hálózati kötetek megjelenítése az asztalon.

en: When adding drives and volumes to the desktop, add them to the opposite side of the screen.
hu: Ha lemezeket és köteteket ad az asztalhoz, akkor a képernyő ellentétes oldalán teszi.

en: Shows a rectangle in the destination place during DnD
hu: Egy négyzetet jelenít meg a célhelyen fogd és vidd művelet esetén

en: When doing a Drag'n'Drop operation, marks the place in the grid where the icon will be put with a semitransparent rectangle.
hu: Amikor fogd és vidd művelet végez, akkor a rácshelyen egy ikont fog megjeleníteni egy félig áttetsző négyzetben.
