desktop-icons master - en to sk translation catalogue (50 entries)

en: New folder name
sk: Nový názov priečinka

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Folder names cannot contain “/”.
sk: Názvy priečinkov nemôžu obsahovať znak „/“.

en: A folder cannot be called “.”.
sk: Priečinok nemôže byť nazvaný „.“.

en: A folder cannot be called “..”.
sk: Priečinok nemôže byť nazvaný „..“.

en: Folders with “.” at the beginning of their name are hidden.
sk: Priečinky s názvami začínajúcimi znakom „.“ sú skryté.

en: There is already a file or folder with that name.
sk: Súbor alebo priečinok s týmto názvom už existuje.

en: Size for the desktop icons
sk: Veľkosť ikon pracovnej plochy

en: Small
sk: Malé

en: Standard
sk: Štandardné

en: Large
sk: Veľké

en: Show the personal folder in the desktop
sk: Zobraziť osobný priečinok na pracovnej ploche

en: Show the trash icon in the desktop
sk: Zobraziť ikonu Koša na pracovnej ploche

en: Show mounted drives in the desktop
sk: Zobraziť pripojené jednotky na pracovnej ploche

en: New Folder
sk: Nový priečinok

en: New Document
sk: Nový dokument

en: Paste
sk: Vložiť

en: Undo
sk: Vráti späť

en: Redo
sk: Opakovať vrátené

en: Show Desktop in Files
sk: Zobraziť Plochu v aplikácii Súbory

en: Open in Terminal
sk: Otvoriť v termináli

en: Change Background…
sk: Zmeniť pozadie…

en: Display Settings
sk: Nastavenia displejov

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Rename
sk: Premenovanie

en: Command not found
sk: Príkaz sa nenašiel

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
sk: Zlyhalo vysúvanie jednotky „%s“:

en: Don’t Allow Launching
sk: Neumožniť spúšťanie

en: Allow Launching
sk: Umožniť spúšťanie

en: Open
sk: Otvorené

en: Open With Other Application
sk: Otvoriť inou aplikáciou

en: Launch using Dedicated Graphics Card
sk: Spustiť pomocou vyhradenej grafickej karty

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Copy
sk: Skopíruje

en: Rename…
sk: Premenovať…

en: Move to Trash
sk: Presunúť do Koša

en: Empty Trash
sk: Vyprázdniť Kôš

en: Eject
sk: Vysunúť

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Show in Files
sk: Zobraziť v aplikácii Súbory

en: Home
sk: Domov

en: Icon size
sk: Veľkosť ikon

en: Set the size for the desktop icons.
sk: Nastaví veľkosť ikon na pracovnej ploche.

en: Show personal folder
sk: Zobraziť osobný priečinok

en: Show the personal folder in the desktop.
sk: Zobrazí osobný priečinok na pracovnej ploche.

en: Show trash icon
sk: Zobraziť ikonu Koša

en: Show the trash icon in the desktop.
sk: Zobrazí ikonu Koša na pracovnej ploche.

en: Show mounted drives
sk: Zobraziť pripojené jednotky

en: Show mounted drives in the desktop.
sk: Zobrazí pripojené jednotky na pracovnej ploche.
