Fly-Pie 5 - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Devices
si: උපාංග

note: Translators: Please keep this short. This is the (short) description shown in the add-new-item-popover.
en: Shows connected devices.
si: සම්බන්ධිත උපාංග පෙන්වයි.

en: Save
si: සුරකින්න

note: Translators: This is an entry of the default menu.
en: Sound
si: ශබ්දය

note: Translators: This is an entry of the default menu.
en: Mute
si: නිශ්ශබ්ද

note: Translators: This is an entry of the default menu.
en: Play / Pause
si: ධාවනය / විරාමය
