gsconnect - en to fa_IR translation catalogue (256 entries)

note: TRANSLATORS: Extension name
en: GSConnect
fa_IR: جی‌اس‌کانکت

en: KDE Connect implementation for GNOME
fa_IR: پیاده‌سازی کی‌دی‌ای کانکت برای گنوم

en: GSConnect Team
fa_IR: گروه جی‌اس‌کانکت

en: GSConnect is a complete implementation of KDE Connect especially for GNOME Shell with Nautilus, Chrome and Firefox integration. The KDE Connect team has applications for Linux, BSD, Android, Sailfish, iOS, macOS and Windows.
fa_IR: جی‌اس‌کانکت، پیاده‌سازی کاملی از کی‌دی‌ای کانکت، مخصوص پوستهٔ گنوم با یکپارچگی ناتیلوس، کروم و فایرفاکس است. گروه کی‌دی‌ای کانکت، برنامه‌هایی برای گنو/لینوکس، بی‌اس‌دی، اندروید، سیل‌فیش، آی‌اواس، مک‌او‌اس و ویندوز دارند.

en: With GSConnect you can securely connect to mobile devices and other desktops to:
fa_IR: با جی‌اس‌کانکت می‌توانید به صورت امن به افزاره‌های همراه و دیگر میزکارهایتان وصل شوید تا:

en: Share files, links and text
fa_IR: پرونده‌ها، پیوندها و متن را هم‌رسانی کنید

en: Send and receive messages
fa_IR: پیام‌ها را فرستاده و دریافت کنید

en: Sync clipboard content
fa_IR: محتوای تخته‌گیره را همگام کنید

en: Sync contacts
fa_IR: آشنایان را همگام کنید

en: Sync notifications
fa_IR: آگاهی‌ها را همگام کنید

en: Control media players
fa_IR: پخش‌کننده‌های رسانه را وابپایید

en: Control system volume
fa_IR: حجم صدای سامانه را وابپایید

en: Execute predefined commands
fa_IR: دستورهای از پیش تعریف‌شده را اجرا کنید

en: And more…
fa_IR: و بیش‌تر…

en: GSConnect in GNOME Shell
fa_IR: جی‌اس‌کانکت در پوستهٔ گنوم

note: TRANSLATORS: Open a dialog to connect to an IP or Bluez device
en: Connect to…
fa_IR: وصل شدن به…

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Connect
fa_IR: وصل شدن

en: IP Address
fa_IR: نشانی آی‌پی

en: No contacts
fa_IR: بدون آشنا

en: Help
fa_IR: راهنما

en: Type a phone number or name
fa_IR: شماره تلفن یا نامی را بیازمایید

note: TRANSLATORS: All other phone number types
en: Other
fa_IR: دیگر

note: TRANSLATORS: Share URL by SMS
en: Send SMS
fa_IR: فرستادن پیامک

en: Send
fa_IR: فرستادن

en: Device is disconnected
fa_IR: افزاره قطع است

en: Send Message
fa_IR: فرستادن پیام

en: Type a message
fa_IR: نوشتن یک پیام

en: Message Entry
fa_IR: ورودی پیام

en: Type a message and press Enter to send
fa_IR: پیامی نوشته و برای فرستادن، ورود را بزنید

en: Messaging
fa_IR: پیام‌رسانی

en: New Conversation
fa_IR: گفت‌وگوی جدید

en: No Conversations
fa_IR: بدون گفت‌وگو

en: No conversation selected
fa_IR: گفت‌وگوی گزیده نشده

en: Select or start a conversation
fa_IR: گفت‌وگویی را برگیده یا آغاز کنید

en: Touchpad.
    Drag on this area to move mouse cursor.
    Press long to drag to drag mouse cursor.
    
    Simple click will be sent to paired device.
    Left, middle, right button, and wheel scrolls.
fa_IR: صفحه‌لمسی.
    برای جابه‌جایی نشانگر موشی این‌جا بکشید.
    برای کشیدن نشانگر موشی طولانی نگه دارید.
    
    کلیک ساده به افزارهٔ جفت شده فرستاده خواهد شد.
    دکمه‌های راست، وسط، چپ و لغزنده‌های چرخی.

en: Edit Command
fa_IR: ویرایش دستور

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Name
fa_IR: نام

en: Command Line
fa_IR: خط فرمان

en: Choose an executable
fa_IR: پروندهٔ اجرایی‌ای برگزینید

en: Open
fa_IR: گشودن

en: Desktop
fa_IR: میزکار

en: Camera
fa_IR: دوربین

en: Clipboard Sync
fa_IR: همگام‌سازی تخته‌گیره

en: Media Players
fa_IR: پخش‌کننده‌های رسانه

en: Mouse & Keyboard
fa_IR: موشی و صفحه‌کلید

en: Volume Control
fa_IR: واپایش حجم صدا

en: Files
fa_IR: پرونده‌ها

en: Receive Files
fa_IR: دریافت پرونده‌ها

en: Save files to
fa_IR: ذخیرهٔ پرونده‌ها در

en: Sharing
fa_IR: هم‌رسانی

en: Device Battery
fa_IR: باتری افزاره

en: Low Battery Notification
fa_IR: آگاهی کم بودن باتری

en: Charged Up to Custom Level Notification
fa_IR: تا آگاهی سطح سفارشی شارژ می‌شود

en: Fully Charged Notification
fa_IR: آگاهی پر شدن کامل

en: System Battery
fa_IR: باتری سامانه

en: Share Statistics
fa_IR: هم‌رسانی آمار

en: Battery
fa_IR: باتری

en: Commands
fa_IR: دستورها

en: Add Command
fa_IR: افزودن دستور

en: Share Notifications
fa_IR: هم‌رسانی آگاهی‌ها

en: Share When Active
fa_IR: هم‌رسانی هنگام فعّال بودن در نشست

en: Applications
fa_IR: برنامه‌ها

en: Notifications
fa_IR: آگاهی‌ها

en: Contacts
fa_IR: آشنایان

en: Incoming Calls
fa_IR: تماس‌های دریافتی

en: Volume
fa_IR: حجم صدا

en: Pause Media
fa_IR: مکث رسانه

en: Ongoing Calls
fa_IR: تماس‌های در حال انجام

en: Mute Microphone
fa_IR: خموشی میکروفون

en: Telephony
fa_IR: تلفن

en: Action Shortcuts
fa_IR: افزودن میان‌بر

en: Reset All…
fa_IR: بازنشانی همه…

en: Shortcuts
fa_IR: میان‌برها

en: Plugins
fa_IR: افزایه‌ها

en: Experimental
fa_IR: آزمایشی

en: Device Cache
fa_IR: انبارهٔ افزاره

en: Clear Cache…
fa_IR: پاک‌سازی انباره…

en: Legacy SMS Support
fa_IR: پشتیابن پیامک قدیمی

en: SFTP Automount
fa_IR: سوار کردن خودکار SFTP

en: Advanced
fa_IR: پیش‌رفته

en: Keyboard Shortcuts
fa_IR: میان‌برهای صفحه‌کلید

en: Device Settings
fa_IR: تنظیمات افزاره

note: TRANSLATORS: Send a pair request to the device
en: Pair
fa_IR: جفت کردن

en: Device is unpaired
fa_IR: افزاره جدا شده

en: You may configure this device before pairing
fa_IR: ممکن است بخواهید پیش از جفت کردن، این افزاره را پیکربندی کنید

note: TRANSLATORS: View the TLS Certificate fingerprint
en: Encryption Info
fa_IR: اطّلاعات رمزنگاری

note: TRANSLATORS: Unpair the device and notify it
en: Unpair
fa_IR: جدا سازی

note: TRANSLATORS: Send clipboard content to device
en: To Device
fa_IR: به افزاره

note: TRANSLATORS: Receive clipboard content from the device
en: From Device
fa_IR: از افزاره

note: TRANSLATORS: Don't change the system volume
en: Nothing
fa_IR: هیچ

note: TRANSLATORS: Restore the system volume
en: Restore
fa_IR: بازگردانی

note: TRANSLATORS: Lower the system volume
en: Lower
fa_IR: کم کردن

note: TRANSLATORS: Mute the system volume TRANSLATORS: Silence the actively ringing call
en: Mute
fa_IR: خموش

en: Set
fa_IR: تنظیم

note: Keys for cancelling (␛) or resetting (␈) a shortcut
en: Press Esc to cancel or Backspace to reset the keyboard shortcut.
fa_IR: برای بازنشانی میان‌بر صفحه‌کلید، گریز یا پس‌بر را بزنید.

en: Device Name
fa_IR: نام افزاره

en: _Rename
fa_IR: _تغییر نام

en: Refresh
fa_IR: نوسازی

en: Mobile Settings
fa_IR: تنظیمات تلفن همراه

en: Service Menu
fa_IR: فهرست خدمت

en: Device Menu
fa_IR: فهرست افزاره

en: Edit Device Name
fa_IR: ویرایش نام افزاره

en: Devices
fa_IR: افزاره‌ها

en: Searching for devices…
fa_IR: در جست‌وجوی افزاره‌ها…

en: Behavior When Locked
fa_IR: ذفتار هنگام قفل بودن

en: Keep Alive
fa_IR: فعّال نگه داشتن

en: Browser Add-Ons
fa_IR: افزونه‌های مرورگر

en: Enable
fa_IR: به کار انداختن

en: This device is invisible to unpaired devices
fa_IR: این افزاره برای افزاره‌های جفت نشده، نامریی است

en: Discovery Disabled
fa_IR: کشف از کار افتاد

en: Display Mode
fa_IR: حالت نمایش

note: TRANSLATORS: Show device indicators in the top bar
en: Panel
fa_IR: تابلو

note: TRANSLATORS: Show devices in the user menu like Bluetooth
en: User Menu
fa_IR: فهرست کاربر

note: TRANSLATORS: Generate a support log
en: Generate Support Log
fa_IR: ایجاد گزارش پشتیبانی

en: About GSConnect
fa_IR: دربارهٔ جی‌اس‌کانکت

en: Select a Device
fa_IR: افزاره‌ای را برگزینید

en: Select
fa_IR: گزینش

note: TRANSLATORS: No devices are known or available
en: No Device Found
fa_IR: هیچ افزاره‌ای پیدا نشد

en: Device List
fa_IR: فهرست افزاره

en: Report
fa_IR: گزارش

en: Something’s gone wrong
fa_IR: چیزی اشتباه شد

en: GSConnect encountered an unexpected error. Please report the problem and include any information that may help.
fa_IR: جی‌ای‌کانکت با خطایی غیرمنتظره روبه‌رو شد. لطفاً مشکل را گزارش داده و هر اطّلاعاتی که ممکن است کمک کند را بدهید.

en: Technical Details
fa_IR: جزییات فنی

note: TRANSLATORS: Top-level context menu item for GSConnect
en: Send To Mobile Device
fa_IR: فرستادن به افزارهٔ همراه

en: Sync between your devices
fa_IR: همگام‌سازی میان افزاره‌هایتان

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Remove
fa_IR: برداشتن

en: Disabled
fa_IR: از کار افتاده

note: TRANSLATORS: Summary of a keyboard shortcut function Example: Enter a new shortcut to change Messaging
en: Enter a new shortcut to change <b>%s</b>
fa_IR: برای تغییر <b>%s</b> میان‌بر جدیدی وارد کنید

note: TRANSLATORS: When a keyboard shortcut is unavailable Example: [Ctrl]+[S] is already being used
en: %s is already being used
fa_IR: %s از پیش در حال استفاده است

en: A complete KDE Connect implementation for GNOME
fa_IR: پیاده‌سازی کامل کی‌دی‌ای کانکت برای گنوم

en: Debug messages are being logged. Take any steps necessary to reproduce a problem then review the log.
fa_IR: پیام‌های رفع اشکال ثبت شده‌اند. هر اقدامی که برای بازتولید مشکل لازم است را انجام داده، سپس گزارش را بررسی کنید.

en: Review Log
fa_IR: بازبینی گزارش

en: Laptop
fa_IR: لپ‌تاپ

en: Smartphone
fa_IR: تلفن هوشمند

en: Tablet
fa_IR: رایانک

en: Television
fa_IR: تلویزیون

en: Unpaired
fa_IR: جدا شده

en: Disconnected
fa_IR: قطع شده

en: Connected
fa_IR: وصل شده

en: Waiting for service…
fa_IR: در انتظار خدمت…

en: Click for help troubleshooting
fa_IR: برای راهنمایی برای عیب‌یابی کلیک کنید

en: Click for more information
fa_IR: برای اطّلاعات بیشتر کلیک کنید

en: Dial Number
fa_IR: شماره‌گیری

en: Share File
fa_IR: هم رسانی پرونده

en: List available devices
fa_IR: فهرست افزاره‌های موجود

en: List all devices
fa_IR: فهرست تمامی افزاره‌ها

en: Target Device
fa_IR: افزارهٔ هدف

en: Message Body
fa_IR: متن پیام

en: Send Notification
fa_IR: فرستادن آگاهی

en: Notification App Name
fa_IR: نام کارهٔ آگاهی

en: Notification Body
fa_IR: متن آگاهی

en: Notification Icon
fa_IR: نقشک آگاهی

en: Notification ID
fa_IR: شناسهٔ آگاهی

en: Photo
fa_IR: عکس

en: Ping
fa_IR: پینگ

en: Ring
fa_IR: زنگ

en: Share Link
fa_IR: هم‌رسانی پیوند

en: Share Text
fa_IR: هم‌رسانی متن

en: Show release version
fa_IR: نمایش نگارش ارائه

note: TRANSLATORS: Bluetooth address for remote device
en: Bluetooth device at %s
fa_IR: دستگاه بلوتوث در %s

note: TRANSLATORS: Label for TLS connection verification key Example: Verification key: 0123456789abcdef000000000000000000000000
en: Verification key: %s
fa_IR: کلید تأیید هویت: %s

note: TRANSLATORS: eg. Pair Request from Google Pixel
en: Pair Request from %s
fa_IR: درخواست جفت کردن از %s

en: Reject
fa_IR: رد کردن

en: Accept
fa_IR: پذیرش

en: Discovery has been disabled due to the number of devices on this network.
fa_IR: به خاطر تعداد افزاره‌های روی این شبکه، کشف از کار افتاد.

en: OpenSSL not found
fa_IR: اوپن‌اس‌اس‌ال پیدا نشد

en: Port already in use
fa_IR: درگاه از پیش در حال استفاده است

en: Exchange battery information
fa_IR: تبادل اطّلاعات باتری

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery is full
en: %s: Battery is full
fa_IR: %s: باتری پر است

note: TRANSLATORS: when the battery is fully charged TRANSLATORS: When the battery level is 100%
en: Fully Charged
fa_IR: شارژ کامل شد

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery has reached custom charge level
en: %s: Battery has reached custom charge level
fa_IR: %s: باتری به سطح شارژ شخصی رسید

note: TRANSLATORS: when the battery has reached custom charge level
en: %d%% Charged
fa_IR: ⁦%d٪⁩ شارژ شد

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery is low
en: %s: Battery is low
fa_IR: %s: باتری کم است

note: TRANSLATORS: eg. 15% remaining
en: %d%% remaining
fa_IR: ⁦%d٪⁩ مانده

en: Clipboard
fa_IR: تخته‌گیره

en: Share the clipboard content
fa_IR: محتوای تخته‌گیره را هم‌رسانی کنید

en: Clipboard Push
fa_IR: فرستادن به تخته‌گیره

en: Clipboard Pull
fa_IR: گرفتن از تخته‌گیره

en: Access contacts of the paired device
fa_IR: به مخاطبین دستگاه جفت‌سازی شده دسترسی پیدا کنید

en: Find My Phone
fa_IR: تلفنم را بیاب

en: Ring your paired device
fa_IR: زنگ خوردن دستگاه جفت شده شما

en: Mousepad
fa_IR: صفحهٔ موشی

en: Enables the paired device to act as a remote mouse and keyboard
fa_IR: قادر کردن افزارهٔ جفت شده برای عمل به عنوان موشی و صفحه‌کلید

en: Remote Input
fa_IR: ورودی دوردست

en: Bidirectional remote media playback control
fa_IR: واپایش پخش رسانهٔ دوردست دوطرفه

en: Unknown
fa_IR: ناشناخته

en: Share notifications with the paired device
fa_IR: هم‌رسانی آگاهی‌ها با افزارهٔ جفت شده

en: Cancel Notification
fa_IR: لغو آگاهی

en: Close Notification
fa_IR: بستن آگاهی

en: Reply Notification
fa_IR: پاسخ به آگاهی

en: Activate Notification
fa_IR: فعال سازی آگاهی

en: Request the paired device to take a photo and transfer it to this PC
fa_IR: درخواست از افزارهٔ جفت شده برای نماگرفت و انتقالش به این رایانه

en: Transfer Failed
fa_IR: جابه‌جایی شکست خورد

note: TRANSLATORS: eg. Failed to send "photo.jpg" to Google Pixel TRANSLATORS: eg. Failed to send "book.pdf" to Google Pixel
en: Failed to send “%s” to %s
fa_IR: شکست در فرستادن «%s» به %s

en: Send and receive pings
fa_IR: پینگ‌ها را فرستاده و دریافت کنید

note: TRANSLATORS: An optional message accompanying a ping, rarely if ever used eg. Ping: A message sent with ping
en: Ping: %s
fa_IR: پینگ: %s

en: Presentation
fa_IR: ارائه

en: Use the paired device as a presenter
fa_IR: استفاده از افزارهٔ جفت شده به عنوان ارائه دهنده

en: Run Commands
fa_IR: اجرای دستورها

en: Run commands on your paired device or let the device run predefined commands on this PC
fa_IR: اجرای فرمان‌ها روی افزارهٔ جفت شده‌ةان یا اجازه به افزاره برای اجرای فرمان‌های از پیش تعریف شده روی این رایانه

en: Browse the paired device filesystem
fa_IR: مرور سامانه‌پروندهٔ افزارهٔ جفت شده

en: Mount
fa_IR: سوار کردن

en: Unmount
fa_IR: پیاده کردن

en: %s reported an error
fa_IR: %s خطایی گزارش کرد

en: Share
fa_IR: هم‌رسانی

en: Share files and URLs between devices
fa_IR: هم‌رسانی پرونده‌ها و نشانی‌ها میان دستگاه‌ها

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel is not allowed to upload files
en: %s is not allowed to upload files
fa_IR: %s اجازهٔ بارگذاری پرونده‌ها را ندارد

en: Transferring File
fa_IR: در حال جابه‌جایی پرونده‌ها

note: TRANSLATORS: eg. Receiving 'book.pdf' from Google Pixel
en: Receiving “%s” from %s
fa_IR: در حال دریافت «%s» از %s

en: Transfer Successful
fa_IR: جابه‌جایی موفق

note: TRANSLATORS: eg. Received 'book.pdf' from Google Pixel
en: Received “%s” from %s
fa_IR: «%s» از %s دریافت شد

en: Show File Location
fa_IR: نمایش مکان پرونده

en: Open File
fa_IR: گشودن پرونده

note: TRANSLATORS: eg. Failed to receive 'book.pdf' from Google Pixel
en: Failed to receive “%s” from %s
fa_IR: شکست در گرفتن «%s» از %s

en: Text Shared By %s
fa_IR: متن هم‌رسانده از %s

note: TRANSLATORS: eg. Sending 'book.pdf' to Google Pixel
en: Sending “%s” to %s
fa_IR: در حال فرستادن «%s» به %s

note: TRANSLATORS: eg. Sent "book.pdf" to Google Pixel
en: Sent “%s” to %s
fa_IR: «%s» به %s فرستاده شد

note: TRANSLATORS: eg. Send files to Google Pixel
en: Send files to %s
fa_IR: فرستادن پرونده‌ها به %s

note: TRANSLATORS: Mark the file to be opened once completed
en: Open when done
fa_IR: گشودن هنگام اتمام

note: TRANSLATORS: eg. Send a link to Google Pixel
en: Send a link to %s
fa_IR: فرستادن پیوندی به %s

en: SMS
fa_IR: پیامک

en: Send and read SMS of the paired device and be notified of new SMS
fa_IR: فرستادن یا خواندن پیامک افزارهٔ جفت شده و آگاه شدن از پیامک جدید

en: New SMS (URI)
fa_IR: پیامک جدید (نشانی)

en: Reply SMS
fa_IR: پاسخ به پیامک

en: Share SMS
fa_IR: هم‌رسانی پیامک

en: System Volume
fa_IR: حجم صدای سامانه

en: Enable the paired device to control the system volume
fa_IR: قادر کردن افزارهٔ جفت شده برای واپایش حجم صدای سامانه

en: PulseAudio not found
fa_IR: پالس‌آدیو پیدا نشد

en: Be notified about calls and adjust system volume during ringing/ongoing calls
fa_IR: آگاه شدن از تماس‌ها و تنظیم حجم صدای سامانه در طول زنگ خوردن و تماس

note: TRANSLATORS: Silence the actively ringing call
en: Mute Call
fa_IR: خموشی تماس

note: Ensure we have a sender TRANSLATORS: No name or phone number Contact Name
en: Unknown Contact
fa_IR: آشنای ناشناس

note: TRANSLATORS: The phone is ringing
en: Incoming call
fa_IR: تماس دریافتی

note: TRANSLATORS: A phone call is active
en: Ongoing call
fa_IR: تماس جاری

note: TRANSLATORS: A fax number
en: Fax
fa_IR: دورنگار

note: TRANSLATORS: A work or office phone number
en: Work
fa_IR: کاری

note: TRANSLATORS: A mobile or cellular phone number
en: Mobile
fa_IR: همراه

note: TRANSLATORS: A home phone number
en: Home
fa_IR: خانه

note: TRANSLATORS: A phone number (eg. "Send to 555-5555") Update UI
en: Send to %s
fa_IR: فرستادن به %s

note: TRANSLATORS: Less than a minute ago
en: Just now
fa_IR: هم‌اکنون

note: TRANSLATORS: Yesterday, but less than 24 hours (eg. Yesterday · 11:29 PM)
en: Yesterday・%s
fa_IR: دیروز ・%s

en: %d minute | %d minutes
fa_IR[0]: %d دقیقه
fa_IR[1]: %d دقیقه

en: Not available
fa_IR: ناموجود

en: Group Message
fa_IR: پیام گروهی

note: TRANSLATORS: An outgoing message body in a conversation summary
en: You: %s
fa_IR: شما: %s

en: And %d other contact | And %d others
fa_IR[0]: و %d آشنای دیگر
fa_IR[1]: و %d آشنای دیگر

note: TRANSLATORS: Displayed when the remote keyboard is not ready to accept input
en: Remote keyboard on %s is not active
fa_IR: صفحه‌کلید دوردست روی %s فعّال نیست

note: TRANSLATORS: When no time estimate for the battery is available EXAMPLE: 42% (Estimating…)
en: %d%% (Estimating…)
fa_IR: ⁦%d٪⁩ (در حال محاسبه…)

note: TRANSLATORS: Estimated time until battery is charged EXAMPLE: 42% (1:15 Until Full)
en: %d%% (%d∶%02d Until Full)
fa_IR: ⁦%d٪⁩ (⁦%d:%02d⁩ تا پر شدن)

note: TRANSLATORS: Estimated time until battery is empty EXAMPLE: 42% (12:15 Remaining)
en: %d%% (%d∶%02d Remaining)
fa_IR: ⁦%d٪⁩ (⁦%d:%02d⁩ مانده)

en: Reply
fa_IR: پاسخ

note: TRANSLATORS: Chrome/Firefox WebExtension description
en: Share links with GSConnect, direct to the browser or by SMS.
fa_IR: با جی‌اس کانکت، پیوندها را با پیامک یا مستقیماً در مرورگر هم‌رسانی کنید.

note: TRANSLATORS: WebExtension can't connect to GSConnect
en: Service Unavailable
fa_IR: خدمت ناموجود

note: TRANSLATORS: Open URL with the device's browser
en: Open in Browser
fa_IR: گشودن در مرورگر
