gsconnect - en to et_EE translation catalogue (244 entries)

en: KDE Connect implementation for GNOME
et_EE: KDE Connecti teostus GNOMEle

en: GSConnect Team
et_EE: GSConnecti meeskond

en: With GSConnect you can securely connect to mobile devices and other desktops to:
et_EE: GSConnecti abil saad sa turvaliselt ühenduda mobiilseadmete ja teiste töölaudadega, et:

en: Share files, links and text
et_EE: Jagada faile, linke ja teksti

en: Send and receive messages
et_EE: Saata ja vastu võtta sõnumeid

en: Sync clipboard content
et_EE: Sünkroonida lõikelaua sisu

en: Sync contacts
et_EE: Sünkroonida kontakte

en: Sync notifications
et_EE: Sünkroonida teatisi

en: Control media players
et_EE: Juhtida meediamängijaid

en: Control system volume
et_EE: Juhtida süsteemi helitugevust

en: Execute predefined commands
et_EE: Käivitada eelmääratud käsklusi

en: And more…
et_EE: Ja muud…

en: GSConnect in GNOME Shell
et_EE: GSConnect GNOME Shellis

note: TRANSLATORS: Open a dialog to connect to an IP or Bluez device
en: Connect to…
et_EE: Ühendu…

en: Cancel
et_EE: Loobu

en: Connect
et_EE: Ühenda

en: IP Address
et_EE: IP-aadress

en: No contacts
et_EE: Kontakte pole

en: Help
et_EE: Abi

en: Type a phone number or name
et_EE: Kirjuta telefoninumber või nimi

note: TRANSLATORS: All other phone number types
en: Other
et_EE: Muu

note: TRANSLATORS: Share URL by SMS
en: Send SMS
et_EE: Saada SMS

en: Send
et_EE: Saada

en: Device is disconnected
et_EE: Seade on lahti ühendatud

en: Send Message
et_EE: Saada sõnum

en: Type a message
et_EE: Kirjuta sõnum

en: Message Entry
et_EE: Sõnumi sisestamine

en: Type a message and press Enter to send
et_EE: Kirjuta sõnum ja vajuta saatmiseks Enter

en: Messaging
et_EE: Sõnumside

en: New Conversation
et_EE: Uus vestlus

en: No Conversations
et_EE: Vestlused puuduvad

en: No conversation selected
et_EE: Ühtegi vestlust pole valitud

en: Select or start a conversation
et_EE: Vali või alusta vestlus

en: Edit Command
et_EE: Muuda käsklust

en: Save
et_EE: Salvesta

en: Name
et_EE: Nimi

en: Command Line
et_EE: Käsurida

en: Choose an executable
et_EE: Vali käivitatav

en: Open
et_EE: Ava

en: Desktop
et_EE: Lauaarvuti

en: Camera
et_EE: Kaamera

en: Clipboard Sync
et_EE: Lõikelaua sünkroonimine

en: Media Players
et_EE: Meediamängijad

en: Mouse & Keyboard
et_EE: Hiir ja klaviatuur

en: Volume Control
et_EE: Helitugevuse juhtimine

en: Files
et_EE: Failid

en: Receive Files
et_EE: Võta faile vastu

en: Save files to
et_EE: Salvesta failid asukohta

en: Sharing
et_EE: Jagamine

en: Device Battery
et_EE: Seadme aku

en: Low Battery Notification
et_EE: Tühjeneva aku teade

en: Charged Up to Custom Level Notification
et_EE: Teade kohandatud taseme laadimisest

en: Fully Charged Notification
et_EE: Täislaetud aku teade

en: System Battery
et_EE: Süsteemi aku

en: Share Statistics
et_EE: Jaga statistikat

en: Battery
et_EE: Aku

en: Commands
et_EE: Käsklused

en: Add Command
et_EE: Lisa käsklus

note: TRANSLATORS: 'Share' is a verb here; this refers to the action of sharing
en: Share Notifications
et_EE: Jaga teateid

en: Share When Active
et_EE: Jaga, kui on aktiivne

en: Applications
et_EE: Rakendused

en: Notifications
et_EE: Teated

en: Contacts
et_EE: Kontaktid

en: Incoming Calls
et_EE: Sissetulevad kõned

en: Volume
et_EE: Helitugevus

en: Pause Media
et_EE: Peata meedia

en: Ongoing Calls
et_EE: Käimasolevad kõned

en: Mute Microphone
et_EE: Vaigista mikrofon

en: Telephony
et_EE: Telefonifunktsioon

en: Action Shortcuts
et_EE: Tegevuste otseteed

en: Reset All…
et_EE: Lähtesta kõik…

en: Shortcuts
et_EE: Otseteed

en: Plugins
et_EE: Pluginad

en: Experimental
et_EE: Katseline

en: Device Cache
et_EE: Seadme vahemälu

en: Clear Cache…
et_EE: Tühjenda vahemälu…

en: Legacy SMS Support
et_EE: Pärand SMS-tugi

en: SFTP Automount
et_EE: SFTP automaathaakimine

en: Advanced
et_EE: Täpsemad

en: Keyboard Shortcuts
et_EE: Klaviatuuriotseteed

en: Device Settings
et_EE: Seadme seaded

note: TRANSLATORS: Send a pair request to the device
en: Pair
et_EE: Paarita

en: Device is unpaired
et_EE: Seade on paaritamata

en: You may configure this device before pairing
et_EE: Sa võid seda seadet enne paaritamist seadistada

note: TRANSLATORS: View the TLS Certificate fingerprint
en: Encryption Info
et_EE: Krüpteeringu teave

note: TRANSLATORS: Unpair the device and notify it
en: Unpair
et_EE: Eemalda paardumine

note: TRANSLATORS: Send clipboard content to device
en: To Device
et_EE: Seadmesse

note: TRANSLATORS: Receive clipboard content from the device
en: From Device
et_EE: Seadmest

note: TRANSLATORS: Don't change the system volume
en: Nothing
et_EE: Puudub

note: TRANSLATORS: Restore the system volume
en: Restore
et_EE: Taasta

note: TRANSLATORS: Lower the system volume
en: Lower
et_EE: Vaiksem

note: TRANSLATORS: Mute the system volume TRANSLATORS: Silence the actively ringing call
en: Mute
et_EE: Vaigista

en: Set
et_EE: Määra

note: Keys for cancelling (␛) or resetting (␈) a shortcut
en: Press Esc to cancel or Backspace to reset the keyboard shortcut.
et_EE: Vajuta tühistamiseks Esc või klaviatuuriotsetee lähtestamiseks Tagasilüke.

en: Device Name
et_EE: Seadme nimi

en: _Rename
et_EE: Nimeta ümber

en: Refresh
et_EE: Värskenda

en: Mobile Settings
et_EE: Mobiiliseaded

en: Service Menu
et_EE: Teenusemenüü

en: Device Menu
et_EE: Seadmemenüü

en: Edit Device Name
et_EE: Muuda seadme nime

en: Devices
et_EE: Seadmed

en: Searching for devices…
et_EE: Seadmete otsimine…

en: Browser Add-Ons
et_EE: Brauserilaiendused

en: Enable
et_EE: Luba

en: This device is invisible to unpaired devices
et_EE: See seade on paardumata seadmetele nähtamatu

en: Discovery Disabled
et_EE: Avastamine keelatud

en: Display Mode
et_EE: Ekraanirežiim

note: TRANSLATORS: Show device indicators in the top bar
en: Panel
et_EE: Paneel

note: TRANSLATORS: Show devices in the user menu like Bluetooth
en: User Menu
et_EE: Kasutajamenüü

note: TRANSLATORS: Generate a support log
en: Generate Support Log
et_EE: Genereeri tugiteenusele logi

en: About GSConnect
et_EE: GSConnecti teave

en: Select a Device
et_EE: Vali seade

en: Select
et_EE: Vali

note: TRANSLATORS: No devices are known or available
en: No Device Found
et_EE: Seadet ei leitud

en: Device List
et_EE: Seadmete loend

en: Report
et_EE: Teata

en: Something’s gone wrong
et_EE: Midagi läks valesti

en: GSConnect encountered an unexpected error. Please report the problem and include any information that may help.
et_EE: GSConnectil esines ootamatu viga. Palun teata veast ja lisa mistahes infot, mis võib lahendamisel kaasa aidata.

en: Technical Details
et_EE: Tehnilised andmed

note: TRANSLATORS: Top-level context menu item for GSConnect
en: Send To Mobile Device
et_EE: Saada mobiilseadmesse

en: Edit
et_EE: Muuda

en: Remove
et_EE: Eemalda

en: Disabled
et_EE: Keelatud

note: TRANSLATORS: Summary of a keyboard shortcut function Example: Enter a new shortcut to change Messaging
en: Enter a new shortcut to change <b>%s</b>
et_EE: Sisesta <b>%s</b> muutmiseks uus otsetee

note: TRANSLATORS: When a keyboard shortcut is unavailable Example: [Ctrl]+[S] is already being used
en: %s is already being used
et_EE: %s on juba kasutusel

en: A complete KDE Connect implementation for GNOME
et_EE: Täielik KDE Connect'i teostus GNOMEle

en: Debug messages are being logged. Take any steps necessary to reproduce a problem then review the log.
et_EE: Silumissõnumid logitakse. Teosta mistahes vajalikud sammud probleemi taasloomiseks, seejärel vaata logi üle.

en: Review Log
et_EE: Vaata logi üle

en: Laptop
et_EE: Sülearvuti

en: Smartphone
et_EE: Nutitelefon

en: Tablet
et_EE: Tahvelarvuti

en: Television
et_EE: Televisioon

en: Unpaired
et_EE: Paaritamata

en: Disconnected
et_EE: Ühendus katkestatud

en: Connected
et_EE: Ühendatud

en: Waiting for service…
et_EE: Teenuse ootamine…

en: Click for help troubleshooting
et_EE: Klõpsa, et saada veaotsingul abi

en: Click for more information
et_EE: Klõpsa rohkema teabe saamiseks

en: Dial Number
et_EE: Helista telefoninumbrile

en: Share File
et_EE: Jaga faili

en: List available devices
et_EE: Kuva saadaolevad seadmed

en: List all devices
et_EE: Kuva kõik seadmed

en: Target Device
et_EE: Sihtseade

en: Message Body
et_EE: Sõnumi sisu

en: Send Notification
et_EE: Saada teade

en: Notification App Name
et_EE: Teavitava rakenduse nimi

en: Notification Body
et_EE: Teate sisu

en: Notification Icon
et_EE: Teate ikoon

en: Notification ID
et_EE: Teate ID

en: Photo
et_EE: Foto

en: Ring
et_EE: Helise

en: Share Link
et_EE: Jaga linki

en: Share Text
et_EE: Jaga teksti

en: Show release version
et_EE: Kuva väljalaskeversiooni

note: TRANSLATORS: Bluetooth address for remote device
en: Bluetooth device at %s
et_EE: Bluetooth-seade aadressil %s

note: TRANSLATORS: eg. Pair Request from Google Pixel
en: Pair Request from %s
et_EE: Paaritamistaotlus seadmelt %s

en: Reject
et_EE: Keeldu

en: Accept
et_EE: Nõustu

en: Discovery has been disabled due to the number of devices on this network.
et_EE: Avastamine on keelatud selles võrgus olevate seadmete arvu tõttu.

en: OpenSSL not found
et_EE: OpenSSLi ei leitud

en: Port already in use
et_EE: Port on juba kasutusel

en: Exchange battery information
et_EE: Aku infovahetus

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery is full
en: %s: Battery is full
et_EE: %s: aku on täis

note: TRANSLATORS: when the battery is fully charged TRANSLATORS: When the battery level is 100%
en: Fully Charged
et_EE: Täielikult laetud

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery has reached custom charge level
en: %s: Battery has reached custom charge level
et_EE: %s: Aku on laetud kohandatud tasemeni

note: TRANSLATORS: when the battery has reached custom charge level
en: %d%% Charged
et_EE: %d%% Laetud

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery is low
en: %s: Battery is low
et_EE: %s: aku on tühi

note: TRANSLATORS: eg. 15% remaining
en: %d%% remaining
et_EE: %d%% jäänud

en: Clipboard
et_EE: Lõikelaud

en: Share the clipboard content
et_EE: Jaga lõikelaua sisu

en: Clipboard Push
et_EE: Lõikelaua saatmine

en: Clipboard Pull
et_EE: Lõikelaua vastuvõtmine

en: Access contacts of the paired device
et_EE: Ligipääs ühendatud seadme kontaktide juurde

en: Find My Phone
et_EE: Leia mu telefon

en: Ring your paired device
et_EE: Helista oma seotud seadmele

en: Mousepad
et_EE: Hiirepadi

en: Enables the paired device to act as a remote mouse and keyboard
et_EE: Võimaldab seotud seadmel töötada hiire ja klaviatuurina

en: Bidirectional remote media playback control
et_EE: Kahesuunaline meediumi kaugjuhtimine

en: Unknown
et_EE: Teadmata

en: Share notifications with the paired device
et_EE: Jaga teavitusi seotud seadmega

en: Cancel Notification
et_EE: Tühista teade

en: Close Notification
et_EE: Sulge teade

en: Reply Notification
et_EE: Vasta teatele

en: Activate Notification
et_EE: Aktiveeri teade

en: Request the paired device to take a photo and transfer it to this PC
et_EE: Tee seotud seadmega pilti ning saada see arvutisse

en: Transfer Failed
et_EE: Ülekanne ebaõnnestus

note: TRANSLATORS: eg. Failed to send "photo.jpg" to Google Pixel TRANSLATORS: eg. Failed to send "book.pdf" to Google Pixel
en: Failed to send “%s” to %s
et_EE: „%s“saatmine seadmesse %s ebaõnnestus

en: Send and receive pings
et_EE: Pingide saatmine ja vastu võtmine

en: Presentation
et_EE: Esitlus

en: Use the paired device as a presenter
et_EE: Kasuta seotud seadet presentatsiooniks

en: Run Commands
et_EE: Käivita käsklusi

en: Run commands on your paired device or let the device run predefined commands on this PC
et_EE: Käivita käsklusi seotud seadmel või luba seadmel käivitada ettemääratuid käske selles arvutis

en: Browse the paired device filesystem
et_EE: Sirvi seotud seadme failisüsteemi

en: Mount
et_EE: Haagi

en: Unmount
et_EE: Haagi lahti

en: %s reported an error
et_EE: %s teatas vea

en: Share
et_EE: Jaga

en: Share files and URLs between devices
et_EE: URL-i ja failide jagamine seadmete vahel

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel is not allowed to upload files
en: %s is not allowed to upload files
et_EE: %s ei tohi faile üles laadida

en: Transferring File
et_EE: Faili edastamine

note: TRANSLATORS: eg. Receiving 'book.pdf' from Google Pixel
en: Receiving “%s” from %s
et_EE: „%s“vastuvõtmine seadmelt %s

en: Transfer Successful
et_EE: Ülekanne edukas

note: TRANSLATORS: eg. Received 'book.pdf' from Google Pixel
en: Received “%s” from %s
et_EE: „%s“vastu võetud seadmelt %s

en: Open File
et_EE: Ava fail

note: TRANSLATORS: eg. Failed to receive 'book.pdf' from Google Pixel
en: Failed to receive “%s” from %s
et_EE: „%s“vastuvõtmine seadmest %s ebaõnnestus

en: Text Shared By %s
et_EE: %s poolt jagatud tekst

note: TRANSLATORS: eg. Sending 'book.pdf' to Google Pixel
en: Sending “%s” to %s
et_EE: Saadan „%s“seadmesse %s

note: TRANSLATORS: eg. Sent "book.pdf" to Google Pixel
en: Sent “%s” to %s
et_EE: „%s“saadetud seadmesse %s

note: TRANSLATORS: eg. Send files to Google Pixel
en: Send files to %s
et_EE: Saada faile seadmesse %s

note: TRANSLATORS: Mark the file to be opened once completed
en: Open when done
et_EE: Ava, kui valmis

note: TRANSLATORS: eg. Send a link to Google Pixel
en: Send a link to %s
et_EE: Saada link seadmesse %s

en: Send and read SMS of the paired device and be notified of new SMS
et_EE: Saada ja loe seotud seadme SMS-e ning saa teadet uute SMS-ide kohta

en: New SMS (URI)
et_EE: Uus SMS (URI)

en: Reply SMS
et_EE: Vasta SMSile

en: Share SMS
et_EE: Jaga SMSi

en: System Volume
et_EE: Süsteemi helitugevus

en: Enable the paired device to control the system volume
et_EE: Luba ühendatud seadmel juhtida süsteemi helitugevust

en: PulseAudio not found
et_EE: PulseAudiot ei leitud

en: Be notified about calls and adjust system volume during ringing/ongoing calls
et_EE: Saa teadet kõnede kohta ning reguleeri saabuvate/väljuvate kõnede helitugevust

note: TRANSLATORS: Silence the actively ringing call
en: Mute Call
et_EE: Vaigista kõne

note: Ensure we have a sender TRANSLATORS: No name or phone number Contact Name
en: Unknown Contact
et_EE: Tundmatu kontakt

note: TRANSLATORS: The phone is ringing
en: Incoming call
et_EE: Sissetulev kõne

note: TRANSLATORS: A phone call is active
en: Ongoing call
et_EE: Väljuv kõne

note: TRANSLATORS: A fax number
en: Fax
et_EE: Faks

note: TRANSLATORS: A work or office phone number
en: Work
et_EE: Töö

note: TRANSLATORS: A mobile or cellular phone number
en: Mobile
et_EE: Mobiil

note: TRANSLATORS: A home phone number
en: Home
et_EE: Kodu

note: TRANSLATORS: A phone number (eg. "Send to 555-5555") Update UI
en: Send to %s
et_EE: Saada seadmesse %s

note: TRANSLATORS: Less than a minute ago
en: Just now
et_EE: Praegu

note: TRANSLATORS: Yesterday, but less than 24 hours (eg. Yesterday · 11:29 PM)
en: Yesterday・%s
et_EE: Eile・%s

en: %d minute | %d minutes
et_EE[0]: %d minut
et_EE[1]: %d minutit

en: Not available
et_EE: Pole saadaval

en: Group Message
et_EE: Grupisõnum

note: TRANSLATORS: An outgoing message body in a conversation summary
en: You: %s
et_EE: Sina: %s

en: And %d other contact | And %d others
et_EE[0]: Ja %d teine kontakt
et_EE[1]: Ja %d teist

note: TRANSLATORS: Displayed when the remote keyboard is not ready to accept input
en: Remote keyboard on %s is not active
et_EE: Kaugklaviatuur ei ole seadmes %s aktiivne

note: TRANSLATORS: When no time estimate for the battery is available EXAMPLE: 42% (Estimating…)
en: %d%% (Estimating…)
et_EE: %d%% (hindamine…)

note: TRANSLATORS: Estimated time until battery is charged EXAMPLE: 42% (1:15 Until Full)
en: %d%% (%d∶%02d Until Full)
et_EE: %d%% (täitumiseni %d∶%02d)

note: TRANSLATORS: Estimated time until battery is empty EXAMPLE: 42% (12:15 Remaining)
en: %d%% (%d∶%02d Remaining)
et_EE: %d%% (jäänud %d∶%02d)

en: Reply
et_EE: Vasta

note: TRANSLATORS: Chrome/Firefox WebExtension description
en: Share links with GSConnect, direct to the browser or by SMS.
et_EE: Jaga linke GSConnectiga, otse brauserisse või SMSi teel.

note: TRANSLATORS: WebExtension can't connect to GSConnect
en: Service Unavailable
et_EE: Teenus pole saadaval

note: TRANSLATORS: Open URL with the device's browser
en: Open in Browser
et_EE: Ava brauseris
