gnome-shell-extension-espresso - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Auto suspend and screensaver disabled
sv: Automatiskt vänteläge och skärmsläckare inaktiverade

en: Auto suspend and screensaver enabled
sv: Automatiskt vänteläge och skärmsläckare aktiverade

en: Show Espresso in top panel
sv: Visa Espresso i panelen

en: Enable when a fullscreen application is running
sv: Aktivera när ett program använder helskärmsläget

en: Restore state across reboots
sv: Återställ tillstånd efter omstart

en: Enable notifications
sv: Aktivera notifieringar

en: Applications which enable Espresso automatically
sv: Program som automatiskt aktiverar Espresso

en: Application list
sv: Programlista

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name)
sv: En lista av strängar med program-ID:n (skrivbordets filnamn)

en: Store espresso user state
sv: Spara espressos användarstatus

en: Restore espresso state
sv: Återställ espresso-status

en: Show indicator
sv: Visa indikator

en: Show the indicator on the top panel
sv: Visa indikator i panelen

en: Show notifications
sv: Visa notifieringar

en: Show notifications when enabled/disabled
sv: Visa notifieringar vid aktivering/inaktivering
