desktop-icons master - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: New folder name
eu: Karpetaren izen berria

en: Create
eu: Sorrera

en: Cancel
eu: Utzi

en: Folder names cannot contain “/”.
eu: Karpeta-izenak ezin du '/' karaktererik eduki.

en: A folder cannot be called “.”.
eu: Karpeta ezin da '.' gisa deitu.

en: A folder cannot be called “..”.
eu: Karpeta ezin da '..' gisa deitu.

en: Folders with “.” at the beginning of their name are hidden.
eu: Izenaren hasieran "." duten karpetak ezkutuan daude.

en: There is already a file or folder with that name.
eu: Badago izen hori duen fitxategi edo karpeta bat.

en: Size for the desktop icons
eu: Mahaigaineko ikonoen tamaina

en: Small
eu: Txikia

en: Standard
eu: Arrunta

en: Large
eu: Handia

en: Show the personal folder in the desktop
eu: Erakutsi karpeta pertsonala mahaigainean

en: Show the trash icon in the desktop
eu: Erakutsi zakarrontziaren ikonoa mahaigainean

en: New Folder
eu: Karpeta berria

en: Paste
eu: Itsatsi

en: Undo
eu: Desegin

en: Redo
eu: Berregin

en: Show Desktop in Files
eu: Erakutsi mahaigaina Fitxategiak aplikazioan

en: Open in Terminal
eu: Ireki terminalean

en: Change Background…
eu: Aldatu atzeko planoa…

en: Display Settings
eu: Pantailaren ezarpenak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Command not found
eu: Ez da komandoa aurkitu

en: Don’t Allow Launching
eu: Ez baimendu abiaraztea

en: Allow Launching
eu: Baimendu abiaraztea

en: Open
eu: Ireki

en: Open With Other Application
eu: Ireki beste aplikazio batekin

en: Cut
eu: Ebaki

en: Copy
eu: Kopiatu

en: Rename…
eu: Aldatu izena…

en: Move to Trash
eu: Bota zakarrontzira

en: Empty Trash
eu: Hustu zakarrontzia

en: Properties
eu: Propietateak

en: Show in Files
eu: Erakutsi Fitxategiak aplikazioan

en: Icon size
eu: Ikonoaren tamaina

en: Set the size for the desktop icons.
eu: Ezarri mahaigaineko ikonoen tamaina.

en: Show personal folder
eu: Erakutsi karpeta pertsonala

en: Show the personal folder in the desktop.
eu: Erakutsi karpeta pertsonala mahaigainean.

en: Show trash icon
eu: Erakutsi zakarrontziaren ikonoa

en: Show the trash icon in the desktop.
eu: Erakutsi zakarrontziaren ikonoa mahaigainean.
