gnome-shell-extension-espresso - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Auto suspend and screensaver disabled
tr: Ekran koruyucu ve otomatik karartma kapalı

en: Auto suspend and screensaver enabled
tr: Ekran koruyucu ve otomatik karartma açık

en: Show Espresso in top panel
tr: Espresso üst panelde görünsün

en: Enable when a fullscreen application is running
tr: Tam ekran uygulama çalıştırıldığı zaman aktif olacaktır

en: Restore state across reboots
tr: Yeniden başlatma arasında durumu geri yükle

en: Enable notifications
tr: Bildirimleri aktif et

en: Applications which enable Espresso automatically
tr: Kafeini otomatik olarak etkinleştiren uygulamalar

en: Application list
tr: Uygulama listesi

en: A list of strings, each containing an application id (desktop file name)
tr: Her biri bir uygulama kimliği içeren bir dize listesi (masaüstü dosya adı)

en: Store espresso user state
tr: Kafein kullanıcı durumunu sakla

en: Restore espresso state
tr: Kafein durumunu geri yükle

en: Show indicator
tr: Göstergeyi göster

en: Show the indicator on the top panel
tr: Göstergeyi üst panelde göster

en: Show notifications
tr: Bildirimleri göster

en: Show notifications when enabled/disabled
tr: Aktif/Pasif olduğunda bildirimleri göster
