Hibernate Status Button - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Hibernate
oc: Metre en velha perlongada

en: Hybrid Sleep
oc: Metre en velha ibrida

en: Do you really want to hibernate the system?
oc: Volètz vertadièrament metre l'aparelh en velha perlongada ?

en: Cancel
oc: Anullar

en: Hibernate button: Systemd Missing
oc: Extension de mesa en velha perlongada : systemd mancant

en: Systemd seems to be missing and is required.
oc: systemd sembla pas installat e es necessari.

en: Disable Extension
oc: Desactivar l'extension

en: Hibernate button: Hibernate failed
oc: Extension de mesa en velha perlongada : fracàs

en: Looks like hibernation failed.
    On some linux distributions hibernation is disabled
    because not all hardware supports it well;
    please check your distribution documentation
    on how to enable it.
oc: La mesa en velha perlongada a fracassat.
    Amb d'unas distribucions Linux, la mesa en velha perlongada es desactivada
    pr'amor que fonciona pas coma cal amb d'unes aparelhs ;
    Mercés de consultar la documentacion de la distribucion
    per saber cossí l'activar.

en: You are wrong, don't check this anymore!
oc: Es pas necessari de marcar aquesta casa !

en: This extension has no settings available
oc: Aquesta extension a pas cap de paramètres
