org.gnome.Shell.Extensions.GSConnect - en to sk translation catalogue (240 entries)

en: KDE Connect implementation for GNOME
sk: Implementácia aplikácie KDE Connect pre prostredie GNOME

en: GSConnect Team
sk: Tím GSConnect

en: With GSConnect you can securely connect to mobile devices and other desktops to:
sk: Vďaka GSConnect-u sa môžete bezpečne pripojiť k mobilným zariadeniam a ďalším stolným počítačom a:

en: Share files, links and text
sk: Zdieľať súbory, prepojenia a text

en: Send and receive messages
sk: Posielať a prijímať správy

en: Sync clipboard content
sk: Synchronizovať obsah schránky

en: Sync contacts
sk: Synchronizovať kontakty

en: Sync notifications
sk: Synchronizovať oznámenia

en: Control media players
sk: Ovládať multimediálne prehrávače

en: Control system volume
sk: Ovládať systémovú hlasitosť

en: Execute predefined commands
sk: Spustiť predpripravené príkazy

en: And more…
sk: A viac…

en: GSConnect in GNOME Shell
sk: GSConnect v GNOME Shelli

note: TRANSLATORS: Open a dialog to connect to an IP or Bluez device
en: Connect to…
sk: Pripojiť k…

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Connect
sk: Pripojiť

en: IP Address
sk: IP adresa

en: No contacts
sk: Žiadne kontakty

en: Help
sk: Pomocník

en: Type a phone number or name
sk: Zadajte telefónne číslo alebo meno

note: TRANSLATORS: All other phone number types
en: Other
sk: Iné

note: TRANSLATORS: Share URL by SMS
en: Send SMS
sk: Odoslať SMS

en: Send
sk: Odoslať

en: Device is disconnected
sk: Zariadenie je odpojené

en: Send Message
sk: Odoslať správu

en: Type a message
sk: Zadajte správu

en: Message Entry
sk: Zadanie správy

en: Type a message and press Enter to send
sk: Zadajte správu a stlačením klávesu Enter ju odošlite

en: Messaging
sk: Písanie správ

en: New Conversation
sk: Nová konverzácia

en: No Conversations
sk: Žiadna konverzácia

en: No conversation selected
sk: Nie je vybraná konverzácia

en: Select or start a conversation
sk: Vyberte alebo začnite novú konverzáciu

en: Edit Command
sk: Upraviť príkaz

en: Save
sk: Uložiť

en: Name
sk: Názov

en: Command Line
sk: Príkazový riadok

en: Choose an executable
sk: Zvolí spustiteľný súbor

en: Open
sk: Otvoriť

en: Desktop
sk: Stolný počítač

en: Camera
sk: Fotoaparát

en: Clipboard Sync
sk: Synchronizácia schránky

en: Media Players
sk: Multimediálne prehrávače

en: Mouse & Keyboard
sk: Myš a klávesnica

en: Volume Control
sk: Ovládanie hlasitosti

en: Files
sk: Súbory

en: Receive Files
sk: Prijímať súbory

en: Save files to
sk: Ukladať súbory do

en: Sharing
sk: Zdieľanie

en: Device Battery
sk: Stav batérie

en: Low Battery Notification
sk: Upozornenie na slabú batériu

en: Charged Up to Custom Level Notification
sk: Oznámenie o nabití na nastavenú úroveň

en: Fully Charged Notification
sk: Oznámenie o plnom nabití

en: System Battery
sk: Systémová batéria

en: Share Statistics
sk: Zdieľať štatistiky

en: Battery
sk: Batéria

en: Commands
sk: Príkazy

en: Add Command
sk: Pridať príkaz

note: TRANSLATORS: 'Share' is a verb here; this refers to the action of sharing
en: Share Notifications
sk: Zdieľať oznámenia

en: Share When Active
sk: Zdieľať, keď je aktívny

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Notifications
sk: Oznámenia

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Incoming Calls
sk: Prichádzajúce hovory

en: Volume
sk: Hlasitosť

en: Pause Media
sk: Pozastaviť multimédiá

en: Ongoing Calls
sk: Odchádzajúce hovory

en: Mute Microphone
sk: Stíšiť mikrofón

en: Telephony
sk: Telefonovanie

en: Action Shortcuts
sk: Skratky akcií

en: Reset All…
sk: Obnoviť všetko…

en: Shortcuts
sk: Skratky

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Experimental
sk: Experimentálne

en: Device Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť zariadenia

en: Clear Cache…
sk: Vyčistiť vyrovnávaciu pamäť…

en: Legacy SMS Support
sk: Podpora SMS (zastarané)

en: SFTP Automount
sk: Automatické pripojenie SFTP

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Device Settings
sk: Nastavenie zariadenia

note: TRANSLATORS: Send a pair request to the device
en: Pair
sk: Spárovať

en: Device is unpaired
sk: Spárovanie so zariadením bolo zrušené

en: You may configure this device before pairing
sk: Pred spárovaním môžete toto zariadenie nastaviť

note: TRANSLATORS: View the TLS Certificate fingerprint
en: Encryption Info
sk: Informácie o šifrovaní

note: TRANSLATORS: Unpair the device and notify it
en: Unpair
sk: Zrušiť párovanie

note: TRANSLATORS: Send clipboard content to device
en: To Device
sk: Do zariadenia

note: TRANSLATORS: Receive clipboard content from the device
en: From Device
sk: Zo zariadenia

note: TRANSLATORS: Don't change the system volume
en: Nothing
sk: Bez zmeny

note: TRANSLATORS: Restore the system volume
en: Restore
sk: Obnoviť

note: TRANSLATORS: Lower the system volume
en: Lower
sk: Znížiť

note: TRANSLATORS: Mute the system volume TRANSLATORS: Silence the actively ringing call
en: Mute
sk: Stíšiť

en: Set
sk: Nastaviť

note: Keys for cancelling (␛) or resetting (␈) a shortcut
en: Press Esc to cancel or Backspace to reset the keyboard shortcut.
sk: Stlačte klávesu Esc na zrušenie alebo klávesu Backspace na obnovenie klávesovej skratky.

en: Device Name
sk: Meno zariadenia

en: _Rename
sk: _Premenovať

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Mobile Settings
sk: Mobilné nastavenia

en: Service Menu
sk: Ponuka služieb

en: Device Menu
sk: Ponuka zariadenia

en: Edit Device Name
sk: Upraviť meno zariadenia

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Searching for devices…
sk: Hľadajú sa zariadenia…

en: Browser Add-Ons
sk: Doplnky prehliadačov

en: Enable
sk: Povoliť

en: This device is invisible to unpaired devices
sk: Toto zariadenie nie je viditeľné pre nespárované zariadenia

en: Discovery Disabled
sk: Objavenie zakázané

en: Display Mode
sk: Režim zobrazenia

note: TRANSLATORS: Show devices in the user menu like Bluetooth
en: User Menu
sk: Užívateľská ponuka

note: TRANSLATORS: Generate a support log
en: Generate Support Log
sk: Vytvoriť záznam pre technickú podporu

en: About GSConnect
sk: O programe GSConnect

en: Select a Device
sk: Výber zariadenia

en: Select
sk: Vybrať

note: TRANSLATORS: No devices are known or available
en: No Device Found
sk: Nenašlo sa žiadne zariadenie

en: Device List
sk: Zoznam zariadení

en: Report
sk: Ohlásiť

en: Something’s gone wrong
sk: Niečo sa pokazilo

en: GSConnect encountered an unexpected error. Please report the problem and include any information that may help.
sk: GSConnect narazil na neočakávanú chybu. Prosím, nahláste tento problém a priložte všetky informácie, ktoré môžu byť užitočné.

en: Technical Details
sk: Technické podrobnosti

note: TRANSLATORS: Top-level context menu item for GSConnect
en: Send To Mobile Device
sk: Odoslať do mobilného zariadenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

note: TRANSLATORS: Summary of a keyboard shortcut function Example: Enter a new shortcut to change Messaging
en: Enter a new shortcut to change <b>%s</b>
sk: Zadajte novú skratku pre zmenu akcie <b>%s</b>

note: TRANSLATORS: When a keyboard shortcut is unavailable Example: [Ctrl]+[S] is already being used
en: %s is already being used
sk: Klávesová skratka %s sa už používa

en: A complete KDE Connect implementation for GNOME
sk: Kompletná implementácia aplikácie KDE Connect pre prostredie GNOME

en: Debug messages are being logged. Take any steps necessary to reproduce a problem then review the log.
sk: Správy ladenia sú zaznamenávané. Pokúste sa opätovne vyvolať problém a pozrite sa na súbor so záznamom.

en: Review Log
sk: Prezrieť súbor so záznamom

en: Laptop
sk: Notebook

en: Television
sk: Televízia

en: Unpaired
sk: Spárovanie zrušené

en: Disconnected
sk: Odpojené

en: Connected
sk: Pripojené

en: Waiting for service…
sk: Čaká sa na službu…

en: Click for help troubleshooting
sk: Kliknutím získate pomoc pri riešení problému

en: Click for more information
sk: Kliknutím získate viac informácií

en: Dial Number
sk: Vytočiť číslo

en: Share File
sk: Zdieľať súbor

en: List available devices
sk: Zobraziť dostupné zariadenia

en: List all devices
sk: Zobraziť všetky zariadenia

en: Target Device
sk: Cieľové zariadenie

en: Message Body
sk: Telo správy

en: Send Notification
sk: Odoslať oznámenie

en: Notification App Name
sk: Meno aplikácie v oznámení

en: Notification Body
sk: Telo oznámenia

en: Notification Icon
sk: Ikona oznámenia

en: Notification ID
sk: ID oznámenia

en: Photo
sk: Fotografia

en: Ring
sk: Prezvoniť

en: Share Link
sk: Zdieľať odkaz

en: Share Text
sk: Zdieľať text

en: Show release version
sk: Zobraziť verziu vydania

note: TRANSLATORS: Bluetooth address for remote device
en: Bluetooth device at %s
sk: Zariadenie Bluetooth na adrese %s

note: TRANSLATORS: eg. Pair Request from Google Pixel
en: Pair Request from %s
sk: Požiadavka na spárovanie od zariadenia %s

en: Reject
sk: Odmietnuť

en: Accept
sk: Prijať

en: Discovery has been disabled due to the number of devices on this network.
sk: Objavenie bolo zakázané kvôli počtu zariadení na tejto sieti.

en: OpenSSL not found
sk: OpenSSL nebolo nájdené

en: Port already in use
sk: Port už sa používa

en: Exchange battery information
sk: Vymieňať informácie o batérii

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery is full
en: %s: Battery is full
sk: %s: Batéria je plne nabitá

note: TRANSLATORS: when the battery is fully charged TRANSLATORS: When the battery level is 100%
en: Fully Charged
sk: Plne nabitá

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery has reached custom charge level
en: %s: Battery has reached custom charge level
sk: %s: Batéria dosiahla nastavenú úroveň nabitia

note: TRANSLATORS: when the battery has reached custom charge level
en: %d%% Charged
sk: %d%% nabité

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery is low
en: %s: Battery is low
sk: %s: Batéria je takmer vybitá

note: TRANSLATORS: eg. 15% remaining
en: %d%% remaining
sk: Zostáva %d%%

en: Clipboard
sk: Schránka

en: Share the clipboard content
sk: Zdieľať obsah schránky

en: Clipboard Push
sk: Odoslať obsah schránky

en: Clipboard Pull
sk: Prijať obsah schránky

en: Access contacts of the paired device
sk: Pristupovať ku kontaktom na spárovanom zariadení

en: Find My Phone
sk: Nájdi môj telefón

en: Ring your paired device
sk: Prezvoní vaše spárované zariadenie

en: Mousepad
sk: Ovládanie myši

en: Enables the paired device to act as a remote mouse and keyboard
sk: Umožní použiť spárované zariadenie ako vzdialenú myš a klávesnicu

en: Bidirectional remote media playback control
sk: Obojsmerné diaľkové ovládanie prehrávania multimédií

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Share notifications with the paired device
sk: Zdieľať oznámenia so spárovaným zariadením

en: Cancel Notification
sk: Zrušiť oznámenie

en: Close Notification
sk: Zavrieť oznámenie

en: Reply Notification
sk: Odpovedať na oznámenie

en: Activate Notification
sk: Aktivovať oznámenia

en: Request the paired device to take a photo and transfer it to this PC
sk: Požiadať spárované zariadenie o vytvorenie fotografie a jej prenos do tohto počítača

en: Transfer Failed
sk: Prenos zlyhal

note: TRANSLATORS: eg. Failed to send "photo.jpg" to Google Pixel TRANSLATORS: eg. Failed to send "book.pdf" to Google Pixel
en: Failed to send “%s” to %s
sk: Zlyhalo odoslanie súboru „%s“ do zariadenia %s

en: Send and receive pings
sk: Odoslať a prijímať pingy

en: Presentation
sk: Prezentácia

en: Use the paired device as a presenter
sk: Použiť spárované zariadenie ako prezentátor

en: Run Commands
sk: Spustiť príkazy

en: Run commands on your paired device or let the device run predefined commands on this PC
sk: Spustiť príkazy na vašom spárovanom zariadení alebo umožniť zariadeniu spúšťať predpripravené príkazy na tomto počítači

en: Browse the paired device filesystem
sk: Prehliadať súborový systém spárovaného zariadenia

en: Mount
sk: Pripojiť

en: Unmount
sk: Odpojiť

en: %s reported an error
sk: %s nahlásilo chybu

en: Share
sk: Zdieľať

en: Share files and URLs between devices
sk: Zdieľať súbory a URL adresy medzi zariadeniami

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel is not allowed to upload files
en: %s is not allowed to upload files
sk: %s nemá povolené nahrávanie súborov

en: Transferring File
sk: Prebieha prenos súboru

note: TRANSLATORS: eg. Receiving 'book.pdf' from Google Pixel
en: Receiving “%s” from %s
sk: Prijíma sa „%s“ zo zariadenia %s

en: Transfer Successful
sk: Prenos úspešný

note: TRANSLATORS: eg. Received 'book.pdf' from Google Pixel
en: Received “%s” from %s
sk: Prijatý súbor „%s“ zo zariadenia %s

en: Open File
sk: Otvoriť súbor

note: TRANSLATORS: eg. Failed to receive 'book.pdf' from Google Pixel
en: Failed to receive “%s” from %s
sk: Zlyhalo prijatie súboru „%s“ zo zariadenia %s

en: Text Shared By %s
sk: Text zdieľaný zariadením %s

note: TRANSLATORS: eg. Sending 'book.pdf' to Google Pixel
en: Sending “%s” to %s
sk: Odosiela sa súbor „%s“ do zariadenia %s

note: TRANSLATORS: eg. Sent "book.pdf" to Google Pixel
en: Sent “%s” to %s
sk: Odoslaný súbor „%s“ do zariadenia %s

note: TRANSLATORS: eg. Send files to Google Pixel
en: Send files to %s
sk: Odoslanie súborov do zariadenia %s

note: TRANSLATORS: Mark the file to be opened once completed
en: Open when done
sk: Otvoriť po dokončení

note: TRANSLATORS: eg. Send a link to Google Pixel
en: Send a link to %s
sk: Odošle odkaz do zariadenia %s

en: Send and read SMS of the paired device and be notified of new SMS
sk: Odoslať a čítať SMS správy zo spárovaného zariadenia a dostávať upozornenia na nové správy

en: New SMS (URI)
sk: Nová SMS (URI)

en: Reply SMS
sk: Odpovedať na SMS

en: Share SMS
sk: Zdieľať SMS

en: System Volume
sk: Systémová hlasitosť

en: Enable the paired device to control the system volume
sk: Povoliť spárovanému zariadeniu ovládať systémovú hlasitosť

en: PulseAudio not found
sk: PulseAudio nebolo nájdené

en: Be notified about calls and adjust system volume during ringing/ongoing calls
sk: Dostávať upozornenia na hovory a upravovať hlasitosť počas zvonenia/prebiehajúceho hovoru

note: TRANSLATORS: Silence the actively ringing call
en: Mute Call
sk: Stíšiť hovor

note: Ensure we have a sender TRANSLATORS: No name or phone number Contact Name
en: Unknown Contact
sk: Neznámy kontakt

note: TRANSLATORS: The phone is ringing
en: Incoming call
sk: Prichádzajúci hovor

note: TRANSLATORS: A phone call is active
en: Ongoing call
sk: Odchádzajúci hovor

note: TRANSLATORS: A work or office phone number
en: Work
sk: Práca

note: TRANSLATORS: A mobile or cellular phone number
en: Mobile
sk: Mobil

note: TRANSLATORS: A home phone number
en: Home
sk: Domov

note: TRANSLATORS: A phone number (eg. "Send to 555-5555") Update UI
en: Send to %s
sk: Odoslať na číslo %s

note: TRANSLATORS: Less than a minute ago
en: Just now
sk: Práve teraz

note: TRANSLATORS: Yesterday, but less than 24 hours (eg. Yesterday · 11:29 PM)
en: Yesterday・%s
sk: Včera・%s

en: %d minute | %d minutes
sk[0]: %d minúta
sk[1]: %d minúty
sk[2]: %d minút

en: Not available
sk: Nedostupný

en: Group Message
sk: Skupinová správa

note: TRANSLATORS: An outgoing message body in a conversation summary
en: You: %s
sk: Vy: %s

en: And %d other contact | And %d others
sk[0]: A jeden ďalší kontakt
sk[1]: A %d ďalšie kontakty
sk[2]: A %d ďalších kontaktov

note: TRANSLATORS: Displayed when the remote keyboard is not ready to accept input
en: Remote keyboard on %s is not active
sk: Vzdialená klávesnica na %s nie je aktívna

note: TRANSLATORS: When no time estimate for the battery is available EXAMPLE: 42% (Estimating…)
en: %d%% (Estimating…)
sk: %d%% (Odhaduje sa…)

note: TRANSLATORS: Estimated time until battery is charged EXAMPLE: 42% (1:15 Until Full)
en: %d%% (%d∶%02d Until Full)
sk: %d%% (%d∶%02d do plného nabitia)

note: TRANSLATORS: Estimated time until battery is empty EXAMPLE: 42% (12:15 Remaining)
en: %d%% (%d∶%02d Remaining)
sk: %d%% (Zostáva %d∶%02d)

en: Reply
sk: Odpovedať

note: TRANSLATORS: Chrome/Firefox WebExtension description
en: Share links with GSConnect, direct to the browser or by SMS.
sk: Zdieľanie odkazov s aplikáciou GSConnect, priamo cez prehliadač alebo formou SMS.

note: TRANSLATORS: WebExtension can't connect to GSConnect
en: Service Unavailable
sk: Služba nedostupná

note: TRANSLATORS: Open URL with the device's browser
en: Open in Browser
sk: Otvoriť v prehliadači
