desktop-icons master - en to sl translation catalogue (50 entries)

en: New folder name
sl: Ime nove mape

en: Create
sl: Ustvari

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Folder names cannot contain “/”.
sl: Ime mape ne sme vsebovati poševnice » / «.

en: A folder cannot be called “.”.
sl: Mapa ne sme biti poimenovana » . «.

en: A folder cannot be called “..”.
sl: Mapa ne sme biti poimenovana » .. «.

en: Folders with “.” at the beginning of their name are hidden.
sl: Mape, katerih ime se začne s piko » . «, so skrite mape.

en: There is already a file or folder with that name.
sl: Mapa oziroma datoteka z enakim imenom že obstaja.

en: Size for the desktop icons
sl: Velikost ikon namizja

en: Small
sl: Majhne

en: Standard
sl: Običajne

en: Large
sl: Velike

en: Show the personal folder in the desktop
sl: Pokaži osebno mapo na namizju

en: Show the trash icon in the desktop
sl: Pokaži smeti na namizju

en: Show mounted drives in the desktop
sl: Pokaži priklopljene nosilce na namizju

en: New Folder
sl: Nova mapa

en: New Document
sl: Nov dokument

en: Paste
sl: Prilepi

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Redo
sl: Ponovno uveljavi

en: Show Desktop in Files
sl: Odpri Namizje v upravljalniku datotek

en: Open in Terminal
sl: Odpri v terminalu

en: Change Background…
sl: Spremeni ozadje …

en: Display Settings
sl: Nastavitve zaslona

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Rename
sl: Preimenuj

en: Command not found
sl: Ukaza ni mogoče najti

note: TRANSLATORS: %s is the filesystem name
en: Ejecting drive “%s” failed:
sl: Izmetavanje pogona »%s« je spodletelo:

en: Don’t Allow Launching
sl: Ne dovoli zaganjanja

en: Allow Launching
sl: Dovoli zaganjanje

en: Open
sl: Odpri

en: Open With Other Application
sl: Odpri z drugim programom …

en: Launch using Dedicated Graphics Card
sl: Zaženi z uporabo določene grafične kartice

en: Cut
sl: Izreži

en: Copy
sl: Kopiraj

en: Rename…
sl: Preimenuj …

en: Move to Trash
sl: Premakni v smeti

en: Empty Trash
sl: Izprazni smeti

en: Eject
sl: Izvrzi

en: Properties
sl: Lastnosti

en: Show in Files
sl: Pokaži v upravljalniku datotek

en: Home
sl: Na začetek

en: Icon size
sl: Velikost ikon

en: Set the size for the desktop icons.
sl: Nastavitev velikosti ikon na namizju.

en: Show personal folder
sl: Pokaži osebno mapo

en: Show the personal folder in the desktop.
sl: Pokaže ikono osebne mape na namizju.

en: Show trash icon
sl: Pokaži ikono smeti

en: Show the trash icon in the desktop.
sl: Pokaže ikono smeti na namizju.

en: Show mounted drives
sl: Pokaži priklopljene nosilce

en: Show mounted drives in the desktop.
sl: Pokaži priklopljene nosilce na namizju.
