gsconnect - en to uk_UA translation catalogue (254 entries)

en: KDE Connect implementation for GNOME
uk_UA: Реалізація KDE Connect для GNOME

en: GSConnect Team
uk_UA: Команда GSConnect

en: GSConnect is a complete implementation of KDE Connect especially for GNOME Shell with Nautilus, Chrome and Firefox integration. The KDE Connect team has applications for Linux, BSD, Android, Sailfish, iOS, macOS and Windows.
uk_UA: GSConnect — це повна реалізація KDE Connect спеціально для GNOME Shell з інтеграцією з Nautilus, Chrome і Firefox. Команда KDE Connect має застосунки для Linux, BSD, Android, Sailfish, iOS, macOS і Windows.

en: With GSConnect you can securely connect to mobile devices and other desktops to:
uk_UA: За допомогою GSConnect можна безпечно з'єднуватися з мобільними пристроями та іншими комп'ютерами, щоб:

en: Share files, links and text
uk_UA: Ділитися файлами, посиланнями і текстом

en: Send and receive messages
uk_UA: Надсилати й отримувати повідомлення

en: Sync clipboard content
uk_UA: Синхронізувати вміст буфера обміну

en: Sync contacts
uk_UA: Синхронізувати контакти

en: Sync notifications
uk_UA: Синхронізувати сповіщення

en: Control media players
uk_UA: Керувати медіа плеєрами

en: Control system volume
uk_UA: Керувати гучністю системи

en: Execute predefined commands
uk_UA: Виконувати попередньо визначені команди

en: And more…
uk_UA: Та інше…

en: GSConnect in GNOME Shell
uk_UA: GSConnect у GNOME Shell

note: TRANSLATORS: Open a dialog to connect to an IP or Bluez device
en: Connect to…
uk_UA: Під'єднатися до…

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Connect
uk_UA: Під'єднатись

en: IP Address
uk_UA: IP-адреса

en: No contacts
uk_UA: Немає контактів

en: Help
uk_UA: Допомога

en: Type a phone number or name
uk_UA: Введіть номер телефону або ім'я

note: TRANSLATORS: All other phone number types
en: Other
uk_UA: Інший

note: TRANSLATORS: Share URL by SMS
en: Send SMS
uk_UA: Відправити SMS

en: Send
uk_UA: Відправити

en: Device is disconnected
uk_UA: Пристрій від'єднаний

en: Send Message
uk_UA: Відправити повідомлення

en: Type a message
uk_UA: Введіть повідомлення

en: Message Entry
uk_UA: Поле повідомлення

en: Type a message and press Enter to send
uk_UA: Введіть повідомлення та натисніть Enter, щоб надіслати

en: Messaging
uk_UA: Повідомлення

en: New Conversation
uk_UA: Нова бесіда

en: No Conversations
uk_UA: Немає бесід

en: No conversation selected
uk_UA: Жодну бесіду не обрано

en: Select or start a conversation
uk_UA: Оберіть або розпочніть бесіду

en: Touchpad.
    Drag on this area to move mouse cursor.
    Press long to drag to drag mouse cursor.
    
    Simple click will be sent to paired device.
    Left, middle, right button, and wheel scrolls.
uk_UA: Тачпад.
    Перетягніть на цю ділянку, щоб перемістити курсор миші.
    Щоб перемістити курсор натисніть та утримуйте.
    
    Просте натискання буде відправлене на пов'язаний пристрій.
    Ліва, середня, права кнопка та прокручування коліщатка.

en: Edit Command
uk_UA: Редагувати команду

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Name
uk_UA: Назва

en: Command Line
uk_UA: Командний рядок

en: Choose an executable
uk_UA: Обрати виконуваний файл

en: Open
uk_UA: Відкрити

en: Desktop
uk_UA: Настільний комп'ютер

en: Camera
uk_UA: Камера

en: Clipboard Sync
uk_UA: Синхронізація буферу обміну

en: Media Players
uk_UA: Медіапрогравачі

en: Mouse & Keyboard
uk_UA: Миша та клавіатура

en: Volume Control
uk_UA: Керування гучністю

en: Files
uk_UA: Файли

en: Receive Files
uk_UA: Отримувати файли

en: Save files to
uk_UA: Зберігати файли до

en: Sharing
uk_UA: Надання доступу

en: Device Battery
uk_UA: Акумулятор пристрою

en: Low Battery Notification
uk_UA: Сповіщення про низький рівень заряду

en: Charged Up to Custom Level Notification
uk_UA: Сповіщення про заряджання до вказаного рівня

en: Fully Charged Notification
uk_UA: Сповіщення про повний заряд

en: System Battery
uk_UA: Системний акумулятор

en: Share Statistics
uk_UA: Ділитися статистикою

en: Battery
uk_UA: Акумулятор

en: Commands
uk_UA: Команди

en: Add Command
uk_UA: Додати команду

note: TRANSLATORS: 'Share' is a verb here; this refers to the action of sharing
en: Share Notifications
uk_UA: Ділитися сповіщеннями

en: Share When Active
uk_UA: Ділитися при активності

en: Applications
uk_UA: Додатки

en: Notifications
uk_UA: Сповіщення

en: Contacts
uk_UA: Контакти

en: Incoming Calls
uk_UA: Вхідні дзвінки

en: Volume
uk_UA: Гучність

en: Pause Media
uk_UA: Призупинити відтворення

en: Ongoing Calls
uk_UA: Під час дзвінків

en: Mute Microphone
uk_UA: Вимкнути мікрофон

en: Telephony
uk_UA: Телефонія

en: Action Shortcuts
uk_UA: Скорочення для дій

en: Reset All…
uk_UA: Скинути всі…

en: Shortcuts
uk_UA: Скорочення

en: Plugins
uk_UA: Плагіни

en: Experimental
uk_UA: Експериментальне

en: Device Cache
uk_UA: Кеш пристрою

en: Clear Cache…
uk_UA: Очистити кеш…

en: Legacy SMS Support
uk_UA: Застаріла підтримка SMS

en: SFTP Automount
uk_UA: Автомонтування SFTP

en: Advanced
uk_UA: Додатково

en: Keyboard Shortcuts
uk_UA: Клавіатурні скорочення

en: Device Settings
uk_UA: Налаштування пристрою

note: TRANSLATORS: Send a pair request to the device
en: Pair
uk_UA: Пов'язати

en: Device is unpaired
uk_UA: Пристрій непов'язаний

en: You may configure this device before pairing
uk_UA: Ви можете налаштувати цей пристрій перед пов'язуванням

note: TRANSLATORS: View the TLS Certificate fingerprint
en: Encryption Info
uk_UA: Дані щодо шифрування

note: TRANSLATORS: Unpair the device and notify it
en: Unpair
uk_UA: Відв'язати

note: TRANSLATORS: Send clipboard content to device
en: To Device
uk_UA: До пристрою

note: TRANSLATORS: Receive clipboard content from the device
en: From Device
uk_UA: Від пристрою

note: TRANSLATORS: Don't change the system volume
en: Nothing
uk_UA: Нічого

note: TRANSLATORS: Restore the system volume
en: Restore
uk_UA: Відновити

note: TRANSLATORS: Lower the system volume
en: Lower
uk_UA: Зменшити

note: TRANSLATORS: Mute the system volume TRANSLATORS: Silence the actively ringing call
en: Mute
uk_UA: Вимкнути

en: Set
uk_UA: Встановити

note: Keys for cancelling (␛) or resetting (␈) a shortcut
en: Press Esc to cancel or Backspace to reset the keyboard shortcut.
uk_UA: Натисніть Esc щоб скасувати або Backspace щоб скинути комбінацію клавіш

en: Device Name
uk_UA: Назва пристрою

en: _Rename
uk_UA: _Перейменувати

en: Refresh
uk_UA: Оновити

en: Mobile Settings
uk_UA: Параметри мобільних пристроїв

en: Service Menu
uk_UA: Сервісне меню

en: Device Menu
uk_UA: Меню пристрою

en: Edit Device Name
uk_UA: Редагувати назву пристрою

en: Devices
uk_UA: Пристрої

en: Searching for devices…
uk_UA: Пошук пристроїв…

en: Behavior When Locked
uk_UA: Поведінка коли заблоковано

en: Keep Alive
uk_UA: Працювати у фоні

en: Browser Add-Ons
uk_UA: Браузерні розширення

en: Enable
uk_UA: Увімкнути

en: This device is invisible to unpaired devices
uk_UA: Цей пристрій є невидимим для непов'язаних пристроїв

en: Discovery Disabled
uk_UA: Видимість вимкнено

en: Display Mode
uk_UA: Режим відображення

note: TRANSLATORS: Show device indicators in the top bar
en: Panel
uk_UA: Панель

note: TRANSLATORS: Show devices in the user menu like Bluetooth
en: User Menu
uk_UA: Меню користувача

note: TRANSLATORS: Generate a support log
en: Generate Support Log
uk_UA: Згенерувати журнал для підтримки

en: About GSConnect
uk_UA: Про GSConnect

en: Select a Device
uk_UA: Оберіть пристрій

en: Select
uk_UA: Обрати

note: TRANSLATORS: No devices are known or available
en: No Device Found
uk_UA: Пристроїв не знайдено

en: Device List
uk_UA: Перелік пристроїв

en: Report
uk_UA: Повідомити

en: Something’s gone wrong
uk_UA: Щось пішло не так

en: GSConnect encountered an unexpected error. Please report the problem and include any information that may help.
uk_UA: GSConnect стикнувся з неочікуваною помилкою. Будь ласка, повідомте про проблему і додайте будь-яку інформацію, яка може допомогти.

en: Technical Details
uk_UA: Технічні подробиці

note: TRANSLATORS: Top-level context menu item for GSConnect
en: Send To Mobile Device
uk_UA: Відправити до мобільного пристрою

en: Sync between your devices
uk_UA: Синхронізація між пристроями

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

note: TRANSLATORS: Summary of a keyboard shortcut function Example: Enter a new shortcut to change Messaging
en: Enter a new shortcut to change <b>%s</b>
uk_UA: Введіть нове скорочення, щоб замінити <b>%s</b>

note: TRANSLATORS: When a keyboard shortcut is unavailable Example: [Ctrl]+[S] is already being used
en: %s is already being used
uk_UA: %s вже використовується

en: A complete KDE Connect implementation for GNOME
uk_UA: Повна реалізація KDE Connect для GNOME

en: Debug messages are being logged. Take any steps necessary to reproduce a problem then review the log.
uk_UA: Повідомлення налагодження записуються. Виконайте всі необхідні дії для відтворення проблеми, а потім перегляньте журнал.

en: Review Log
uk_UA: Переглянути журнал

en: Laptop
uk_UA: Ноутбук

en: Smartphone
uk_UA: Смартфон

en: Tablet
uk_UA: Планшет

en: Television
uk_UA: Телевізор

en: Unpaired
uk_UA: Не пов'язаний

en: Disconnected
uk_UA: Від'єднаний

en: Connected
uk_UA: Під'єднаний

en: Waiting for service…
uk_UA: Очікування служби…

en: Click for help troubleshooting
uk_UA: Натисніть, щоб допомогти усунути проблему

en: Click for more information
uk_UA: Натисніть для отримання додаткової інформації

en: Dial Number
uk_UA: Набрати номер

en: Share File
uk_UA: Поділитися файлом

en: List available devices
uk_UA: Перелічити доступні пристрої

en: List all devices
uk_UA: Перелічити всі пристрої

en: Target Device
uk_UA: Цільовий пристрій

en: Message Body
uk_UA: Тіло повідомлення

en: Send Notification
uk_UA: Відправити сповіщення

en: Notification App Name
uk_UA: Назва застосунку для сповіщень

en: Notification Body
uk_UA: Тіло сповіщення

en: Notification Icon
uk_UA: Піктограма сповіщення

en: Notification ID
uk_UA: ID сповіщення

en: Photo
uk_UA: Фото

en: Ping
uk_UA: Пінг

en: Ring
uk_UA: Дзвеніти

en: Share Link
uk_UA: Поділитися посиланням

en: Share Text
uk_UA: Поділитися текстом

en: Show release version
uk_UA: Показати версію програми

note: TRANSLATORS: Bluetooth address for remote device
en: Bluetooth device at %s
uk_UA: Bluetooth-пристрій %s

note: TRANSLATORS: Label for TLS connection verification key Example: Verification key: 0123456789abcdef000000000000000000000000
en: Verification key: %s
uk_UA: Ключ перевірки: %s

note: TRANSLATORS: eg. Pair Request from Google Pixel
en: Pair Request from %s
uk_UA: Запит на пов'язування від %s

en: Reject
uk_UA: Відхилити

en: Accept
uk_UA: Прийняти

en: Discovery has been disabled due to the number of devices on this network.
uk_UA: Видимість було вимкнено через велику кількість пристроїв у цій мережі.

en: OpenSSL not found
uk_UA: OpenSSL не знайдено

en: Port already in use
uk_UA: Порт уже використовується

en: Exchange battery information
uk_UA: Обмін інформацією про акумулятор

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery is full
en: %s: Battery is full
uk_UA: %s: Акумулятор заряджений

note: TRANSLATORS: when the battery is fully charged TRANSLATORS: When the battery level is 100%
en: Fully Charged
uk_UA: Повністю заряджений

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery has reached custom charge level
en: %s: Battery has reached custom charge level
uk_UA: %s: Акумулятор досяг вказаного вами рівня заряду

note: TRANSLATORS: when the battery has reached custom charge level
en: %d%% Charged
uk_UA: %d%% Заряджено

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel: Battery is low
en: %s: Battery is low
uk_UA: %s: Низький заряд акумулятора

note: TRANSLATORS: eg. 15% remaining
en: %d%% remaining
uk_UA: залишилось %d%%

en: Clipboard
uk_UA: Буфер обміну

en: Share the clipboard content
uk_UA: Надсилати вміст буфера обміну

en: Clipboard Push
uk_UA: Поміщати у буфер обміну

en: Clipboard Pull
uk_UA: Отримувати з буферу обміну

en: Access contacts of the paired device
uk_UA: Доступ до контактів повʼязаного пристрою

en: Find My Phone
uk_UA: Знайти мій телефон

en: Ring your paired device
uk_UA: Дзвеніти повʼязаним пристроєм

en: Mousepad
uk_UA: Тачпад

en: Enables the paired device to act as a remote mouse and keyboard
uk_UA: Дозволяє пов'язаному пристрою працювати віддаленою мишею та клавіатурою

en: Remote Input
uk_UA: Віддалене введення

en: Bidirectional remote media playback control
uk_UA: Двостороннє віддалене керування відтворенням медіа

en: Unknown
uk_UA: Невідомо

en: Share notifications with the paired device
uk_UA: Ділитися сповіщеннями з повʼязаним пристроєм

en: Cancel Notification
uk_UA: Скасувати сповіщення

en: Close Notification
uk_UA: Закрити сповіщення

en: Reply Notification
uk_UA: Відповісти на сповіщення

en: Activate Notification
uk_UA: Активувати сповіщення

en: Request the paired device to take a photo and transfer it to this PC
uk_UA: Запит пов'язаного пристрою зробити фото та переслати його до цього ПК

en: Transfer Failed
uk_UA: Помилка передачі

note: TRANSLATORS: eg. Failed to send "photo.jpg" to Google Pixel TRANSLATORS: eg. Failed to send "book.pdf" to Google Pixel
en: Failed to send “%s” to %s
uk_UA: Не вдалося відправити «%s» до %s

en: Send and receive pings
uk_UA: Надсилання та отримання пінгу

note: TRANSLATORS: An optional message accompanying a ping, rarely if ever used eg. Ping: A message sent with ping
en: Ping: %s
uk_UA: Пінг: %s

en: Presentation
uk_UA: Презентація

en: Use the paired device as a presenter
uk_UA: Використовуйте спарений пристрій презентатором

en: Run Commands
uk_UA: Виконати команди

en: Run commands on your paired device or let the device run predefined commands on this PC
uk_UA: Виконуйте команди на вашому повʼязаному пристрої або дозвольте пристрою виконувати попередньо визначені команди на цьому ПК

en: Browse the paired device filesystem
uk_UA: Перегляд файлової системи пов'язаного пристрою

en: Mount
uk_UA: Змонтувати

en: Unmount
uk_UA: Демонтувати

en: %s reported an error
uk_UA: %s повідомляє про помилку

en: Share
uk_UA: Поділитись

en: Share files and URLs between devices
uk_UA: Діліться файлами й URL-адресами між пристроями

note: TRANSLATORS: eg. Google Pixel is not allowed to upload files
en: %s is not allowed to upload files
uk_UA: %s не має дозволу вивантажувати файли

en: Transferring File
uk_UA: Передавання файлу

note: TRANSLATORS: eg. Receiving 'book.pdf' from Google Pixel
en: Receiving “%s” from %s
uk_UA: Отримання «%s» від %s

en: Transfer Successful
uk_UA: Передача успішна

note: TRANSLATORS: eg. Received 'book.pdf' from Google Pixel
en: Received “%s” from %s
uk_UA: Отримано «%s» від %s

en: Show File Location
uk_UA: Показати розташування файлу

en: Open File
uk_UA: Відкрити файл

note: TRANSLATORS: eg. Failed to receive 'book.pdf' from Google Pixel
en: Failed to receive “%s” from %s
uk_UA: Не вдалося отримати «%s» від %s

en: Text Shared By %s
uk_UA: Текст

note: TRANSLATORS: eg. Sending 'book.pdf' to Google Pixel
en: Sending “%s” to %s
uk_UA: Відправлення «%s» до %s

note: TRANSLATORS: eg. Sent "book.pdf" to Google Pixel
en: Sent “%s” to %s
uk_UA: «%s» надіслано до %s

note: TRANSLATORS: eg. Send files to Google Pixel
en: Send files to %s
uk_UA: Відправити файли до %s

note: TRANSLATORS: Mark the file to be opened once completed
en: Open when done
uk_UA: Відкрити після завершення

note: TRANSLATORS: eg. Send a link to Google Pixel
en: Send a link to %s
uk_UA: Відправити посилання до %s

en: Send and read SMS of the paired device and be notified of new SMS
uk_UA: Надсилайте і читайте SMS вашого повʼязаного пристрою та отримуйте сповіщення про нові SMS

en: New SMS (URI)
uk_UA: Нове SMS (URI)

en: Reply SMS
uk_UA: Відповісти на SMS

en: Share SMS
uk_UA: Поділитись SMS

en: System Volume
uk_UA: Гучність системи

en: Enable the paired device to control the system volume
uk_UA: Увімкніть керування системною гучністю повʼязаного пристрою

en: PulseAudio not found
uk_UA: PulseAudio не знайдено

en: Be notified about calls and adjust system volume during ringing/ongoing calls
uk_UA: Отримувати сповіщення про виклики та змінювати системну гучність під час дзвінка/поточних викликів

note: TRANSLATORS: Silence the actively ringing call
en: Mute Call
uk_UA: Приглушити дзвінок

note: Ensure we have a sender TRANSLATORS: No name or phone number Contact Name
en: Unknown Contact
uk_UA: Невідомий контакт

note: TRANSLATORS: The phone is ringing
en: Incoming call
uk_UA: Вхідний дзвінок

note: TRANSLATORS: A phone call is active
en: Ongoing call
uk_UA: Поточний виклик

note: TRANSLATORS: A fax number
en: Fax
uk_UA: Факс

note: TRANSLATORS: A work or office phone number
en: Work
uk_UA: Службовий

note: TRANSLATORS: A mobile or cellular phone number
en: Mobile
uk_UA: Мобільний

note: TRANSLATORS: A home phone number
en: Home
uk_UA: Домашній

note: TRANSLATORS: A phone number (eg. "Send to 555-5555") Update UI
en: Send to %s
uk_UA: Відправити до %s

note: TRANSLATORS: Less than a minute ago
en: Just now
uk_UA: Тільки що

note: TRANSLATORS: Yesterday, but less than 24 hours (eg. Yesterday · 11:29 PM)
en: Yesterday・%s
uk_UA: Учора・%s

en: %d minute | %d minutes
uk_UA[0]: %d хвилина
uk_UA[1]: %d хвилини
uk_UA[2]: %d хвилин
uk_UA[3]: %d хвилини

en: Not available
uk_UA: недоступний

en: Group Message
uk_UA: Групове повідомлення

note: TRANSLATORS: An outgoing message body in a conversation summary
en: You: %s
uk_UA: Ви: %s

en: And %d other contact | And %d others
uk_UA[0]: І ще %d інший контакт
uk_UA[1]: І ще %d інші
uk_UA[2]: І ще %d інших
uk_UA[3]: І ще %d інших

note: TRANSLATORS: Displayed when the remote keyboard is not ready to accept input
en: Remote keyboard on %s is not active
uk_UA: Віддалена клавіатура на пристрої %s не активна

note: TRANSLATORS: When no time estimate for the battery is available EXAMPLE: 42% (Estimating…)
en: %d%% (Estimating…)
uk_UA: %d%% (Розраховується…)

note: TRANSLATORS: Estimated time until battery is charged EXAMPLE: 42% (1:15 Until Full)
en: %d%% (%d∶%02d Until Full)
uk_UA: %d%% (%d∶%02d до зарядження)

note: TRANSLATORS: Estimated time until battery is empty EXAMPLE: 42% (12:15 Remaining)
en: %d%% (%d∶%02d Remaining)
uk_UA: %d%% (%d∶%02d залишилося)

en: Reply
uk_UA: Відповісти

note: TRANSLATORS: Chrome/Firefox WebExtension description
en: Share links with GSConnect, direct to the browser or by SMS.
uk_UA: Поширюйте посилання за допомогою GSConnect, напряму до браузера або через SMS.

note: TRANSLATORS: WebExtension can't connect to GSConnect
en: Service Unavailable
uk_UA: Сервіс недоступний

note: TRANSLATORS: Open URL with the device's browser
en: Open in Browser
uk_UA: Відкрити у браузері
