gamemode-extension - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: %d active client | %d active clients
ca[0]: %d client actiu
ca[1]: %d clients actius

en: Active icon tint
ca: Tinta la icona en activar

en: Always show the icon
ca: Mostra sempre la icona

en: Computer performance is now optimized for playing games
ca: El rendiment de l’ordinador és òptim per a jugar

en: Computer performance is reset for normal usage
ca: El rendiment de l’ordinador s’ha restablert per a un ús normal

en: Display the icon even if GameMode is currently not active.
ca: Mostra la icona encara que el mode de joc no sigui actiu.

en: Emit notifications when the global GameMode status changes.
ca: Emet notificacions quan canviï l’estat global del mode de joc.

en: GameMode is active
ca: El mode de joc és actiu

en: GameMode is off
ca: El mode de joc és inactiu

en: No active clients
ca: No hi ha cap client actiu

en: Notifications
ca: Notificacions

en: The color to use tinting the icon.
ca: El color a utilitzar per a tintar la icona.

en: Tint the icon with a color when GameMode is active.
ca: Tinta la icona amb un color quan el mode de joc és actiu.
