gnome-shell-extension-espresso - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Auto suspend and screensaver disabled. Night Light paused.
sk: Automatické uspanie a šetrič obrazovky sú zakázané. Nočné svetlo je pozastavené.

en: Auto suspend and screensaver disabled
sk: Automatické uspanie a šetrič obrazovky sú zakázané

en: Auto suspend and screensaver enabled. Night Light resumed.
sk: Automatické uspanie a šetrič obrazovky sú povolené. Nočné svetlo je opäť aktivované.

en: Auto suspend and screensaver enabled
sk: Automatické uspanie a šetrič obrazovky sú povolené

en: Show Espresso in top panel
sk: Zobraziť Espresso v hornej lište

en: Enable when a fullscreen application is running
sk: Povoliť, keď je spustená aplikácia v režime na celú obrazovku

en: Restore state across reboots
sk: Obnoviť stav medzi spusteniami

en: Enable notifications
sk: Povoliť oznámenia

en: Pause/resume Night Light if enabled
sk: Pozastaviť/znova aktivovať nočné svetlo, ak je zapnuté

en: Pause/resume Night Light for defined applications only
sk: Pozastaviť/znova aktivovať nočné svetlo pre zadanú aplikáciu

en: Applications which enable Espresso automatically
sk: Aplikácie, ktoré automaticky zapnú Espresso

en: Application list
sk: Zoznam aplikácií

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name)
sk: Zoznam reťazcov, kde každý obsahuje ID aplikácie (názov .desktop súboru)

en: Store espresso user state
sk: Uložiť používateľský stav Espressa

en: Restore espresso state
sk: Obnoviť stav Espressa

en: Show indicator
sk: Zobrazovať ikonu

en: Show the indicator on the top panel
sk: Zobraziť Espresso v hornej lište

en: Show notifications
sk: Zobrazovať oznámenia

en: Show notifications when enabled/disabled
sk: Ak je zapnuté/vypnuté zobrazovať oznámenia

en: Pause/resume Night Light
sk: Pozastaviť/znova aktivovať nočné svetlo

en: Pause/resume Night Light when enabled/disabled
sk: Pozastaviť/znova aktivovať nočné svetlo, ak je zapnuté/vypnuté
