gsconnect - en to hu_HU translation catalogue (241 entries)

en: KDE Connect implementation for GNOME
hu_HU: KDE Connect implementáció GNOME-hoz

en: GSConnect Team
hu_HU: A GSConnect csapata

en: With GSConnect you can securely connect to mobile devices and other desktops to:
hu_HU: A GSConnect segítségével biztonságosan csatlakozhat mobileszközökhöz és másik számítógépekhez a következőkhöz:

en: Share files, links and text
hu_HU: Fájlok, hivatkozások, szövegek megosztása

en: Send and receive messages
hu_HU: Üzenetek küldése és fogadása

en: Sync clipboard content
hu_HU: Vágólap tartalmának szinkronizálása

en: Sync contacts
hu_HU: Névjegyek szinkronizálása

en: Sync notifications
hu_HU: Értesítések szinkronizálása

en: Control media players
hu_HU: Médialejátszók irányítása

en: Control system volume
hu_HU: Rendszerhangerő vezérlése

en: Execute predefined commands
hu_HU: Előre megadott parancsok végrehajtása

en: And more…
hu_HU: És még sok más…

en: GSConnect in GNOME Shell
hu_HU: GSConnect a GNOME Shellben

note: TRANSLATORS: Open a dialog to connect to an IP or Bluez device
en: Connect to…
hu_HU: Kapcsolódás egy eszközhöz…

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: Connect
hu_HU: Kapcsolódás

en: IP Address
hu_HU: IP-cím

en: No contacts
hu_HU: Nincsenek névjegyek

en: Help
hu_HU: Súgó

en: Type a phone number or name
hu_HU: Adjon meg egy telefonszámot vagy nevet

note: TRANSLATORS: All other phone number types
en: Other
hu_HU: Egyéb

note: TRANSLATORS: Share URL by SMS
en: Send SMS
hu_HU: SMS küldése

en: Send
hu_HU: Küldés

en: Device is disconnected
hu_HU: Az eszköz nincs csatlakoztatva

en: Send Message
hu_HU: Üzenet küldése

en: Type a message
hu_HU: Írja be az üzenetet

en: Message Entry
hu_HU: Üzenet

en: Type a message and press Enter to send
hu_HU: Írja be az üzenetet, majd küldéshez nyomja meg az Entert

en: Messaging
hu_HU: Üzenetküldés

en: New Conversation
hu_HU: Új beszélgetés

en: No Conversations
hu_HU: Nincsenek beszélgetések

en: No conversation selected
hu_HU: Nincs kiválasztva beszélgetés

en: Select or start a conversation
hu_HU: Indítson, vagy válasszon ki egy beszélgetést

en: Edit Command
hu_HU: Parancs szerkesztése

en: Save
hu_HU: Mentés

en: Name
hu_HU: Név

en: Command Line
hu_HU: Parancssor

en: Choose an executable
hu_HU: Válasszon egy programot

en: Open
hu_HU: Megnyitás

en: Desktop
hu_HU: Asztali gép

en: Camera
hu_HU: Fényképező

en: Clipboard Sync
hu_HU: Vágólap-szinkronizálás

en: Media Players
hu_HU: Médialejátszók

en: Mouse & Keyboard
hu_HU: Egér és billentyűzet

en: Volume Control
hu_HU: Hangerőszabályzó

en: Files
hu_HU: Fájlok

en: Receive Files
hu_HU: Fájlok fogadása

en: Save files to
hu_HU: Fájlok mentése ide

en: Sharing
hu_HU: Megosztás

en: Device Battery
hu_HU: Eszköz akkumulátora

en: Low Battery Notification
hu_HU: Alacsony töltöttség értesítés

en: Charged Up to Custom Level Notification
hu_HU: Szabadon állítható feltöltöttségi értesítés

en: Fully Charged Notification
hu_HU: Teljes töltöttség értesítés

en: System Battery
hu_HU: Rendszer-akkumulátor

en: Share Statistics
hu_HU: Statisztikák megosztása

en: Battery
hu_HU: Akkumulátor

en: Commands
hu_HU: Parancsok

en: Add Command
hu_HU: Parancs hozzáadása

note: TRANSLATORS: 'Share' is a verb here; this refers to the action of sharing
en: Share Notifications
hu_HU: Értesítések megosztása

en: Share When Active
hu_HU: Megosztás aktív használat közben

en: Applications
hu_HU: Alkalmazások

en: Notifications
hu_HU: Értesítések

en: Contacts
hu_HU: Névjegyek

en: Incoming Calls
hu_HU: Bejövő hívások

en: Volume
hu_HU: Hangerő

en: Pause Media
hu_HU: Média szüneteltetése

en: Ongoing Calls
hu_HU: Folyamatban lévő hívások

en: Mute Microphone
hu_HU: Mikrofon némítása

en: Telephony
hu_HU: Telefonálás

en: Action Shortcuts
hu_HU: Műveletek gyorsbillentyűi

en: Reset All…
hu_HU: Összes visszaállítása…

en: Shortcuts
hu_HU: Gyorsbillentyűk

en: Plugins
hu_HU: Bővítmények

en: Experimental
hu_HU: Kísérleti

en: Device Cache
hu_HU: Eszköz gyorsítótár

en: Clear Cache…
hu_HU: Gyorsítótár ürítése…

en: Legacy SMS Support
hu_HU: Régi fajta SMS támogatás

en: SFTP Automount
hu_HU: SFPT automatikus csatolása

en: Advanced
hu_HU: Speciális

en: Keyboard Shortcuts
hu_HU: Gyorsbillentyűk

en: Device Settings
hu_HU: Eszköz beállításai

note: TRANSLATORS: Send a pair request to the device
en: Pair
hu_HU: Párosítás

en: Device is unpaired
hu_HU: Az eszköz nincs párosítva

en: You may configure this device before pairing
hu_HU: Párosítás előtt testre szabhatja az eszközt

note: TRANSLATORS: View the TLS Certificate fingerprint
en: Encryption Info
hu_HU: Titkosítási információ

note: TRANSLATORS: Unpair the device and notify it
en: Unpair
hu_HU: Párosítás megszűntetése

note: TRANSLATORS: Send clipboard content to device
en: To Device
hu_HU: Eszközre

note: TRANSLATORS: Receive clipboard content from the device
en: From Device
hu_HU: Eszközről

note: TRANSLATORS: Don't change the system volume
en: Nothing
hu_HU: Semmi

note: TRANSLATORS: Restore the system volume
en: Restore
hu_HU: Visszaállítás

note: TRANSLATORS: Lower the system volume
en: Lower
hu_HU: Halkítás

note: TRANSLATORS: Mute the system volume TRANSLATORS: Silence the actively ringing call
en: Mute
hu_HU: Némítás

en: Set
hu_HU: Kiválasztás

note: Keys for cancelling (␛) or resetting (␈) a shortcut
en: Press Esc to cancel or Backspace to reset the keyboard shortcut.
hu_HU: A megszakításhoz nyomjon Esc gombot, vagy Backspace-t a gyorsbillentyű visszaállításához.

en: Device Name
hu_HU: Eszköz neve

en: _Rename
hu_HU: _Átnevezés

en: Refresh
hu_HU: Frissítés

en: Mobile Settings
hu_HU: Mobilbeállítások

en: Service Menu
hu_HU: Szervizmenü

en: Device Menu
hu_HU: Eszközmenü

en: Edit Device Name
hu_HU: Eszköz nevének szerkesztése

en: Devices
hu_HU: Eszközök

en: Searching for devices…
hu_HU: Eszközök keresése…

en: Browser Add-Ons
hu_HU: Böngésző bővítmények

en: Enable
hu_HU: Engedélyez

en: This device is invisible to unpaired devices
hu_HU: Ez az eszköz nem látható a párosítatlan eszközök számára

en: Discovery Disabled
hu_HU: Felderítés letiltva

en: Display Mode
hu_HU: Megjelenítési mód

note: TRANSLATORS: Show devices in the user menu like Bluetooth
en: User Menu
hu_HU: Felhasználói menü

note: TRANSLATORS: Generate a support log
en: Generate Support Log
hu_HU: Naplófájl készítése terméktámogatáshoz

en: About GSConnect
hu_HU: A GSConnect névjegye

en: Select a Device
hu_HU: Eszköz kiválasztása

en: Select
hu_HU: Kiválasztás

note: TRANSLATORS: No devices are known or available
en: No Device Found
hu_HU: Nem található eszköz

en: Device List
hu_HU: Eszközlista

en: Report
hu_HU: Jelentés

en: Something’s gone wrong
hu_HU: Valami elromlott

en: GSConnect encountered an unexpected error. Please report the problem and include any information that may help.
hu_HU: A GSConnect egy váratlan hibába ütközött. Kérem, jelentse a hibát, és csatoljon minden olyan információt, ami segíthet.

en: Technical Details
hu_HU: Technikai részletek

note: TRANSLATORS: Top-level context menu item for GSConnect
en: Send To Mobile Device
hu_HU: Küldés mobileszközre

en: Edit
hu_HU: Szerkesztés

en: Remove
hu_HU: Eltávolítás

en: Disabled
hu_HU: Letiltva

note: TRANSLATORS: Summary of a keyboard shortcut function Example: Enter a new shortcut to change Messaging
en: Enter a new shortcut to change <b>%s</b>
hu_HU: <b>%s</b> módosításához adjon meg egy új gyorsbillentyűt

note: TRANSLATORS: When a keyboard shortcut is unavailable Example: [Ctrl]+[S] is already being used
en: %s is already being used
hu_HU: %s már használatban van

en: A complete KDE Connect implementation for GNOME
hu_HU: Teljes KDE Connect implementáció GNOME-hoz

en: Debug messages are being logged. Take any steps necessary to reproduce a problem then review the log.
hu_HU: A hibakeresési üzenetek naplózásra kerülnek. Tegye meg a hiba reprodukálásához szükséges lépést, majd nézze át a naplót.

en: Review Log
hu_HU: Napló átnézése

en: Smartphone
hu_HU: Okostelefon

en: Tablet
hu_HU: Táblagép

en: Television
hu_HU: TV

en: Unpaired
hu_HU: Nincs párosítva

en: Disconnected
hu_HU: Nincs csatlakoztatva

en: Connected
hu_HU: Csatlakoztatva

en: Waiting for service…
hu_HU: Várakozás a szolgáltatásra…

en: Click for help troubleshooting
hu_HU: Kattintson ide, hogy segítséget kapjon a hibaelhárításhoz

en: Click for more information
hu_HU: További információért kattintson ide

en: Dial Number
hu_HU: Telefonszám hívása

en: Share File
hu_HU: Fájl megosztása

en: List available devices
hu_HU: Elérhető eszközök listázása

en: List all devices
hu_HU: Összes eszköz listázása

en: Target Device
hu_HU: Céleszköz

en: Message Body
hu_HU: Üzenet szövege

en: Send Notification
hu_HU: Értesítés küldése

en: Notification App Name
hu_HU: Értesítés alkalmazásnév

en: Notification Body
hu_HU: Értesítés törzs

en: Notification Icon
hu_HU: Értesítés ikon

en: Notification ID
hu_HU: Értesítés ID

en: Photo
hu_HU: Fotó

en: Ring
hu_HU: Csörgetés

en: Share Link
hu_HU: Hivatkozás megosztása

en: Share Text
hu_HU: Szöveg megosztása

en: Show release version
hu_HU: Kiadás verziószámának megjelenítése

note: TRANSLATORS: Bluetooth address for remote device
en: Bluetooth device at %s
hu_HU: Bluetooth eszköz itt: %s

note: TRANSLATORS: eg. Pair Request from Google Pixel
en: Pair Request from %s
hu_HU: Párosítási kérelem innen: %s

en: Reject
hu_HU: Elutasítás

en: Accept
hu_HU: Elfogadás

en: Discovery has been disabled due to the number of devices on this network.
hu_HU: A felderítés le lett tiltva a hálózaton lévő eszközök száma miatt.

en: OpenSSL not found
hu_HU: Az OpenSSL nem található

en: Port already in use
hu_HU: A port már használatban van

en: Exchange battery information
hu_HU: Akkumulátoradatok küldése és fogadása

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery is full
en: %s: Battery is full
hu_HU: %s: Akkumulátor feltöltve

note: TRANSLATORS: when the battery is fully charged TRANSLATORS: When the battery level is 100%
en: Fully Charged
hu_HU: Teljesen feltöltve

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery has reached custom charge level
en: %s: Battery has reached custom charge level
hu_HU: %s: az akkumulátor elérte a megadott töltöttségi szintet

note: TRANSLATORS: when the battery has reached custom charge level
en: %d%% Charged
hu_HU: %d%% töltöttség

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery is low
en: %s: Battery is low
hu_HU: %s: alacsony töltöttség

note: TRANSLATORS: eg. 15% remaining
en: %d%% remaining
hu_HU: %d%% van hátra

en: Clipboard
hu_HU: Vágólap

en: Share the clipboard content
hu_HU: Vágólap tartalmának megosztása

en: Clipboard Push
hu_HU: Vágólap küldése

en: Clipboard Pull
hu_HU: Vágólap fogadása

en: Access contacts of the paired device
hu_HU: A párosított eszköz névjegyeinek elérése

en: Find My Phone
hu_HU: Keresd meg a telefonom

en: Ring your paired device
hu_HU: A párosított eszköz megcsörgetése

en: Mousepad
hu_HU: Egérpad

en: Enables the paired device to act as a remote mouse and keyboard
hu_HU: A párosított eszköz egérként és billentyűzetként való használatának egedélyezése

en: Bidirectional remote media playback control
hu_HU: Kétirányú médialejátszó-távirányító

en: Unknown
hu_HU: Ismeretlen

en: Share notifications with the paired device
hu_HU: Értesítések megosztása a párosított eszközzel

en: Cancel Notification
hu_HU: Értesítés megszakítása

en: Close Notification
hu_HU: Értesítés bezárása

en: Reply Notification
hu_HU: Válasz értesítésre

en: Activate Notification
hu_HU: Értesítés aktiválása

en: Request the paired device to take a photo and transfer it to this PC
hu_HU: Párosított eszköz megkérése, hogy készítsen fényképet, és vigye át erre a számítógépre

en: Transfer Failed
hu_HU: Sikertelen átvitel

note: TRANSLATORS: eg. Failed to send "photo.jpg" to Google Pixel TRANSLATORS: eg. Failed to send "book.pdf" to Google Pixel
en: Failed to send “%s” to %s
hu_HU: „%s” küldése %s eszközre nem sikerült

en: Send and receive pings
hu_HU: Pingelések fogadása és küldése

en: Presentation
hu_HU: Prezentáció

en: Use the paired device as a presenter
hu_HU: A párosított eszköz használata prezentációs távirányítóként

en: Run Commands
hu_HU: Parancsok futtatása

en: Run commands on your paired device or let the device run predefined commands on this PC
hu_HU: Parancsok futtatása a párosított eszközön, vagy előre megadott parancsok futtassanak engedélyezése ezen a számítógépen

en: Browse the paired device filesystem
hu_HU: A párosított eszköz fájlrendszerének böngészése

en: Mount
hu_HU: Csatolás

en: Unmount
hu_HU: Leválasztás

en: %s reported an error
hu_HU: %s hibát jelzett

en: Share
hu_HU: Megosztás

en: Share files and URLs between devices
hu_HU: Fájlok és URL-ek megosztása eszközök között

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel is not allowed to upload files
en: %s is not allowed to upload files
hu_HU: % számára nem engedélyezett a fájlok feltöltése

en: Transferring File
hu_HU: Fájl átvitele

note: TRANSLATORS: eg. Receiving 'book.pdf' from Google Pixel
en: Receiving “%s” from %s
hu_HU: „%s” fogadása innen: %s

en: Transfer Successful
hu_HU: Sikeres átvitel

note: TRANSLATORS: eg. Received 'book.pdf' from Google Pixel
en: Received “%s” from %s
hu_HU: „%s” fogadva innen: %s

en: Open File
hu_HU: Fájl megnyitása

note: TRANSLATORS: eg. Failed to receive 'book.pdf' from Google Pixel
en: Failed to receive “%s” from %s
hu_HU: „%s” fogadása %s eszközről nem sikerült

en: Text Shared By %s
hu_HU: %s által megosztott szöveg

note: TRANSLATORS: eg. Sending 'book.pdf' to Google Pixel
en: Sending “%s” to %s
hu_HU: „%s” küldése ide: %s

note: TRANSLATORS: eg. Sent "book.pdf" to Google Pixel
en: Sent “%s” to %s
hu_HU: „%s” elküldve ide: %s

note: TRANSLATORS: eg. Send files to Google Pixel
en: Send files to %s
hu_HU: Fájlok küldése ide: %s

note: TRANSLATORS: Mark the file to be opened once completed
en: Open when done
hu_HU: Megnyitás ha kész

note: TRANSLATORS: eg. Send a link to Google Pixel
en: Send a link to %s
hu_HU: Hivatkozás küldése ide: %s

en: Send and read SMS of the paired device and be notified of new SMS
hu_HU: Értesítés új SMS-ekről, és a párosított eszköz SMS-einek olvasása és SMS-ek küldése

en: New SMS (URI)
hu_HU: Új SMS (URI)

en: Reply SMS
hu_HU: SMS válasz

en: Share SMS
hu_HU: SMS megosztása

en: System Volume
hu_HU: Rendszerhangerő

en: Enable the paired device to control the system volume
hu_HU: A rendszerhangerő állításának egedélyezése a párosított eszköz számára

en: PulseAudio not found
hu_HU: PulseAudio nem található

en: Be notified about calls and adjust system volume during ringing/ongoing calls
hu_HU: Értesítés a hívásokról és a rendszerhangerő állítása csörgés/folyamatban lévő hívások közben

note: TRANSLATORS: Silence the actively ringing call
en: Mute Call
hu_HU: Hívás némítása

note: Ensure we have a sender TRANSLATORS: No name or phone number Contact Name
en: Unknown Contact
hu_HU: Ismeretlen névjegy

note: TRANSLATORS: The phone is ringing
en: Incoming call
hu_HU: Bejövő hívás

note: TRANSLATORS: A phone call is active
en: Ongoing call
hu_HU: Hívás folyamatban

note: TRANSLATORS: A work or office phone number
en: Work
hu_HU: Munkahelyi

note: TRANSLATORS: A mobile or cellular phone number
en: Mobile
hu_HU: Mobil

note: TRANSLATORS: A home phone number
en: Home
hu_HU: Otthoni

note: TRANSLATORS: A phone number (eg. "Send to 555-5555") Update UI
en: Send to %s
hu_HU: Küldés neki: %s

note: TRANSLATORS: Less than a minute ago
en: Just now
hu_HU: Épp most

note: TRANSLATORS: Yesterday, but less than 24 hours (eg. Yesterday · 11:29 PM)
en: Yesterday・%s
hu_HU: Tegnap・%s

en: %d minute | %d minutes
hu_HU[0]: %d perc
hu_HU[1]: %d perc

en: Not available
hu_HU: Nem érhető el

en: Group Message
hu_HU: Csoportos üzenet

note: TRANSLATORS: An outgoing message body in a conversation summary
en: You: %s
hu_HU: Te: %s

en: And %d other contact | And %d others
hu_HU[0]: És %d másik névjegy
hu_HU[1]: És további %d

note: TRANSLATORS: Displayed when the remote keyboard is not ready to accept input
en: Remote keyboard on %s is not active
hu_HU: A távoli billentyűzet %s eszközön nem aktív

note: TRANSLATORS: When no time estimate for the battery is available EXAMPLE: 42% (Estimating…)
en: %d%% (Estimating…)
hu_HU: %d%% (becslés…)

note: TRANSLATORS: Estimated time until battery is charged EXAMPLE: 42% (1:15 Until Full)
en: %d%% (%d∶%02d Until Full)
hu_HU: %d%% (%d∶%02d a feltöltésig)

note: TRANSLATORS: Estimated time until battery is empty EXAMPLE: 42% (12:15 Remaining)
en: %d%% (%d∶%02d Remaining)
hu_HU: %d%% (%d∶%02d van hátra)

en: Reply
hu_HU: Válasz

note: TRANSLATORS: Chrome/Firefox WebExtension description
en: Share links with GSConnect, direct to the browser or by SMS.
hu_HU: Hivatkozások megosztása GSConnecttel, közvetlenül a böngészőből vagy SMS-ben.

note: TRANSLATORS: WebExtension can't connect to GSConnect
en: Service Unavailable
hu_HU: A szolgáltatás nem érhető el

note: TRANSLATORS: Open URL with the device's browser
en: Open in Browser
hu_HU: Megnyitás böngészőben
