gnome-shell-extension-espresso - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Auto suspend and screensaver disabled. Night Light paused.
cs: Automatické uspání a spořič obrazovky zakázány. Noční světlo pozastaveno.

en: Auto suspend and screensaver disabled
cs: Automatické uspání a spořič obrazovky zakázány

en: Auto suspend and screensaver enabled. Night Light resumed.
cs: Automatické uspání a spořič obrazovky povoleny. Noční světlo je opět aktivováno.

en: Auto suspend and screensaver enabled
cs: Automatické uspání a spořič obrazovky povoleny

en: Turning off "espresso enabled when docked"
cs: Vypnout "Espresso při dokování povoleno"

en: Turning off "espresso enabled when charging"
cs: Vypnout "Espresso při nabíjení povoleno"

en: Turning off "espresso enabled when fullscreen"
cs: Vypnout "Espresso při celoobrazovkovém režimu povoleno"

en: Show Espresso in top panel
cs: Zobrazit Espresso v horní liště

en: Enable when a fullscreen application is running
cs: Povolit je-li spuštěna aplikace v celoobrazovkovém režimu

en: Restore state across reboots
cs: Obnovit stav mezi spuštěními

en: Enable notifications
cs: Povolit oznámení

en: Pause/resume Night Light if enabled
cs: Pozastavit/znova aktivovat noční světlo je-li zapnuto

en: Pause/resume Night Light for defined applications only
cs: Pozastavit/znova aktivovat noční světlo jen pro zadanou aplikaci

en: Enable when charging and docked to external monitors
cs: Povolit při nabíjení a při připojení externích monitorů

en: Enable when this device is charging
cs: Povolit při nabíjení zařízení

en: Allow to temporarily override without affecting my settings
cs: Povolit dočasné přepsání bez vlivu na má nastavení

en: Applications which enable Espresso automatically
cs: Aplikace jež automaticky zapnou Espresso

en: Application list
cs: Seznam aplikací

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name)
cs: Seznam řetězců, kde každý obsahuje ID aplikace (název desktop souboru)

en: Store espresso user state
cs: Uložit uživatelský stav Espressa

en: Restore espresso state
cs: Obnovit stav Espressa

en: Show indicator
cs: Zobrazovat ikonu

en: Show the indicator on the top panel
cs: Zobrazovat ikonu v horní liště

en: Show notifications
cs: Zobrazovat oznámení

en: Show notifications when enabled/disabled
cs: Zobrazovat oznámení při zapnutí/vypnutí

en: Enable when docked to external monitors
cs: Povolit při připojení k externímu monitoru

en: Enable when the device is on ac power and connected to external monitors
cs: Povolit při napájení zařízení ze sítě a připojení k externímu monitoru

en: Enable when charging
cs: Povolit při nabíjení

en: Enable when the device is on ac power
cs: Povolit při napájení ze sítě

en: Allow turning on/off without changing my settings
cs: Povolit zapnout/vypnout beze změny mého nastavení

en: Pause/resume Night Light
cs: Pozastavit/obnovit noční světlo

en: Pause/resume Night Light when enabled/disabled
cs: Pozastavit/obnovit noční světlo, je-li zapnuto/vypnuto

en: Pause/resume Night Light for defined applications when enabled/disabled
cs: Pozastavit/obnovit noční světlo pro definované aplikace jsou-li povoleny/zakázány

en: Whether or not this device has a battery
cs: Má-li zařízení baterii

en: Auto-determined on startup
cs: Automaticky zjistit při spuštění
