Hibernate Status Button - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Hibernate
fa: خواب زمستانی

en: Hybrid Sleep
fa: خواب ترکیبی

en: Do you really want to hibernate the system?
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید سامانه را به خواب زمستانی ببرید؟

en: Cancel
fa: لغو

en: Hibernate button: Systemd Missing
fa: دکمهٔ خواب زمستانی: سیستم‌دی یافت نشد

en: Systemd seems to be missing and is required.
fa: به نظر می‌رسد سیستم‌دی که لازم است، وجود ندارد.

en: Disable Extension
fa: از کار انداختن افزونه

en: Hibernate button: Hibernate failed
fa: دکمهٔ خواب زمستانی: خواب زمستانی شکست خورد

en: Looks like hibernation failed.
    On some linux distributions hibernation is disabled
    because not all hardware supports it well;
    please check your distribution documentation
    on how to enable it.
fa: به نظر می‌رسد خواب زمستانی به شکست انجامید.
    در بعضی از توزیع‌های گنو/لینوکسی، خواب زمستانی از کار انداخته شده است؛
    زیرا تمامی سخت‌افزارها به‌خوبی از آن پشتیبانی نمی‌کنند.
    لطفاً مستندات توزیع خود را در مورد چگونگی به کار انداختن آن، بررسی کنید.

en: You are wrong, don't check this anymore!
fa: اشتباه می‌کنید، دوباره بررسی نکنید!

en: This extension has no settings available
fa: این افزونه هیچ تنظیماتی ندارد
