gamemode-extension - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: %d active client | %d active clients
pl[0]: %d aktywny klient
pl[1]: %d aktywnych klientów
pl[2]: %d aktywnych klientów
pl[3]: %d aktywnych klientów

en: Active icon tint
pl: Kolor ikony aktywności

en: Always show the icon
pl: Stałe wyświetlanie ikony

en: Computer performance is now optimized for playing games
pl: Wydajność komputera jest teraz zoptymalizowana do grania

en: Computer performance is reset for normal usage
pl: Wydajność komputera została przywrócona do zwykłego działania

en: Display the icon even if GameMode is currently not active.
pl: Wyświetla ikonę, nawet jeśli tryb GameMode nie jest obecnie aktywny.

en: Emit notifications when the global GameMode status changes.
pl: Wyświetla powiadomienia po zmianie globalnego stanu trybu GameMode.

en: GameMode is active
pl: Tryb GameMode jest aktywny

en: GameMode is off
pl: Tryb GameMode jest wyłączony

en: No active clients
pl: Brak aktywnych klientów

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: The color to use tinting the icon.
pl: Kolor ikony.

en: Tint the icon with a color when GameMode is active.
pl: Koloruje ikonę, kiedy tryb GameMode jest aktywny.
