gsconnect - en to fy_NL translation catalogue (214 entries)

en: KDE Connect implementation for GNOME
fy_NL: KDE Connect implementaasje foar GNOME

en: With GSConnect you can securely connect to mobile devices and other desktops to:
fy_NL: Mei GSConnect kinst feilich ferbine mei mobiele apperaten en oare kompûters om:

en: Share files, links and text
fy_NL: Triemen, ferwiizingen en tekst te ferstjoeren

en: Send and receive messages
fy_NL: Berjochten te ferstjoeren en binnen te krijen

en: Sync clipboard content
fy_NL: Klemboerd ynhâld syngronisearje

en: Sync contacts
fy_NL: Kontakten syngronisearje

en: Sync notifications
fy_NL: Notifikaasjes te syngronisearjen

en: Control media players
fy_NL: Media spilers te bestjoeren

en: Control system volume
fy_NL: Lûdsynstellings fan it systeem te feroarjen

en: Execute predefined commands
fy_NL: Fan te foaren definiearre kommando's ût te fieren

en: And more…
fy_NL: En meer…

en: GSConnect in GNOME Shell
fy_NL: GSConnect yn GNOME Shell

note: TRANSLATORS: Open a dialog to connect to an IP or Bluez device
en: Connect to…
fy_NL: Ferbine mei…

en: Cancel
fy_NL: Ôfbrekke

en: Connect
fy_NL: Ferbine

en: IP Address
fy_NL: IP Adres

en: No contacts
fy_NL: Gjin kontakten

en: Type a phone number or name
fy_NL: Fier in telefoannûmer of namme yn

note: TRANSLATORS: All other phone number types
en: Other
fy_NL: Oars

note: TRANSLATORS: Share URL by SMS
en: Send SMS
fy_NL: SMS Ferstjoere

en: Send
fy_NL: Ferstjoere

en: Device is disconnected
fy_NL: Ferbining mei apperaat ferbrutsen

en: Send Message
fy_NL: Berjocht Ferstjoere

en: Type a message
fy_NL: Berjocht ynfiere

en: Message Entry
fy_NL: Berjocht Ynfier

en: Type a message and press Enter to send
fy_NL: Fier in berjocht yn en druk op Enter om te ferstjoeren

en: Messaging
fy_NL: Berjochten

en: New Conversation
fy_NL: Nij Petear

en: No Conversations
fy_NL: Gjin Petearen

en: No conversation selected
fy_NL: Gjin petear selektearre

en: Select or start a conversation
fy_NL: Selektear of begjin in petear

en: Edit Command
fy_NL: Kommando Feroarje

en: Save
fy_NL: Bewarje

en: Name
fy_NL: Namme

en: Command Line
fy_NL: Kommandorigel

en: Choose an executable
fy_NL: Útfierbere triem selektearje

en: Open
fy_NL: Iepenje

en: Camera
fy_NL: Kamera

en: Clipboard Sync
fy_NL: Klemboerd Syngronisaasje

en: Media Players
fy_NL: Mediaspilers

en: Mouse & Keyboard
fy_NL: Mûs & Toetseboerd

en: Volume Control
fy_NL: Lûdsynstellings

en: Files
fy_NL: Triemen

en: Receive Files
fy_NL: Triemen Ûntfange

en: Save files to
fy_NL: Triemen bewarje yn

en: Sharing
fy_NL: Diele

en: Device Battery
fy_NL: Apperaat batterij

en: Low Battery Notification
fy_NL: Lege Batterij Notifikaasje

en: Fully Charged Notification
fy_NL: Folslein Opladen Notifikaasje

en: System Battery
fy_NL: Systeem Batterij

en: Share Statistics
fy_NL: Statistiken Diele

en: Battery
fy_NL: Baterij

en: Commands
fy_NL: Kommandos

en: Add Command
fy_NL: Kommando Tafoegje

en: Share Notifications
fy_NL: Notifikaasjes Diele

en: Share When Active
fy_NL: Diele Wannear Aktyf

en: Applications
fy_NL: Applikaasjes

en: Notifications
fy_NL: Notifikaasjes

en: Contacts
fy_NL: Kontakten

en: Incoming Calls
fy_NL: Ynkommende Tillefoantsjes

en: Volume
fy_NL: Lûdsynstellingen

en: Pause Media
fy_NL: Media Skoftsje

en: Ongoing Calls
fy_NL: Útgeande Tillefoantsjes

en: Mute Microphone
fy_NL: Mikrofoan bedimje

en: Telephony
fy_NL: Telefoan

en: Action Shortcuts
fy_NL: Aksje Fluchtoetsen

en: Reset All…
fy_NL: Alles Werom Sette…

en: Shortcuts
fy_NL: Ferkoartingen

en: Experimental
fy_NL: Eksperimenteel

en: Device Cache
fy_NL: Apparaat Cache

en: Clear Cache…
fy_NL: Cache leechje…

en: Legacy SMS Support
fy_NL: Efterhelle SMS ûndersteuning

en: SFTP Automount
fy_NL: SFTP Automatysk ferbine

en: Advanced
fy_NL: Avansearre

en: Keyboard Shortcuts
fy_NL: Toetseboerd Fluchtoetsen

en: Device Settings
fy_NL: Apparaat Ynstellingen

note: TRANSLATORS: Send a pair request to the device
en: Pair
fy_NL: Keppelje

en: Device is unpaired
fy_NL: Apparaat is net keppele

en: You may configure this device before pairing
fy_NL: Do kinst dit apparaat konfigurearje foar it keppeljen

note: TRANSLATORS: View the TLS Certificate fingerprint
en: Encryption Info
fy_NL: Fersifering Ynformaasje

note: TRANSLATORS: Unpair the device and notify it
en: Unpair
fy_NL: Ûntkeppelje

note: TRANSLATORS: Send clipboard content to device
en: To Device
fy_NL: Nei Apparaat

note: TRANSLATORS: Receive clipboard content from the device
en: From Device
fy_NL: Fan Apparaat

note: TRANSLATORS: Don't change the system volume
en: Nothing
fy_NL: Neat

note: TRANSLATORS: Restore the system volume
en: Restore
fy_NL: Werom Sette

note: TRANSLATORS: Lower the system volume
en: Lower
fy_NL: Omleech

note: TRANSLATORS: Mute the system volume TRANSLATORS: Silence the actively ringing call
en: Mute
fy_NL: Bedimje

en: Set
fy_NL: Sette

note: Keys for cancelling (␛) or resetting (␈) a shortcut
en: Press Esc to cancel or Backspace to reset the keyboard shortcut.
fy_NL: Druk op Esc om ôf te brekken as Backspace om de fluchtoets opnij yn te stellen.

en: Device Name
fy_NL: Apparaat Namme

en: _Rename
fy_NL: He_Rnimme

en: Refresh
fy_NL: Fernije

note: Service Menu -> "Mobile Settings"
en: Mobile Settings
fy_NL: Mobiele Ynstellingen

en: Service Menu
fy_NL: Tsjinst Menu

en: Device Menu
fy_NL: Apparaat Menu

en: Edit Device Name
fy_NL: Apparaat Namme Feroarje

en: Devices
fy_NL: Apparaten

en: Searching for devices…
fy_NL: Om apparaten sykje…

en: Enable
fy_NL: Ynskeakelje

en: This device is invisible to unpaired devices
fy_NL: Dit apparaat is net sichtber foar net keppele apparaten

en: Discovery Disabled
fy_NL: Ûntdekken Útskeakelje

en: Display Mode
fy_NL: Werjaan Mode

note: TRANSLATORS: Show device indicators in the top bar
en: Panel
fy_NL: Paniel

note: TRANSLATORS: Show devices in the user menu like Bluetooth
en: User Menu
fy_NL: Brûkers menu

note: TRANSLATORS: Generate a support log
en: Generate Support Log
fy_NL: Stipe logboek generearje

en: About GSConnect
fy_NL: Oer GSConnect

en: Select a Device
fy_NL: Apparaat Selektearje

en: Select
fy_NL: Selektearje

note: TRANSLATORS: No devices are known or available
en: No Device Found
fy_NL: Gjin Apparaat Fûn

en: Device List
fy_NL: Apparaat list

en: Report
fy_NL: Oanjaan

en: Something’s gone wrong
fy_NL: Der is wat mislearre

en: GSConnect encountered an unexpected error. Please report the problem and include any information that may help.
fy_NL: GSConnect is tsjin in probleem oanrûn. Jou dit graach oan mei alle informaasje dy't brûkber wéze kin.

en: Technical Details
fy_NL: Technyske Details

note: TRANSLATORS: Top-level context menu item for GSConnect
en: Send To Mobile Device
fy_NL: Nei Mobiel Apparaat ferstjoere

en: Edit
fy_NL: Feroarje

en: Remove
fy_NL: Fuortsmite

en: Disabled
fy_NL: Útskeakele

note: TRANSLATORS: Summary of a keyboard shortcut function Example: Enter a new shortcut to change Messaging
en: Enter a new shortcut to change <b>%s</b>
fy_NL: In nije fluchtoets ynfiere om <b>%s</b> te feroarjen

note: TRANSLATORS: When a keyboard shortcut is unavailable Example: [Ctrl]+[S] is already being used
en: %s is already being used
fy_NL: %s wurd ol brûkt

en: A complete KDE Connect implementation for GNOME
fy_NL: In folsleine KDE Connect implementaasje foar GNOME

en: Debug messages are being logged. Take any steps necessary to reproduce a problem then review the log.
fy_NL: Debug berjochten wurde bewarre. Nim de nediche stappen om it probleem harrensels foardwaan te litten en besjoch don it loch.

en: Review Log
fy_NL: Loch Besjen

en: Smartphone
fy_NL: Snoadtillefoan

en: Television
fy_NL: Telefyzje

en: Unpaired
fy_NL: Net Keppele

en: Disconnected
fy_NL: Ferbining ferbrutsen

en: Connected
fy_NL: Ferbûn

en: Waiting for service…
fy_NL: Op in ferbining oan it wachtsjen…

en: Dial Number
fy_NL: Nûmer Skilje

en: Share File
fy_NL: Triem Ferstjoere

en: List available devices
fy_NL: Beskikbere apparaten sjen litte

en: List all devices
fy_NL: Olle apparaten sjen litte

en: Target Device
fy_NL: Doel Apparaat

en: Message Body
fy_NL: Berjocht Ynhâld

en: Send Notification
fy_NL: Notifikaasje Ferstjoere

en: Notification App Name
fy_NL: Notifikaasje Applikaasje Namme

en: Notification Body
fy_NL: Notifikaasje Haadtekst

en: Notification Icon
fy_NL: Notifikaasje ôfbylding

en: Notification ID
fy_NL: Notifikaasje ID

en: Photo
fy_NL: Ôfbylding

en: Ring
fy_NL: Ôfgean Litte

en: Share Link
fy_NL: Keppeling Diele

en: Share Text
fy_NL: Tekst Diele

en: Show release version
fy_NL: Útjefte Ferzje Sjen Litte

note: TRANSLATORS: eg. Pair Request from Google Pixel
en: Pair Request from %s
fy_NL: Keppelingsfersyk fan %s

en: Reject
fy_NL: Ôfslaan

en: Accept
fy_NL: Tastean

en: Discovery has been disabled due to the number of devices on this network.
fy_NL: Discovery is útskeakele troch it oantal mobiele apparaten op dit netwurk.

en: OpenSSL not found
fy_NL: OpenSSL net fûn

en: Port already in use
fy_NL: Poarte wurd ol brûkt

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery is full
en: %s: Battery is full
fy_NL: %s: Batterij is fol

note: TRANSLATORS: when the battery is fully charged TRANSLATORS: When the battery level is 100%
en: Fully Charged
fy_NL: Foslein Opladen

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery is low
en: %s: Battery is low
fy_NL: %s: Batterij is leech

note: TRANSLATORS: eg. 15% remaining
en: %d%% remaining
fy_NL: %d%% te gean

en: Clipboard
fy_NL: Klemboerd

en: Clipboard Push
fy_NL: Klemboerd Ferstjoere

en: Clipboard Pull
fy_NL: Klemboerd Ophelje

en: Find My Phone
fy_NL: Fyn Myn Tillefoan

en: Mousepad
fy_NL: Mûsmatte

en: Unknown
fy_NL: Ûnbekend

en: Cancel Notification
fy_NL: Notifikaasje Ôfbrekke

en: Close Notification
fy_NL: Notifikaasje Ôfslûte

en: Reply Notification
fy_NL: Notifikaasje foar Antwurdzjen

en: Activate Notification
fy_NL: Notifikaasjes Ynskeakelje

en: Transfer Failed
fy_NL: Oerdracht Mislearre

note: TRANSLATORS: eg. Failed to send "photo.jpg" to Google Pixel TRANSLATORS: eg. Failed to send "book.pdf" to Google Pixel
en: Failed to send “%s” to %s
fy_NL: Ferstjoeren fan "%s" nei %s mislearre

en: Presentation
fy_NL: Presentaasje

en: Run Commands
fy_NL: Komandos Útfiere

en: Mount
fy_NL: Oankeppelje

en: Unmount
fy_NL: Loskeppelje

en: Share
fy_NL: Diele

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel is not allowed to upload files
en: %s is not allowed to upload files
fy_NL: %s mei gjin triemen uploade

en: Transferring File
fy_NL: Triemen Oersette

note: TRANSLATORS: eg. Receiving 'book.pdf' from Google Pixel
en: Receiving “%s” from %s
fy_NL: "%s" fan %s ûntfong

en: Transfer Successful
fy_NL: Oerset Slagge

note: TRANSLATORS: eg. Received 'book.pdf' from Google Pixel
en: Received “%s” from %s
fy_NL: "%s" fan %s ûntfong

en: Open File
fy_NL: Triem Iepenje

note: TRANSLATORS: eg. Failed to receive 'book.pdf' from Google Pixel
en: Failed to receive “%s” from %s
fy_NL: Koe "%s" net fan %s binnen krije

en: Text Shared By %s
fy_NL: Tekst Dielt Troch %s

note: TRANSLATORS: eg. Sending 'book.pdf' to Google Pixel
en: Sending “%s” to %s
fy_NL: "%s" nei %s Oan't Stjoeren

note: TRANSLATORS: eg. Sent "book.pdf" to Google Pixel
en: Sent “%s” to %s
fy_NL: “%s” nei %s ferstjoere

note: TRANSLATORS: eg. Send files to Google Pixel
en: Send files to %s
fy_NL: Triemen nei %s ferstjoere

note: TRANSLATORS: Mark the file to be opened once completed
en: Open when done
fy_NL: Iepenje wannear klear

note: TRANSLATORS: eg. Send a link to Google Pixel
en: Send a link to %s
fy_NL: Keppeling nei %s ferstjoere

en: New SMS (URI)
fy_NL: Nije SMS (URI)

en: Reply SMS
fy_NL: Op SMS Reagearje

en: Share SMS
fy_NL: SMS Diele

en: System Volume
fy_NL: Systeem Lûdsynstellings

en: PulseAudio not found
fy_NL: PulseAudio net fûn

note: TRANSLATORS: Silence the actively ringing call
en: Mute Call
fy_NL: Tillefoantsje Bedimje

note: Ensure we have a sender TRANSLATORS: No name or phone number Contact Name
en: Unknown Contact
fy_NL: Ûnbekend Kontakt

note: TRANSLATORS: The phone is ringing
en: Incoming call
fy_NL: Binnenkommende Tillefoantsjes

note: TRANSLATORS: A phone call is active
en: Ongoing call
fy_NL: Útgeand Tillefoantsje

note: TRANSLATORS: A fax number
en: Fax
fy_NL: Faks

note: TRANSLATORS: A work or office phone number
en: Work
fy_NL: Wurk

note: TRANSLATORS: A mobile or cellular phone number
en: Mobile
fy_NL: Mobyl

note: TRANSLATORS: A home phone number
en: Home
fy_NL: Thûs

note: TRANSLATORS: A phone number (eg. "Send to 555-5555") Update UI
en: Send to %s
fy_NL: Ferstjoer nei %s

note: TRANSLATORS: Less than a minute ago
en: Just now
fy_NL: No krekt

note: TRANSLATORS: Yesterday, but less than 24 hours (eg. Yesterday · 11:29 PM)
en: Yesterday・%s
fy_NL: Juster・%s

en: %d minute | %d minutes
fy_NL[0]: %d minút
fy_NL[1]: %d minuten

en: Not available
fy_NL: Net beskikber

en: Group Message
fy_NL: Berjochten Groepearje

note: TRANSLATORS: An outgoing message body in a conversation summary
en: You: %s
fy_NL: Do: %s

en: And %d other contact | And %d others
fy_NL[0]: En %d oar kontakt
fy_NL[1]: En %d oare kontakten

note: TRANSLATORS: Displayed when the remote keyboard is not ready to accept input
en: Remote keyboard on %s is not active
fy_NL: Toetseboerd op ôfstân op %s is net aktyf

note: TRANSLATORS: When no time estimate for the battery is available EXAMPLE: 42% (Estimating…)
en: %d%% (Estimating…)
fy_NL: %d%% (Te gean…)

note: TRANSLATORS: Estimated time until battery is charged EXAMPLE: 42% (1:15 Until Full)
en: %d%% (%d∶%02d Until Full)
fy_NL: %d%% (%d∶%02d Tot Fol)

note: TRANSLATORS: Estimated time until battery is empty EXAMPLE: 42% (12:15 Remaining)
en: %d%% (%d∶%02d Remaining)
fy_NL: %d%% (%d∶%02d Te Gean)

en: Reply
fy_NL: Reagearje

note: TRANSLATORS: Chrome/Firefox WebExtension description
en: Share links with GSConnect, direct to the browser or by SMS.
fy_NL: Keppelingen mei GSConnect ferstjoere, direkt nei de browser of mei SMS.

note: TRANSLATORS: WebExtension can't connect to GSConnect
en: Service Unavailable
fy_NL: Tsjinst Ûnbeskikber

note: TRANSLATORS: Open URL with the device's browser
en: Open in Browser
fy_NL: Yn Browser Iepenje
