gsconnect - en to lt_LT translation catalogue (247 entries)

en: KDE Connect implementation for GNOME
lt_LT: KDE Connect įgyvendinimas, skirtas GNOME

en: GSConnect Team
lt_LT: GSConnect komanda

en: GSConnect is a complete implementation of KDE Connect especially for GNOME Shell with Nautilus, Chrome and Firefox integration. The KDE Connect team has applications for Linux, BSD, Android, Sailfish, iOS, macOS and Windows.
lt_LT: GSConnect yra pilnas KDE Connect įgyvendinimas, ypatingai skirtas integracijai su GNOME Shell ir Nautilus, Chrome bei Firefox. KDE Connect komanda turi programas, skirtas Linux, BSD, Android, Sailfish, iOS, macOS ir Windows sistemoms.

en: With GSConnect you can securely connect to mobile devices and other desktops to:
lt_LT: Naudodami GSConnect galite saugiai prisijungti prie mobiliųjų įrenginių ir kitų stalinių kompiuterių norėdami:

en: Share files, links and text
lt_LT: Bendrinti failus, nuorodas ir tekstą

en: Send and receive messages
lt_LT: Siųsti ir gauti žinutes

en: Sync clipboard content
lt_LT: Sinchronizuoti iškarpinės turinį

en: Sync contacts
lt_LT: Sinchronizuoti adresatus

en: Sync notifications
lt_LT: Sinchronizuoti pranešimus

en: Control media players
lt_LT: Valdyti medijos leistuves

en: Control system volume
lt_LT: Valdyti sistemos garsį

en: Execute predefined commands
lt_LT: Vykdyti iš anksto nustatytas komandas

en: And more…
lt_LT: Ir daugiau…

en: GSConnect in GNOME Shell
lt_LT: GSConnect kartu su GNOME Shell

note: TRANSLATORS: Open a dialog to connect to an IP or Bluez device
en: Connect to…
lt_LT: Prisijungti prie…

en: Cancel
lt_LT: Atsisakyti

en: Connect
lt_LT: Prisijungti

en: IP Address
lt_LT: IP adresas

en: No contacts
lt_LT: Adresatų nėra

en: Help
lt_LT: Žinynas

en: Type a phone number or name
lt_LT: Įrašykite telefono numerį ar vardą

note: TRANSLATORS: All other phone number types
en: Other
lt_LT: Kitas

note: TRANSLATORS: Share URL by SMS
en: Send SMS
lt_LT: Siųsti SMS

en: Send
lt_LT: Siųsti

en: Device is disconnected
lt_LT: Įrenginys yra atsijungęs

en: Send Message
lt_LT: Siųsti žinutę

en: Type a message
lt_LT: Rašyti žinutę

en: Message Entry
lt_LT: Žinutės įvedimas

en: Type a message and press Enter to send
lt_LT: Rašykite žinutę ir norėdami išsiųsti paspauskite „Enter“

en: Messaging
lt_LT: Susirašinėjimai

en: New Conversation
lt_LT: Naujas pokalbis

en: No Conversations
lt_LT: Pokalbių nėra

en: No conversation selected
lt_LT: Nepasirinktas joks pokalbis

en: Select or start a conversation
lt_LT: Pasirinkite arba pradėkite pokalbį

en: Edit Command
lt_LT: Taisyti komandą

en: Save
lt_LT: Įrašyti

en: Name
lt_LT: Pavadinimas

en: Command Line
lt_LT: Komandų eilutė

en: Choose an executable
lt_LT: Pasirinkti vykdomąjį failą

en: Open
lt_LT: Atverti

en: Desktop
lt_LT: Stalinis kompiuteris

en: Camera
lt_LT: Kamera

en: Clipboard Sync
lt_LT: Iškarpinės sinchronizavimas

en: Media Players
lt_LT: Medijos leistuvės

en: Mouse & Keyboard
lt_LT: Pelė ir klaviatūra

en: Volume Control
lt_LT: Garsumo reguliavimas

en: Files
lt_LT: Failai

en: Receive Files
lt_LT: Gauti failus

en: Save files to
lt_LT: Įrašyti failus į

en: Sharing
lt_LT: Bendrinimas

en: Device Battery
lt_LT: Įrenginio baterija

en: Low Battery Notification
lt_LT: Pranešimas apie žemą baterijos įkrovos lygį

en: Charged Up to Custom Level Notification
lt_LT: Pranešimas apie įkrovimą iki tinkinto lygio

en: Fully Charged Notification
lt_LT: Pranešimas apie pilnai įkrauta bateriją

en: System Battery
lt_LT: Sistemos baterija

en: Share Statistics
lt_LT: Bendrinti statistiką

en: Battery
lt_LT: Baterija

en: Commands
lt_LT: Komandos

en: Add Command
lt_LT: Pridėti komandą

note: TRANSLATORS: 'Share' is a verb here; this refers to the action of sharing
en: Share Notifications
lt_LT: Bendrinimo pranešimai

en: Share When Active
lt_LT: Bendrinti, kai aktyvus

en: Applications
lt_LT: Programos

en: Notifications
lt_LT: Pranešimai

en: Contacts
lt_LT: Adresatai

en: Incoming Calls
lt_LT: Gaunami skambučiai

en: Volume
lt_LT: Garsumas

en: Pause Media
lt_LT: Pristabdyti mediją

en: Ongoing Calls
lt_LT: Vykstantys skambučiai

en: Mute Microphone
lt_LT: Nutildyti mikrofoną

en: Telephony
lt_LT: Telefonija

en: Action Shortcuts
lt_LT: Veiksmų trumpiniai

en: Reset All…
lt_LT: Atstatyti visus…

en: Shortcuts
lt_LT: Trumpiniai

en: Plugins
lt_LT: Įskiepiai

en: Experimental
lt_LT: Eksperimentinis

en: Device Cache
lt_LT: Įrenginio podėlis

en: Clear Cache…
lt_LT: Išvalyti podėlį…

en: Legacy SMS Support
lt_LT: Pasenusių SMS palaikymas

en: SFTP Automount
lt_LT: Automatinis SFTP prijungimas

en: Advanced
lt_LT: Išplėstiniai

en: Keyboard Shortcuts
lt_LT: Klaviatūros trumpiniai

en: Device Settings
lt_LT: Įrenginio nustatymai

note: TRANSLATORS: Send a pair request to the device
en: Pair
lt_LT: Suporuoti

en: Device is unpaired
lt_LT: Įrenginys yra nesuporuotas

en: You may configure this device before pairing
lt_LT: Prieš suporuodami, galite konfigūruoti šį įrenginį

note: TRANSLATORS: View the TLS Certificate fingerprint
en: Encryption Info
lt_LT: Šifravimo informacija

note: TRANSLATORS: Unpair the device and notify it
en: Unpair
lt_LT: Panaikinti suporavimą

note: TRANSLATORS: Send clipboard content to device
en: To Device
lt_LT: Į įrenginį

note: TRANSLATORS: Receive clipboard content from the device
en: From Device
lt_LT: Iš įrenginio

note: TRANSLATORS: Don't change the system volume
en: Nothing
lt_LT: Nieko

note: TRANSLATORS: Restore the system volume
en: Restore
lt_LT: Atkurti

note: TRANSLATORS: Lower the system volume
en: Lower
lt_LT: Sumažinti

note: TRANSLATORS: Mute the system volume TRANSLATORS: Silence the actively ringing call
en: Mute
lt_LT: Nutildyti

en: Set
lt_LT: Nustatyti

note: Keys for cancelling (␛) or resetting (␈) a shortcut
en: Press Esc to cancel or Backspace to reset the keyboard shortcut.
lt_LT: Norėdami atsisakyti, paspauskite Grįžimo (Esc) klavišą arba Naikinimo (Backspace) klavišą, norėdami atstatyti trumpinį.

en: Device Name
lt_LT: Įrenginio pavadinimas

en: _Rename
lt_LT: Pe_rvadinti

en: Refresh
lt_LT: Įkelti iš naujo

en: Mobile Settings
lt_LT: Mobiliųjų nustatymai

en: Service Menu
lt_LT: Paslaugos meniu

en: Device Menu
lt_LT: Įrenginio meniu

en: Edit Device Name
lt_LT: Taisyti įrenginio pavadinimą

en: Devices
lt_LT: Įrenginiai

en: Searching for devices…
lt_LT: Ieškoma įrenginių…

en: Browser Add-Ons
lt_LT: Naršyklių priedai

en: Enable
lt_LT: Įjungti

en: This device is invisible to unpaired devices
lt_LT: Šis įrenginys yra nematomas nesuporuotiems įrenginiams

en: Discovery Disabled
lt_LT: Aptikimas išjungtas

en: Display Mode
lt_LT: Rodinio veiksena

note: TRANSLATORS: Show device indicators in the top bar
en: Panel
lt_LT: Skydelis

note: TRANSLATORS: Show devices in the user menu like Bluetooth
en: User Menu
lt_LT: Naudotojo meniu

note: TRANSLATORS: Generate a support log
en: Generate Support Log
lt_LT: Generuoti palaikymo žurnalą

en: About GSConnect
lt_LT: Apie GSConnect

en: Select a Device
lt_LT: Pasirinkti įrenginį

en: Select
lt_LT: Pasirinkti

note: TRANSLATORS: No devices are known or available
en: No Device Found
lt_LT: Nerasta jokių įrenginių

en: Device List
lt_LT: Įrenginių sąrašas

en: Report
lt_LT: Ataskaita

en: Something’s gone wrong
lt_LT: Kažkas nutiko

en: GSConnect encountered an unexpected error. Please report the problem and include any information that may help.
lt_LT: GSConnect susidūrė su netikėta klaida. Praneškite apie problemą ir įtraukite bet kokią informaciją, kuri galėtų padėti.

en: Technical Details
lt_LT: Techninė informacija

note: TRANSLATORS: Top-level context menu item for GSConnect
en: Send To Mobile Device
lt_LT: Siųsti į mobilųjį įrenginį

en: Edit
lt_LT: Taisyti

en: Remove
lt_LT: Šalinti

en: Disabled
lt_LT: Išjungta

note: TRANSLATORS: Summary of a keyboard shortcut function Example: Enter a new shortcut to change Messaging
en: Enter a new shortcut to change <b>%s</b>
lt_LT: Norėdami pakeisti <b>%s</b>, įveskite naują trumpinį

note: TRANSLATORS: When a keyboard shortcut is unavailable Example: [Ctrl]+[S] is already being used
en: %s is already being used
lt_LT: %s jau yra naudojamas

en: A complete KDE Connect implementation for GNOME
lt_LT: Pilnas KDE Connect įgyvendinimas, skirtas GNOME

en: Debug messages are being logged. Take any steps necessary to reproduce a problem then review the log.
lt_LT: Derinimo pranešimai yra registruojami. Atlikite reikiamus veiksmus, kad pakartotumėte problemą, o tuomet peržiūrėkite žurnalą.

en: Review Log
lt_LT: Peržiūrėti žurnalą

en: Laptop
lt_LT: Nešiojamas kompiuteris

en: Smartphone
lt_LT: Išmanusis telefonas

en: Tablet
lt_LT: Planšetė

en: Television
lt_LT: Televizija

en: Unpaired
lt_LT: Nesuporuotas

en: Disconnected
lt_LT: Atjungtas

en: Connected
lt_LT: Prijungtas

en: Waiting for service…
lt_LT: Laukiama paslaugos…

en: Click for help troubleshooting
lt_LT: Spustelėkite, norėdami šalinti nesklandumus

en: Click for more information
lt_LT: Spustelėkite išsamesnei informacijai

en: Dial Number
lt_LT: Rinkti numerį

en: Share File
lt_LT: Bendrinti failą

en: List available devices
lt_LT: Išvardyti prieinamus įrenginius

en: List all devices
lt_LT: Išvardyti visus įrenginius

en: Target Device
lt_LT: Paskirties įrenginys

en: Message Body
lt_LT: Pagrindinė žinutės dalis

en: Send Notification
lt_LT: Siųsti pranešimą

en: Notification App Name
lt_LT: Pranešimo programėlės pavadinimas

en: Notification Body
lt_LT: Pagrindinė pranešimo dalis

en: Notification Icon
lt_LT: Pranešimo piktograma

en: Notification ID
lt_LT: Pranešimo ID

en: Photo
lt_LT: Nuotrauka

en: Ping
lt_LT: Ryšio patikrinimas

en: Ring
lt_LT: Rasti telefoną

en: Share Link
lt_LT: Bendrinti nuorodą

en: Share Text
lt_LT: Bendrinti tekstą

en: Show release version
lt_LT: Rodyti laidos versiją

note: TRANSLATORS: Bluetooth address for remote device
en: Bluetooth device at %s
lt_LT: Bluetooth įrenginys ties %s

note: TRANSLATORS: eg. Pair Request from Google Pixel
en: Pair Request from %s
lt_LT: Suporavimo užklausa nuo %s

en: Reject
lt_LT: Atmesti

en: Accept
lt_LT: Priimti

en: Discovery has been disabled due to the number of devices on this network.
lt_LT: Aptikimas buvo išjungtas dėl šiame tinkle esančių įrenginių skaičiaus.

en: OpenSSL not found
lt_LT: OpenSSL nerasta

en: Port already in use
lt_LT: Prievadas jau naudojamas

en: Exchange battery information
lt_LT: Apsikeitimas informacija apie bateriją

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery is full
en: %s: Battery is full
lt_LT: %s: Baterija pilna

note: TRANSLATORS: when the battery is fully charged TRANSLATORS: When the battery level is 100%
en: Fully Charged
lt_LT: Pilnai įkrauta

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery has reached custom charge level
en: %s: Battery has reached custom charge level
lt_LT: %s: Baterija pasiekė tinkintą įkrovos lygį

note: TRANSLATORS: when the battery has reached custom charge level
en: %d%% Charged
lt_LT: %d%% įkrauta

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery is low
en: %s: Battery is low
lt_LT: %s: Baterija baigia išsikrauti

note: TRANSLATORS: eg. 15% remaining
en: %d%% remaining
lt_LT: Liko %d%%

en: Clipboard
lt_LT: Iškarpinė

en: Share the clipboard content
lt_LT: Bendrinti iškarpinės turinį

en: Clipboard Push
lt_LT: Išsiųsti iškarpinės turinį

en: Clipboard Pull
lt_LT: Gauti iškaprinės turinį

en: Access contacts of the paired device
lt_LT: Gauti prieigą prie suporuotų įrenginių adresatų

en: Find My Phone
lt_LT: Rasti mano telefoną

en: Ring your paired device
lt_LT: Skambinti į suporuotą įrenginį

en: Mousepad
lt_LT: Jutiklinis kilimėlis

en: Enables the paired device to act as a remote mouse and keyboard
lt_LT: Leidžia suporuotam įrenginiui veikti kaip nuotolinei pelei ir klaviatūrai

en: Bidirectional remote media playback control
lt_LT: Abikryptis nuotolinės medijos atkūrimo valdymas

en: Unknown
lt_LT: Nežinoma

en: Share notifications with the paired device
lt_LT: Bendrinti pranešimus su suporuotu įrenginiu

en: Cancel Notification
lt_LT: Atsisakyti pranešimo

en: Close Notification
lt_LT: Užverti pranešimą

en: Reply Notification
lt_LT: Atsakyti į pranešimą

en: Activate Notification
lt_LT: Aktyvuoti pranešimą

en: Request the paired device to take a photo and transfer it to this PC
lt_LT: Prašyti, kad suporuotas įrenginys padarytų nuotrauką ir perduotų ją į šį kompiuterį

en: Transfer Failed
lt_LT: Persiuntimas nepavyko

note: TRANSLATORS: eg. Failed to send "photo.jpg" to Google Pixel TRANSLATORS: eg. Failed to send "book.pdf" to Google Pixel
en: Failed to send “%s” to %s
lt_LT: Nepavyko išsiųsti “%s” į %s

en: Send and receive pings
lt_LT: Siųsti ir gauti ryšio patikrinimus

note: TRANSLATORS: An optional message accompanying a ping, rarely if ever used eg. Ping: A message sent with ping
en: Ping: %s
lt_LT: Ryšio patikrinimas: %s

en: Presentation
lt_LT: Pristatymas

en: Use the paired device as a presenter
lt_LT: Naudoti suporuotą įrenginį kaip pristatytoją

en: Run Commands
lt_LT: Vykdyti komandas

en: Run commands on your paired device or let the device run predefined commands on this PC
lt_LT: Vykdyti komandas suporuotame įrenginyje arba leisti įrenginiui vykdyti šiame kompiuteryje iš anksto apibrėžtas komandas

en: Browse the paired device filesystem
lt_LT: Naršyti suporuoto įrenginio failų sistemą

en: Mount
lt_LT: Prijungti

en: Unmount
lt_LT: Atjungti

en: %s reported an error
lt_LT: %s pranešė apie klaidą

en: Share
lt_LT: Bendrinti

en: Share files and URLs between devices
lt_LT: Bendrinti failus ir URL adresus tarp įrenginių

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel is not allowed to upload files
en: %s is not allowed to upload files
lt_LT: %s neleidžiama įkelti failų

en: Transferring File
lt_LT: Persiunčiamas failas

note: TRANSLATORS: eg. Receiving 'book.pdf' from Google Pixel
en: Receiving “%s” from %s
lt_LT: Gaunama „%s“ iš %s

en: Transfer Successful
lt_LT: Persiuntimas sėkmingas

note: TRANSLATORS: eg. Received 'book.pdf' from Google Pixel
en: Received “%s” from %s
lt_LT: Gautas „%s“ iš %s

en: Open File
lt_LT: Atverti failą

note: TRANSLATORS: eg. Failed to receive 'book.pdf' from Google Pixel
en: Failed to receive “%s” from %s
lt_LT: Nepavyko gauti “%s” iš %s

en: Text Shared By %s
lt_LT: %s bendrino tekstą

note: TRANSLATORS: eg. Sending 'book.pdf' to Google Pixel
en: Sending “%s” to %s
lt_LT: Siunčiama „%s“ į %s

note: TRANSLATORS: eg. Sent "book.pdf" to Google Pixel
en: Sent “%s” to %s
lt_LT: Išsiųsta „%s“ į %s

note: TRANSLATORS: eg. Send files to Google Pixel
en: Send files to %s
lt_LT: Siųsti failus į %s

note: TRANSLATORS: Mark the file to be opened once completed
en: Open when done
lt_LT: Užbaigus, atverti failą

note: TRANSLATORS: eg. Send a link to Google Pixel
en: Send a link to %s
lt_LT: Siųsti nuorodą į %s

en: Send and read SMS of the paired device and be notified of new SMS
lt_LT: Siųsti bei gauti suporuoto įrenginio SMS žinutes ir gauti pranešimus apie naujas SMS

en: New SMS (URI)
lt_LT: Nauja SMS žinutė (URI)

en: Reply SMS
lt_LT: Atsakyti į SMS žinutę

en: Share SMS
lt_LT: Bendrinti SMS žinutę

en: System Volume
lt_LT: Sistemos garsumas

en: Enable the paired device to control the system volume
lt_LT: Leisti suporuotam įrenginiui valdyti sistemos garsumą

en: PulseAudio not found
lt_LT: PulseAudio nerasta

en: Be notified about calls and adjust system volume during ringing/ongoing calls
lt_LT: Gauti pranešimus apie skambučius ir reguliuoti sistemos garsumą skambučių metu

note: TRANSLATORS: Silence the actively ringing call
en: Mute Call
lt_LT: Nutildyti skambutį

note: Ensure we have a sender TRANSLATORS: No name or phone number Contact Name
en: Unknown Contact
lt_LT: Nežinomas adresatas

note: TRANSLATORS: The phone is ringing
en: Incoming call
lt_LT: Gaunamas skambutis

note: TRANSLATORS: A phone call is active
en: Ongoing call
lt_LT: Vykstantis skambutis

note: TRANSLATORS: A fax number
en: Fax
lt_LT: Faksas

note: TRANSLATORS: A work or office phone number
en: Work
lt_LT: Darbo

note: TRANSLATORS: A mobile or cellular phone number
en: Mobile
lt_LT: Mobilusis

note: TRANSLATORS: A home phone number
en: Home
lt_LT: Namų

note: TRANSLATORS: A phone number (eg. "Send to 555-5555") Update UI
en: Send to %s
lt_LT: Siųsti %s

note: TRANSLATORS: Less than a minute ago
en: Just now
lt_LT: Ką tik

note: TRANSLATORS: Yesterday, but less than 24 hours (eg. Yesterday · 11:29 PM)
en: Yesterday・%s
lt_LT: Vakar・%s

en: %d minute | %d minutes
lt_LT[0]: %d minutė
lt_LT[1]: %d minutės
lt_LT[2]: %d minučių
lt_LT[3]: %d minutė

en: Not available
lt_LT: Neprieinamas

en: Group Message
lt_LT: Grupės žinutė

note: TRANSLATORS: An outgoing message body in a conversation summary
en: You: %s
lt_LT: Jūs: %s

en: And %d other contact | And %d others
lt_LT[0]: Ir dar %d adresatas
lt_LT[1]: Ir dar %d adresatai
lt_LT[2]: Ir dar %d adresatų
lt_LT[3]: Ir dar %d adresatas

note: TRANSLATORS: Displayed when the remote keyboard is not ready to accept input
en: Remote keyboard on %s is not active
lt_LT: Nuotolinė klaviatūra ties %s nėra aktyvi

note: TRANSLATORS: When no time estimate for the battery is available EXAMPLE: 42% (Estimating…)
en: %d%% (Estimating…)
lt_LT: %d%% (Apskaičiuojama…)

note: TRANSLATORS: Estimated time until battery is charged EXAMPLE: 42% (1:15 Until Full)
en: %d%% (%d∶%02d Until Full)
lt_LT: %d%% (%d∶%02d iki pilnos)

note: TRANSLATORS: Estimated time until battery is empty EXAMPLE: 42% (12:15 Remaining)
en: %d%% (%d∶%02d Remaining)
lt_LT: %d%% (Liko %d∶%02d)

en: Reply
lt_LT: Atsakyti

note: TRANSLATORS: Chrome/Firefox WebExtension description
en: Share links with GSConnect, direct to the browser or by SMS.
lt_LT: Bendrinti nuorodas, naudojant GSConnect, tiesiogiai į naršyklę ar per SMS žinutę.

note: TRANSLATORS: WebExtension can't connect to GSConnect
en: Service Unavailable
lt_LT: Paslauga neprieinama

note: TRANSLATORS: Open URL with the device's browser
en: Open in Browser
lt_LT: Atverti naršyklėje
